Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darth Malak68

Oldal: 12
Dátum: 2012.05.23. 15:40:17
Sziasztok!
Egy olyan problémám van hogy már pár napja probálom megcsinálni a végzet templomának a küldijét -pontosabban az állat elfogos és a sajtolosat.
Na mármost elköltöttem már kb 200 cspt a vadászatokra és egy darab nyavalyás állatkát se tudok befogni.....
Érdekesen a LAndragor event alatt még ment a dolog viszonylag elég jol de azota egy darab nem jön
11 állatom lehetne és 6 van idomitva szal van 5 üres helyem, a csapdám maxos olybá tünik nekem mintha az event után valami elromlott volna....
Köszönöm ez jo ötlet
Idézet: Morzkod - 2012.02.19. 10:59:36
Idézet: Darth Malak68 - 2012.02.19. 10:00:57
Mikor mutatták be a Hair című filmet?

1979
1978
1968
1969

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Na most az a kérdésem hogy ez miért érdektelen lexális tudás?


Azert, mert egy film bemutatasanak evere kerdezel ra. Ez lexikalis tudas. Tovabba mivel a bemutatas datuma semmilyen rendkivuli jelentosseggel nem bir, ezert erdektelen. Evszamos kerdesekre nagyon ritkan szoktak mas ertekelest adni az adminok.


Akkor másként kérdezem,szerinted hogyan kellett volna a kérdést feltennem hogy elfogadják?
Mikor mutatták be a Hair című filmet?

1979
1978
1968
1969

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Na most az a kérdésem hogy ez miért érdektelen lexális tudás?
Ennyi erövel szinte mindegyik kvizkérdésre rálehetne huzni az érdektelen lexális tudást mert nem mindenkit érdekel pld az hogy ki volt Amerika elsö elnöke.
Más :anno a Hair kultusz film volt és nem hiszem hogy a mostani fiatalok ne tudnák hogy miröl is van szó....
Nyilván én voltam a hibás mert a kvizkérdéssel kapcsolatban tettem fel a kérdést..
A kérdés a következö volt:
Mi értelme van a tegyél fel 1 jo kvizkérdés küledtésnek?
Válasz 1:Tesztelik az IQ-d.
Válasz 2:Semmi.
Válasz 3:Hogy idegesitsenek. ez a helyes
Válasz 4:Csak van hogy legyen valami küldi.
Pedig van!

A kvíz adminok kaptak lehetőséget, hogy akinek aktív a kvízkérdés író küldije, annak a küldijét elfogadhassák úgy, hogy a kérdés nem kerül az adatbázisba.
Ezt Miklos irta a fejlesztöi hirekbe........
Kérdésem lenne hogy miért is kaptam azonnal törölni értékelést ha aktiv a küldim?
Ha jol tudom van egy olyan szabály hogy elkell fogadni a kérdést helyesnek ha aktiv a tegyél fel egy jo kérdést küldi?

Köszi....
Sziasztok!
V5-ön 54es szintü rubin keresi döntetlenes partnerét:)
már csak 1 kéne de lassan már 2 napja semmi
Probálkozokat szeretettel várom és Le vel jutalmazom ha nyer netán:)
Dátum: 2011.04.01. 11:07:10
Érdekes ez a vadászat......

Döngő léptek remegtetik meg a földet: egy kisebb hegy méretű titán keres élelmet. Bátor, sőt vakmerő vagy: nem futamodsz meg, inkább elébe kerülsz a titán elől menekülő lényeknek, és elejtesz egyet. 1173 lélekenergiát ad neked egy nagyobb ravasz vérfarkas, ami az utadba kerül. De közben a titán már tényleg nagyon közel került, futsz, ahogy a lábad bírja. Már alig várod a napot, amikor elintézheted ezt a szörnyet is! +34 TP A szerzett lélekenergiából 106 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 10:56:24
Rövid zivatar örvendezteti meg a kiszáradt földet. A víz előcsalogat néhány lényt a rejtekhelyéről, úgyhogy ez kiváló alkalom vadászatra. Hamarosan felbukkan előtted egy nagyobb moa hatalmasság. Szükség van minden ügyességedre és ösztönödre, hogy le tudd győzni a nemes ellenfelet. 1382 lélekenergiát nyersz ki belőle a csata végén. +33 TP

Most hogyan is adja a TPt?
Mert érdekes mod ahol kevesebb LE-t szereztem ott magasabb volt a TP mint ahol a többet kaptam.
Dátum: 2010.12.05. 10:22:42
Gyerekek ez most vicc?

Mennyi kalandod lehet egyszerre a Végzetur játékban?

7
9
10
20

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ha már a kviz a végzetur játékban van akkor miért speciális érdeklödésüek tudhatják a választ?A sugoban levan irva hogy mennyi kalandod van ergo semmi speciális nincs benne.
Komolyan feleslegesnek érzem a kviz kérdés irását csak azért eröltetem mert van egy olyan küldetés.De legalább akkor a küldit vegyétek ki a játékbol mert igy lehetetlen megcsinálni.....
Dátum: 2010.11.18. 09:01:22
Fiuk én ezt nem értem.
Most tényleg átmazsoláztam a kvízadatbázist és nem találtam olyat hogy mi alapján gyártották a LAda gépkocsit és mégis visszadobták a kérdésemet azzal az indokkal hogy már szerepel az adatbázisban.

Ezt ki ellenörzi?

Mi alapján készítették a Zsiguli (Lada) gépkocsikat?

Fiat 124
Fiat 125
Fiat 126
Fiat 128

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Dátum: 2010.11.15. 13:43:01
Idézet: RooR - 2010.11.15. 12:12:48


Mit mérünk a Beaufort-skálán.
A napszél erősségét.
A tengeri áramlatok erősségét.
A földrengések erősségét.
A tengeri szél erősségét.

A szélerősséget mérjük vele, BÁRHOL!


Hát ebben sztem nincs igazad...

A Beaufort-skála, teljes nevén Beaufort szélerősség-skála egy fokozatrendszer, melyet 1805-ben Francis Beaufort, a brit flotta sorhajókapitánya (később admirális és a Bath-rend parancsnok-lovagja) dolgozott ki a tengeri szél erősségének megfigyelésére és osztályozására.
Dátum: 2010.11.15. 10:16:05
Öszintén most van értelme itt jelezni hogy pár kviz kérdés hibás?
Már mindneki jelzett egy párat és még igy is benn van egy csomo kérdés ,és sajna semmi reagalás nincs azok közül akiknek modja van megválaszolni a kérdéseket.
Dátum: 2010.11.12. 07:43:25
Nos fiuk kezdem unni ezt a kviz kérdés kört.
Hogy lehetséges hogy jo pár olyan kviz van ami egyértelmüen hibás választ ad és átment a rostán mig amikor én tettem fel kviz kérdést akkor meg vissza lett dobva mondván hogy helyesirási hibátol hemzseg.
Pld .
Mennyi henger van a 2 ütemü Wartburgon?
2
3
4
1
Helyes válasz a 2 henger .
Örület mert a Wartburg az 3 hengeres.......
Dátum: 2010.11.09. 07:12:39
Mi Indiana Jones kedvenc "fegyvere"?
Kézigránát
Kés
Kard
Korbács

Na ez durva...
Valaki nem tudja mi a különbség a korbács és az ostor között.
Sziasztok!
Na most én is megkérdezem hogy vajon hol tudom megnézni hogy valóban szerepel e a kérdésem a kvízadatbázisban?
mert én megnéztem az enyém és én nem találtam meg.

Mit jelent a "Bort iszik,vizet prédikál " szólás?

Szavaival az ellenkezőjét mondja annak, mint ami a tetteiben megmutatkozik.
Sosem mond igazat.
Nincs különösebb jelentése.
Egy papi imádság része.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Oldal: 12