Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Truth80

Dátum: 2011.02.02. 12:26:26
Az irányított vadászat hogyan működik pontosan?

Ha el akarom érni a kívánt hatást akkor min. a (szint+2)/2 kell hogy legyen a szintje hogy elérjem az összes a szintemen elérhető lény szintjét. Tehát pl. 40-en 21, de mi van 41-en? Akkor 21,5 szint kellene. Felfelé vagy lefelé kerekítve számol?

A másik hogy + 5 % LE várhatóan... de mindig tűnik úgy hogy ennyit adna. Van amikor több, van amikor kevesebb (szerintem).

Mit lehet még tudni róla?
Dátum: 2011.01.31. 09:20:56
Köszönöm a választ! Akkor megnyugodtam hogy nem maradok le semmiről
Dátum: 2011.01.31. 08:59:52
Köszi a választ. Kíváncsi vagyok hogy a hiányzó infokra tudja-e valaki a megoldást
Dátum: 2011.01.31. 08:28:16
Az esszenciákkal kapcsolatban kérdeznék:

Ha előállítok egy mega esszenciát, akkor ugye a fix sorrendű bónuszt kapom, de:
- peridodikusan ismétlődnek a bónuszok, tehát ha mind a hat megvan akkor újra és újra előállíthatom?
- ha gradulátumot használok és mondjuk 40-es állatom van akkor 1+2 esszencia jön az adott csoportból (tehát összesen 3)?

A másik kérdésem a fertőzéssel kapcsolatos:

Ha elcsúszok a csökkentéssel és mondjuk teszem azt 73. szinten érem el a nullát, akkor visszamenőleg megkapom 68-ra a +5 szakértelem növekedést? Ha mondjuk csak 85-ön érem el a 0-át akkor megkapom 68-ra és 78-ra is?
Dátum: 2010.12.14. 11:08:34
Apró észrevételem lenne. Az üzenetek pontnál meg lehetne oldani valamilyen formában azt hogy bizonyos levelekhez kiírja hogy mikor törlődnek? Esetleg archiválás, vagy emailben való elküldés (magamnak).

Ha mást nem, akkor ki lehetne írni felülre hogy az üzenetek x nap múlva törlődnek.

Sajnos olyan üzenetem veszett el így, ami nekem fontos volt. Jó lenne, ha más nem járna így.
Dátum: 2010.12.11. 15:30:36
Köszönöm a választ. Ez nekem jó hír. Azt hiszem nem vesződöm tovább kérdésekkel.
Dátum: 2010.12.11. 14:25:25
Mi történik ha lemondok a kérdés feltevés lehetőségéről x LE-ért? Annyi lélekenergiát kapok és többet nem tehetek fel kérdést, vagy annyit fizetek azért hogy az aktuális feltevéstől elessek? Nem teljesen értem.
Dátum: 2010.12.09. 08:51:30
Hol van Klapka György üzlete?

Ez most komoly? Ez hogyan kerülhetett az adatbázisba?

Nagyon kérlek, hogy töröljétek!
Dátum: 2010.12.08. 11:45:38
Köszi a választ. Már elutasították.
Dátum: 2010.12.08. 11:18:32
Ha feltettem egy kérdést és rájöttem hogy elrontottam, de még nem értékelték, van rá mód hogy jelezzem valakinek, hogy visszavonnám?
Törölve
Mestere vagy a szavak kiforgatásának. Szerintem próbáld meg még egyszer elolvasni a hozzászólásomat. Nem értékelés, hanem a minősítés a probléma. Ha a két fogalom között nem tudsz különbséget tenni, az a Te bajod.

Mellesleg azzal hogy hol hallottam ezt az infot, arra akartam utalni hogy HITELES.
A neten két helyen van ez az adat:

http://www.nevezetesfak.hu/magyar/oldalak/svedorszag_legidosebb_faja/


http://www.origo.hu/tudomany/elovilag/20080414-68000-eves-gyokerbol-nott-a- legoregebb-elo-fa-a-vilagon.html


Mellesleg talán hitelesebb forrás, hogy kertészmérnököknek az egyetemi Dendrológia Tanszéken is ezt az adatot tanítják (ez biztos, hiszen az vagyok). Az hogy kinek mi az érdektelen, nem hiszem hogy egy értékelőnek kellene eldöntenie. Pláne nem más hátrányára.
Mennyi idős ma a Földön élő legidősebb fa az eddig ismertek közül?

3000-4000 éves
Kb. 8000 éves
Kb. 1200 éves
Kb. 300 éves

Érdektelen, lexikális tudás miatt rossz kérdést kapott. Gyakorlatilag képtelenség olyan kérdést feltenni amit elfogadnának a "tisztelt" értékelők. A "vonal" másik végén sosem lehet tudni éppen milyen szűklátókörű vagy tájékozott ember ül, de az eddigi tapasztalataim alapján gyanítom hogy a pillanatnyi hangulatuk a döntő. Valószínűleg az ő "segítő" kezük által fogom elveszíteni a kérdés feltevés jogát. Már a kvíz adatbázis is olyan nagy hogy milliószor kapom vissza ismételni a kérdést. Rengeteg olyan kérdéssel találkoztam már ami sehogy sem állja meg a helyét.

Az lenne a tiszteletteljes kérdésem a fejlesztőkhöz, hogy nem kívánják átgondolni a kvíz adatbázis bővítésének lehetőségeit? Úgy érzem hogy többedszerre is méltatlanul bírálnak. Így nem igazságos a rendszer, mert van aki úgy szenved hátrányt hogy nem tehet róla.
Dátum: 2010.11.09. 13:26:50
Én a fertőzéssel kapcsolatban érdeklődnék:

Tudom hogy 19. szinten kezdődik, és szint*300 LE-be kerül a küzdelem és hogy a szintlépéseket követően 24 órán belül kell ellőni a "küzdelmet".
Inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi: Mikor érdemes elkezdeni a küzdelmet? Különös tekintettel arra, ha LE gyűjtő karit fejlesztek. Ráér később is, vagy akkor már nagyon nem éri meg? Hogy zajlik a "küzdelem"? Kifizetek x LE-t és csökken valamennyivel a fertőzöttség? Hány %-kal vagy előfordulhat az is hogy nem csökken? Mennyivel nő szintenként?

Várnám hozzáértők postjait.

Köszi!
Dátum: 2010.10.28. 11:25:47
Sziasztok!

A legutóbbi kvízolimpiát (ami számomra az első lett volna) elbuktam, mert amikor be akartam lépni az írta csatlakozás, majd nem sikerült kapcsolódnom. Mivel kilépni sem tudtam és egy darab kérdést sem láttam lejárt az időkorlátom. Utána már csak azt nézegettem hogy zajlik a kvíz olimpia és nem engedett be.

Most nem merek kapcsolódni. Tudtok segíteni hogy mi lehetett a probléma?
Dátum: 2010.10.26. 11:52:45
Köszönöm a tippeket
Dátum: 2010.10.26. 08:42:44
Tehát akkor ha elküldök egyet akkor azt már nem számolja bele? Szomorú...
Dátum: 2010.10.26. 08:36:07
Helló!

A legyen legalább 3 befogott állatod küldetéshez egyszerre kell hogy legyen 3 befogott állatom, vagy úgy is számolja hogy van egy, azt elküldöm, befogok másikat, aztán azt is elküldöm, majd ugyanez harmadszorra?
Nem biztos hogy a törlés megnevezés a jó. Azt kértem mérlegelni, hogy úgy"töröljék a kérdést", mint ahogy az ismétlődőeknél is teszik. Hogy ne számolja "rossz kérdés"-nek hanem feltehessek újra egy másikat mindenféle egyéb hátrány nélkül.