Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandmann

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.13. 13:51:10
Sziasztok!
Apróság, de azért szólok, a 36. legendában van egy nyelvtani hiba:
"- Uram - hajol meg Magirox valaki előtt, aki eddig meghúzódott egy sötét árnyékban. - Engedje be, hogy bemutassam egyik kiváló harcosomat. Az ő neve Alakar. Most járt a császárnál személyes audiencián!"

Gondolom "engedje meg"
Dátum: 2008.12.18. 12:35:36
Ezt tényleg nem olvastam, szuper

Nekem plusz jutalom volt mert a szerverleállás több csatát is semmisé tett ahol csúnyán kikaptam
Dátum: 2008.12.18. 12:03:13
Sziasztok!
Nem tudom, a leállás miatt történt-e v sem, de mindenesetre a következő esett meg velem:
Feltettem egy kvízkérdést, ami annak rendje és módja szerint "rossz kérdés" értékelést kapott. Ilyenkor ugyen nem jár LE. Pár napig nem is néztem a menüpont felé, megtörtént a szerverleállás, a karakterm visszaállt a hajnali mentésre, folytattam vele a játékot. Közben vadászgattam, gondoltam h összejött egy újabb kérdésre való, ezért ma beléptem a kíz menübe, ahol közölte a prg, h átvehetem az 585 LE-t a jó kérdésemért, alatta írva a legutóbbi feltett kérdésemet, a "rossz kérdés" megjelöléssel továbbra is. Namost én elfogadnám azt is ha időközben megnéztétek, és mégis jónak véltétek, utólag megkapom a LE-t (szövetségi arénával kapcsolatos volt a kérdés, szerintem jó de nem az én tisztem eldönteni). Átvettem a jutalmat, újra a kvízre kattintva (hogy feltegyem a következőt) megint ott volt a jutalom átvételének lehetősége, szintén 585 LE. Közben nem tettem fel új kérdést. Átvettem azt is, mostmár feltehetek újat. Nem csalással akarok előnyre szert tenni, vonjátok le tőlem (akár kétszer ha úgy jogos ), lehet h az összeget nem pontosan írtam, de annak nyilván utána tudtok nézni.
Dátum: 2008.11.07. 11:51:58
Talán más is megjegyezte ezt előttem, a következő észrevételem van: sok kérdés informatikai jellegű, méghozzá nagyobb hozzáértést kíván a "hol van a Start menü" vagy "mire való a nagy gomb a számítógép elején" szintnél. Mivel szakmám szerint a számítógéppel foglakozom, nekem ezek könnyű kérdések, az átlagember viszont sajnos nem tudja pl. mi az hogy "objektum-orientált" vagy "operációs rendszer". Még a most huszonéves generációból is csak azoknak mond ez valamit akik érdeklődnek a szakma iránt (sajnos, hozzá kell tennem, az én életem is könnyebb lenne ha nem azzal kellene kezdenem mindig hogy elmagyarázzam, mi az a kettes számrendszer). Ezért, talán mert a fejlesztők természetesen értenek a géphez, nem is feltételezik hogy ez bárkinek nehézséget okozna (én is sokszor esek ilyen hibába, azért gondolom), a hozzá nem értők hátrányban vannak ezekben a kérdésekban, ahogy én is abban vagyok az orvosi kvízkérdésekben (mert ilyennel is találkoztam, elfogadva, jó kérdésként), mivel azt meg az orvosokon meg az orvosira járó hallgatókon kívül nem tudja talán csak néhány érdeklődő.
Oldal: 1