Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zooleee

Én majd 2 évvel a játék indulása után kezdtem teljesen ismeretlenül a VÚ-t, és kellett még 2 év hogy vigyem valamire, ezen felül még egy év hogy az alsó szintű POK karikat lehagyva bajnokit nyerjek! Ez így engem is elrettentene elsőre, viszont ismeretlenül kezdeni a játékot rengeteg örömteli pillanat adatott meg(pl.:teljesíteni a döntetlenes küldit, vagy kisajtolni egy 20. szintű állatot, vagy belépni a hőn áhított szövibe...), szerintem a fejlesztések ugyanúgy nagyot dobtak a kezdők sikerélményeinek növelése érdekében, mint a "nagyok" nyűglődésének megoldásában! Persze a játék korántsem tökéletes sem nekem, sem egy új játékosnak, viszont ha muszáj lenne választanom, lehet hogy az újrakezdés mellett döntenék! Alacsonyabb szinten sokkal több a sikerélmény és a motiváció, mint itt 200.-ik szint fölött, valamint sokkal több a kihívás is! Itt már csak az számít mennyi amit rá tudsz szánni mint időben, mint pénzben, mert most nekem a játék a napi megszokott kattintgatásokról szól! Viszont hogy indítottam karit V6-on is anno a fétis miatt, valamit visszahozott a régi szép időkből...)

Egy szó mint száz ha tehetném tiszta lappal újra kezdeném! Higyje el minden új játékos sokkal nagyobb a játékélmény az alsó szinteken!
Nemrég javasoltam, hogy legyen fétis amit Szerencsekeréken lehet csak kipörgetni, erre Miklósék lehurrogtak mondván az nem jó hogy nem mindenki jut hozzá.....

Ezen már csak röhögni bírok(kínomban)!

Sajna egyre jobban ábrándulok ki a játékból, pedig már a napi rutinom részévé vált így 4 év után!
Dátum: 2015.11.04. 20:33:42
Sajnos így látom én is, csak akkor születik valamiféle döntés, ha az már az Unió egészét veszélyezteti, vagy ha a kincseskamra apadni kezd!
Dátum: 2015.11.02. 12:21:52
Erőltesd és talán leprogramozzák!
Még egy kis kiegészítés: ha azért nem kerülnek/kerültek be ezek a relikek AH-ba, mert nagy tömeget vonz az élő licit ezen relikek miatt, most szóljatok, mert az a játék végét jelenti, ha így kell összekaparni a jónépet!

Ja és mai van bent pár feles!
Bocsánat a hangvételért, de szokás szerint bennem van pár feles! Viszont a hsz igazságtartalma felvet szerintem néhány kérdést...
Nekem az egyetlen problémám az hogy az élő talin Uralkodó pálcája/Szívósság öve/Inspirátor szerepelhet az aukciós listán, Max. az Alternatív szimbólum erősségű relikek szerepelhetnének itt. különben ne is várjátok hogy megszűnik a bérlicit kérdése! Pár 100.000 Hu Ft. befizetés után szerintem én sem utasítok el mindent, ami nem teljesen szabályos! Vagy bekerülnek ezen relikek a normál AH-ba, vagy ne várjátok hogy mindenki betartsa a szabályokat... A fétist rögtön áttettétek ősköves reliknek, hm. érdekes...

Kicsit rontom a szájízt, de ez szerintem teljesen jogos! Én voltam a harmadik fél Offs és NecroManci ügyében, viszont egyiküket sem ítélem el, mert a karakterük eddig megszerzett előnyeinek megtartásáért tették, amit tettek! Én eddig nem jutottam el talira és továbbra sem tudok megjelenni, ezért a szerény személyem igazságérzete szólalt most meg! Kb. 5 éve játszom és már beletoltam a játékba pár 100-1000 órát és pár 10-100 k kavicsot, így jogosan érezhetem magam kizárva pár dologból!

Tudom az élő tali lényege az hogy ne vesszen el a játék varázsa, de nem érzem kevésbé rossz embernek magam amiért nem jutok el, viszont szeretnék nem lemaradni a többiektől, ezért kérem gondoljátok át az élő licitet, mert szerintem nagy kib...szás az egész!
Dátum: 2015.10.07. 19:13:28
Most ez az én HSZ- mre volt válasz, mert akkor nem igazán tudom értékelni! Ha valami másra, akkor biztos igazad van! Akinek megvan a fétis, annak szerintem a mostani környezetben mindegy mit ad, akinek nincs annak értelemszerűen szintén mindegy!
Dátum: 2015.10.07. 12:43:08
Szilánk helyett, valami olyan dolog, amit csakis a keréken lehet nyerni (nem AH-s cuccra gondolok)! Sőt akár egy gyengébb fétis is beleférne, ez szerintem ösztönözné a jónépet!

Pl.: A szerncse fétise
Szint:50
Passzívan is működik, minden nap az első belépéskor kapsz egy pechpontot a csatlós minden 100. szintje után
Dátum: 2015.10.03. 07:41:58
Köszi!
Dátum: 2015.10.03. 01:02:52
Az Univerzum fétis hanyas szintű, azaz mekkora szintű a felemelkedő csatlós max. szintje?

Köszi!
Dátum: 2015.09.27. 10:21:05
Legalább a dekrétum számát ne korlátozzák!
Dátum: 2015.09.26. 22:56:56
Ja és így két piramissal (főleg a második feladatai miatt), simán min. 4 hetes kellene hogy legyen az event!

Sajnos én nem tudok eljönni ezért szabira(ezt cinikusnak szántam), meg ennyire nem is vagyok most eleresztve őskővel, hogy dekrétumozzam az időigényes feladatokat!

Szerintem még most tegyétek át min. 4 hetesre(bár lehet még az is necces), itt az elején, mert nagyon sok emberke le fog maradni pár tápos dologról így!

Ha meg kimarad a jóból, lemarad és az megint sokakban ellenérzést szül!(bennem biztosan!)

Viszont ha nem változtattok a határidőn, a végén ha vagytok elé bátrak, tegyétek már közzé, hogy mennyien teljesítették az eventet!(én olyan 1-5% közé teszem, ami szerintem fölháborító arány lesz!)
Dátum: 2015.09.26. 22:42:57
Szerintem a barna az a zöld akarna lenni mytokronitból, így jön ki mind a 7 fajta!
Dátum: 2015.09.07. 20:07:34
A legracionálisabb ember szerintem:https://www.youtube.com/watch?v=9Akbv9VWYhg
Dátum: 2015.09.07. 19:55:56
Mi lesz ha a németek elutasítják a "menekültek" 70%-át, mivel ők nem menekültek, hanem a jólét víziójában élnek, ezért jöttek! A tömegek radikalizálódni fognak, mind a lakosság, mint a migránsok részéről! Mikor eljön ez a pont(márpedig eljön), nem szeretnék ott lenni, ekkora tömeget lehetetlenség lesz kezelni Ha a gazdag nyugat kiteszi a megtelt táblát, vajon hol fog lecsapódni a több 10-100 ezer bevándorló, mert haza nem mennek az biztos! Gyorsan rövidre kellene zárni a bevándorlási gondokat, mégpedig radikálisan! Segítsük a görög-olasz határokat teljes lezárással, mindenkit visszafordítani és lekommunikálni, hogy ne gyertek, mert ez nem a paradicsom! Máshogy ez nem fog menni!
Dátum: 2015.08.24. 09:14:29
Nézd én annó abszolút kezdőként indultam, akkor nem volt sem szb, sem energiatégla, sem ez az új épület (nem tudom hirtelen mi a neve), ami az alacsony szintűeket segíti, 45. szinten tudtam belépni egy 1,5 M-es szövibe, ez a játék sem arról szól hogy csak úgy kiskirály lehetsz első szinten! Próbaképp indítottam egy nonprém karit kb. egy éve, de sikerült begyűjtenem 3 sima és 2 uv bajnokit, valamint egy viszonylag magas töltöttségű kutas szövibe bejutnom pár hónap alatt, méghozzá V1-en! Szerintem minden feltétel adott egy kezdő számára is, hogy élvezhető legyen a játék, viszont valamit Neked is le kell tenni az asztalra érte! Ha Quellon karifejlesztési javaslatát elolvasod és még egy kis türelmed is van semmi sem lehetetlen....
Dátum: 2015.08.14. 20:50:42
Elolvastam, megnéztem, meghatódtam(igazán), De tegnap amint a lányaimmal mentem be egy hozzánk közeli kisboltba fölfigyeltem egy 6-7 év körüli kislányra és fiú testvérére, aki max. 1 évvel volt idősebb, természetes mozdulatokkal emelték le a kosarat a helyéről, a kislány szeretett volna venni valami vonzó édességet, a fiú rászólt: Anya azt mondta hogy kenyeret vegyünk csak, mert másra nincs pénzünk, a kislány habozás nélkül rakta vissza az áhított "luxuscikket" a polcra és ment bátyja után fizetni a kasszához a fél kiló kenyérrel(természetesen forintra kiszámolt apróval)! Egyszerre éreztem mérhetetlen sajnálatot és büszkeséget(ha értitek mire gondolok)! Nekem Ők a voltak a nap hősei(még a lehengerlő Tények, Aktív -ha van még ilyen-, meg ki tudja mi mellett is)! Egy kis szépséghiba, hogy nem kerültek fel a YouTube-ra, meg a NET-re, és nem kaptak pár ezer lájkot meg százezres megtekintést, mint a fiú akit körbefotóztak csak hogy hírnevet kapjon 15 percig és változtasson a hozzáálásomon/hozzáálásunkon! Nekem ők a nap HŐSei, nem csak aznap, de minden nap hasonlóan cselekedhetnek....

De felhozhatnám a MAGYAR kisfiút, aki a kigyulladt házból mentette ki szüleit, Ő is csak egy hír volt, pedig itt él, csak nem menekült....
Dátum: 2015.08.14. 14:27:18
Nézd Offs nem kenyerem semmiféle gyűlöletkeltés, ezeket az oldalakat nem látogattam soha, mégis fel-felböffen néha az az érzés, hogy én a saját országomban a saját gyermekeimnek nem mindenben tudok olyan jogokat biztosítani, amelyeket "mások" alanyi jogon elnyernek, ezen igenis felháborodom!

Más: Nem teljesen idetartozik, de ki kell írnom magamból! Én napi 12-14 óra melóval keresek meg annyit itt keleten, amit máshol (sajnos bunkó módon kimondom: Pesten vagy Dunántúlon 4-5 óra alatt összekaparnak) aprópénznek tekintenek! Arra elég hogy egy helyben toporogjak! Most nem sírok, szeretek itt élni, vagy induljak én is nyugatra? Az igenis igaz hogy hazánkban ez a rangsor: Pest-Dunántúl, ja van még az a balkáni kelet is, ezt sajnos saját bőrömön érzem! Nálunk tervben van hogy szükség esetén egy jelenleg használaton kívüli ISKOLÁT fognak menekültek részére megnyitni ha a szükség úgy kívánja a lakóhelyemtől kb. 150 m-re! Köszönöm nem kérem!

Ha én lennék a valódi menekültek helyében biztos másként látnám, s ha te lennél az enyémben valószínűleg Te is!

Amúgy sokkal veszélyesebbnek tartom azt ami a média más forrásain érkezik és mindenkihez eljut: pl. Nézd a valóságshow-kat, milyen fa..a az aki alpári, közönséges és kerüli a munkát, rajta tegyél így Te is és sokra viheted, ez már kezd beépülni a mai fiatalok mindennapjaiba, mentalitásába! Vagy legyél mindenkin átgázoló, csalással előnyt szerző ,pofátlanul hazudó és máris sínen az életed (pl. vezető politikusaink, celeb példaképeink stb.)

Lehet hogy nem vagyok elfogadó és úgy látjátok csak a gyűlöletet keltem, nem volt szándékom, viszont nem is leszek birka akit visznek vágóállatnak! Már nem akarok másokon segíteni, mivel tőlem is elfordult a jog mikor segítséget kértem a magántulajdonom védelmében! Ezt csak azok értik akik hasonlóan jártak! Lesza...om az emberi jogokat, mikor a kislányaimat féltenem kell elengednem egyedül az iskolába, mert pár "felsőbbrendű" kissebségi rettegésben tart egy egész várost! Ki vagyok én a saját országomban?! Úgy érzem kissebség...
Dátum: 2015.08.13. 20:32:58
Nos általában nem szólok hozzá ilyen magvas témákhoz, mivel nem érzem hogy lenne megfelelő rálátásom helytálló véleményt formálni! Most is inkább gondolatokat közölnék, amiket az utcán, a szomszédtól, barátoktól hallok!

A legutóbb egy elég kitekert megközelítést hallottam a menekültáradattal kapcsolatban, mégis elgondolkodtatott! Föltettem a kérdést, miért indult meg egyszerre ennyi ember egy időben több országból is, erre ezt a választ kaptam: Az iszlám állam(direkt a kis betű) a Líbiai bombázások után megígérte, hogy 200 000 embert tol Európára, vagy akár 2 milliót! Azt mondták nézzem csak meg a tv-ben a képeket: vannak menekült családok, viszont a nagy többség 18-40 év közötti férfi, téglányi okostelefonnal, vastag köteg dollárral a zsebében, ezek nem menekültek, ezek HARCOSOK! És valóban láttam olyat hogy gúnnyal elutasítanak élelmet, amit pár jóakaratú (szerintem inkább naív hőstípus) emberke saját pénzén vett nekik! (ha valakinek engedi a pénztárcája segíthetné inkább azokat a MAGYAR mélyszegénységben élő gyermekeket, akik jó ha naponta egyszer tudnak enni, húst meg kéthetente!!!)
Visszatérve, nem szeretek rémképeket sem magamra, sem másra erőltetni, de ha van benne némi igazság lehet még a mai Európa sorsa az is, mint egykoron a mi törökök által elfoglalt Budánké!
Hogy a nagypolitikai háttér mi lehet azt talán sosem tudjuk meg, lehet a "hű szövetséges" USA érdeke hogy így alakuljanak a dolgok, de lehet a világhatalomra törő Kínáé is! Bár ritkán hiszem az összeesküvés elméletek valóságtartalmát, ki tudja mi rejtőzik a háttérben!

Nos ez csak egy nézőpont, sokan legyintenek rá (én sem tudom hogyan kezeljem), bár próbálok mindent nyitottan fogadni és ezután a felszín alá is bekukkantani!