Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bounti

Oldal: 1
Dátum: 2010.10.03. 20:00:13
Végre valaki aki normálisan, és értelmeset válaszol!
Köszönöm!
Dátum: 2010.10.03. 19:53:40
Szerepel itt az e-mail címem, amit mivel a játékot nem használom nem kívánom, hogy bárki láthassa...

Te mindenhol csak kötekedni tudsz amúgy?
Kár reklamálni érte.


Hallod koma... és most finom vagyok.... belinkelnéd nekem a topic címét?



Így már oké LoWs?
Dátum: 2010.10.03. 18:52:16
Helló!

Töröltem a karakteremet a játékból, de észrevettem, hogy a fórumra továbbra is be tudok jelentkezni.
Hogyan tudom a fórumról is törölni magamat?
Hát nem értek egyet veled... de mindegy...

További jó játékot.

Én leléptem.
de a pontos típus kiválasztása négy amerikai katonai teherszállító gép közül már elég speciális információ


Márpedíg 2 típúst nem adhattam meg 4 helyett.

valami időszakos jelleggel aktuális hír
valamikor x hónappal ezelőtt emlegették a tv-ben


Azért elég sokat foglalkoztak a kérdéssel, sőt említsük meg akkor a Grippenek körüli felhajtást. A Légierővel kapcsolatban nem is szerepelt nagyon más hír ezeken kívül.
Nézzük csak meg az ezelőtti kérdésemet amire OK-t kaptam: "Ki volt Lilith a legenda szerint?"
No és ez hányszor szerepelhetett a TV-ben x hónappal ezelőtt, vagy ez talán nem tartozik egy speciális réteg érdeklődési körébe? Mégis el lett fogadva.

Szerintem az általános műveltséghez igenis hozzátartozik az, hogy valaki figyeli a napi híreket, az lehet, hogy fejből nem fogja nyomni hogy melyik a helyes válasz, de valami csak megmozdul a fejében.... Szerintem...
Feltettem ezt a kérdést:

Milyen típusú szállítógépek állomásoznak a pápai repülőtéren?

A Válaszok:

C-130 'Hercules'
C-5 'Galaxy'
C-17 'Globemaster III' (A helyes válasz)
C-137 'Stratoliner'

Az értékelés

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nos a hazai sajtó (sőt a nemzetközi is) tele volt ezzel a hírrel egy időben (nem is olyan régen). Azt még érteném, ha valamilyen műszaki adatra kérdeznék rá, hogy rossz értékelést kapnék. De ez téma volt a nyomtatott és internetes sajtóban, és több tévétársaság híradójában is. Megmagyarázná nekem valaki, hogy mitől speciális érdeklődésű réteg az aki tv-t néz, vagy újságot olvas?

Valószínűleg az zavarhatta meg a kedves értékelőt (értékelőket), hogy a válaszok tartalmazzák a gépek számán kívül a NATO kódnevüket is. Ezt mintegy segítségként írtam be, mert hátha ez ragadt meg a kedves speciális érdeklődésű játékosban.
Oldal: 1