Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vicca78

Oldal: 1
Nálam sem működik V5, sem V4.
Kvíz 1. szinten...
A mentor vadászatajánlásánál a rendszer nem ajánlja fel a kvízkitöltését. Viszont , ha egy tapasztalt játékos indít új karaktert, tudja, hogy vadászat-->fent jobb fül kvízkitöltés, és már töltheti is ki a kvízkérdést előre. Tehát akik most kezdik a VÚ-t, sosem játszottak, ténylegesen akár a 2. 3. szintig is "elnézhetik" a kvízkitöltést, mert vadászat során nem jön automatikusan a kvízkérdés mint régen...

Kvízkérdés-feltevés, és helyességének elfogadása..
Főleg V4-en én is kaptam sokszor :Speciális kérdés , már szerepelt az adatbázisban , helyesírási hibát tartalmazott(amin szó szerint én is mérges voltam, mivel Wikiből bemásolt neveket írtam, és ezek szerint a Wiki is Helyesírási hibákkal létezik). Sőt a végén kaptam egy olyan írást is, ami szerint ha még 1 helytelen kvízkérdést írok, akkor elveszik a jogomat a további kvízkérdések írásától, na ott betelt a pohár:)
Viszont kapom az olyan kérdéseket:
pl hány %-ban jobb kezesek az emberek a világon(ez pl. francián konkrét kérdés). 10 forrást néztem meg, a 75-95%-ig változó a válasz. Erre ad egy fix %-ot, ha jol emlékszem 95%-ot(ebben nem vagyok most biztos ne kövezzetek meg érte). Kérdezem, akkor milyen forrásból dolgozzunk?
És mi alapján döntjük el melyik a helyes?
A wiki alapján beírt híres emberek nevét nem fogadjuk el mert helytelen az írása, viszont egy nem teljesen utánajárt kérdést meg elfogadunk, holott pl a francia szeró új szeró....
Oldal: 1