Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sentinel78

Oldal: 123
Dátum: 2011.07.14. 13:32:23
Szerintem ezt nem is várja el senki hogy mindenki a legnagyobb díjat kapja, de a végére tényleg más megoldás kell. Pár játékos átállása ennyire nem tehetné mínuszba a többieket.
Dátum: 2011.07.14. 13:09:04
Na igen.. De ha belegondolok hogy pálcával és szakival :
Te eddig 23 térképdarabot találtál.
Eddig 885 eseménypontot gyűjtöttél
Ezt értem el más meg a "semmi szaki és pálca" stílussal összeszedett jócskán többet , ebben sincs egál..
Ez az event sántít így is úgy is , bár ténylegesen ha nem szakizik az ember rá és nem vesz pálcát a nevezési díjon kívül tényleg nincs más bukása.
Dátum: 2011.07.14. 12:41:09
Sziasztok.
Sosem szóltam még bele a "nagyok" dolgába és nem is tervezem túl sűrűn. Én őskövezem (bár néha nem vagyok büszke rá elnézve a nem őskövesek kudarcait főleg V4-en).
Megvettem a térképkereső pálcát szakit is húztam. Így sincs meg jobb cuccért való térképösszegem..
Ha már kitolunk egymással , akkor vagy végig az event végéig kéne hagyni vagy sehogy. Vagy mint ahogy Miklós is írta az event végén a behozásra időt kell hagyni. Ez így nem a legjobb kitaláció...
Vagy oké , akik váltanak azokat érintse ez a dolog.. Én kitartottam végig 1 kufárnál mint ahogy más is.. Akkor velünk is ki lett "tolva". Bocsánat a fogalmazásért..
És lehet valakinek tetszik hogy a másik így járt , de nem biztos hogy a többség így van vele.
Oldal: 123