Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csendes Vadász

Oldal: 1
Dátum: 2011.07.15. 10:57:51
nincs mit magyarázni. már 2 nap után látszott, hogy ez a rendszer szar lesz és hogy még csak nem is a vakszerencse fog dönteni, hanem sokminden más ami nem játékszeretet, tudás vagy aktivitás vagy bármi aminek kellene.
Dátum: 2011.07.15. 10:17:30
Az izgalmas végjáték az azt jelenti, hogy borzasztó kemény hajrával legyőzzük az ellenfeleinket. De itt nem arról volt szó. Itt az volt, hogy én meg még sokan beszálltunk a legjobban fizető csajhoz. Sikerült a legnagyobb csapatot összehozni. Keményen küzdöttünk, bár a maluszok miatt alig találtunk valamit. Általában vezettünk és a végén pár amatőr elrontotta azt amit a jobb játékosok verejtékes munkával összehoztak. Ezt nem izgalmasnak nevezném, hanem ratyi eventnek
Dátum: 2011.07.15. 10:05:24
Gyerekek! Ekkora szart mint ez az Event még életemben nem láttam Nem kezdem el ecsetelni mint előttem már százan, de ez tragédia Asszem el kell mennem 1-2 hét szabira, hogy feldolgozzam.
Dátum: 2010.10.12. 09:37:11
zsír, köszi:)
Dátum: 2010.10.12. 09:22:27
szereztem egy portyagömböt, de nem tudom felvenni/használni. miért ? a tárgy 30-as szintű és én 9-es vagyok, de van rajtam 10-es szintű gyűrű, tehát ez elvileg nem lehet gond.... segítség!:)
Dátum: 2010.09.27. 20:36:59
köszi
Dátum: 2010.09.27. 20:16:39
srácok! ha kipróbálom a prémium tagságot, de nem jön be akkor az olyan módosítások mint saját kép feltöltése vagy az állat elnevezése a tagság lejárta után megmaradnak vagy elenyésznek a tagsággal együtt? nem találtam erről infót, de lehet, hogy rossz helyen kerestem.
Dátum: 2010.09.20. 13:23:58
én is az index után regeltem. a hóditót tolom 5 éve és hagyom ott, ha megtetszik a végzetúr. két helyre nem akarok fizetgetni
Dátum: 2010.09.19. 15:40:18
így már részben világos. a mai klánban sokan vannak, akkor várok:) szokatlan ez a szavazás dolog nem találkoztam még ilyennel.
mondjuk tegnap egy egytagú és egy kéttagú klánba jelentkeztem, gondolván, hogy mivel kevesen vagyunk hamar kiokosítanak, náluk valószínűleg nem a szavazás volt a gond. mindenestre okosabb lettem. köszi.
Dátum: 2010.09.19. 15:30:44
sziasztok!
tegnap reggel óta játszom. jelentkeztem reggel egy szövibe nem történt semmi. késő délután az ajánlatot visszavontam, jelentkeztem egy másikba reggelig semmi. ezt is visszavontam. ma reggel beadtam a jelentkezésemet a 3. helyre megint eltelik egy nap, de továbbra sincs előrelépés. mindhárom klánt hirdetésből választottam. olyanok akiknél nincs szintmegkötés és komoly klánnak tünnek...... ja és mindhármuknál folyamatosan nőtt a kláni lélekenergia, tehát aktívak. kár volt visszavonni a jelentkezéseket, mert itt egy hét az elbírálás? vagy mi lehet a probléma?
köszi előre is, ha válaszol valaki:)
Oldal: 1