Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Metaton

Oldal: 1
Dátum: 2011.03.03. 22:25:56
Jah és pontozzatok le (bár elég gyerekes), nem izgat, többet úgysem jövök fel a fórumra, mert nincs értelme.
Dátum: 2011.03.03. 22:19:19
Gratulálok.
Te vagy az ász.
Én befejeztem a kvízt is, meg a fórumozást is. Ekkora lehengerlő egóval nem lehet mit kezdeni.
Tisztelet a próbálkozóknak. Kíváncsi vagyok még hány embernek veszitek el a kedvét az egésztől...
Dátum: 2011.03.03. 20:41:43
1. A kötőjel nem változtat a jelentésén.
2. Komolyabb a témával foglalkozó oldalon is úgy szerepel, ahogyan én leírtam. Szerintem nem Országh úr könyve a mérvadó ebben, hanem az ezzel a témával foglakozó oldalak, melyek az autentikus kifejezést használják, nem pedig egy nyelvészét.
3. Beírod bárhová, kiírja, hogy rádióaktív csapadék. Ezen neked mi nem egyértelmű????
4. Ha ennyi kérdés van az adatbázisban, miért nincs értékelhető kérdés a játékban? Engem nem a találkozón elmondott dolgok érdekelnek, hanem a játékban tapasztalt tények.
5. Nyilvánvalóan annyira hülye vagyok, hogy a másik 3 kérdés sem volt megfelelő, bocsánat, nem tudtam, hogy a végzetúrhoz 180 as IQ az alapkövetelmény, továbbá hibátlan helyesírás (azaz az összes szabály,kiegészités és a különböző helyesírási szakkönyvek teljeskörű ismerete), metafizikai ismeretek.
6. Alkoss te zsinórban négy kérdést, amit az adminok engedélyeznek. Hibát találni mindig könnyebb.
Dátum: 2011.03.03. 20:20:11
Egy esetleges kötőjel miatt?
Ezért nincsenek kérdések.
Azt aláírom, ha tele van helyesírási hibával, az oké. DE EGY KÖTŐJEL?
Amellett megjegyezném, hogy NEM helyesírási hiba miatt utasították el.
Nem baj, te találtál még egy csomót a kákán, nyelvészprofesszor úr.
Továbbá az előző három kérdés is el lett utasítva, változatosabbnál változatosabb indokok miatt.
Remélem érzed a lényeget. Egy nem jó, elfogadom. De hogy egyik sem?
ÉN részemről befejeztem a kérdésírást. Csak ne sírjon senki, hogy nincs elég kérdés....
Dátum: 2011.03.03. 19:59:02
Attól,hogy nem az én hozzászólásomra válaszoltál, attól még témába vág.
Oké, bocsánat, az rész elkerülte a figyelmemet, de attól még valóban nem dőlt el, hogy egybe, vagy külön van írva. De azért én az Oxfordi szótárnak, a Wikipédiának, az Ubuntunak és az American History oldalának hinnék. Együtt azért már nem lehet véletlen elírás, ugye?
Dátum: 2011.03.03. 19:44:18
Kajtárral egyetértek.
Mi a baj az ő kérdésével? Mi az enyémmel?

Piciklon:
Nem szemétre gondolok. A nyilvánvalóan gázos kérdéseket ki kell szűrni. De szerinted Kajtár és az én kérdésem miért szemét???????

Ami oldalt linkeltem, kedves Craslorg nem ubuntu volt. Hivatalos amerikai oldal. United States
HISTORY. Ha nem tudod kötőjellel irják, akkor minek kötsz bele? Na, erről a hozzáállásról beszélek.
Nem tudom igaz, vagy rossz, de azért belekötök. Valószínű, a bírák is így gondolkodnak.
Dátum: 2011.03.03. 19:14:09
Lásd wikipédia..vagy például ez a hivatkozó amerikai oldal:
http://www.u-s-history.com/pages/h3706.html itt is kötőjel nélkül, egyben szerepel.
de ez már szerintem tényleg szőrszálhasogatás.


Piciklon:

Lehet, igen több lenne itt a hibás kérdés, de szerintem nem a fórum a lényeg, hanem a játék, már bocs. Ott pedig nincsen értékelhető kérdés, többek közt a hozzád hasonlók maximalizmusa miatt.
Dátum: 2011.03.03. 18:34:15
A fallout szónak nem a fordítását kértem, hanem a jelentését. A fallout egy szó, melyet minden nemzet használ egy jelenség leírására. Mint például a lájkolás. Ha valaki erről írna kérdést, ezt is fordításnak neveznéd? Vagy a hurrikán szót is le kéne fordítani magyarra?

Íme a teljes kérdés:

Mit jelent a "fallout" kifejezés?

Játékokban, ha valaki kiesett, igy hivják fel erre a figyelmét.
Atomcsapás esetén bekövekező elektromagnetikus impulzus.
Atombomba ledobása, katonai szleng.
radioaktív csapadék.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Emellett, ismételten megjegyzem, ez zsinórban a negyedik elutasított kérdésem volt.
Akkor vajon miért nincs elég kérdés? Talán nem kéne ennyire szőrszálhasogatónak lenni.
Ennyi erővel az Legyen ön is milliomos kérdéseinek a 90%-át ki lehetne cenzúrázni.
Dátum: 2011.03.03. 15:08:57
Tettem fel egy új kérdést, mert nincsen.
A kérdés a következő volt, mit jelent a fallout kifejezés.
Az értékelés így szólt:

A kérdés érdektelen lexikális tudásra vonatkozott. Megkérdezném a tisztelt bírákat, akkor mégis mi a fészkes fenét várnak el? Ezért nincs kérdés, mert elszállt agyú kérdésmoderátorok csuklóból visszautasítanak minden kérdést. Mert az ő kifinomult, vájt agyuk olyan szinten szelektál. Olyanok mint annak idején a kényes francia udvarbeli hercegkisasszonyok.

Hát kedves játékostársaim ez a véleményem. Ezért nincsen besorolható kérdés. Ez van ha a kontrollnak nincs kontrollja. Megjegyzem ez zsinórban a negyedik visszadobott kérdésem. Ezért van az, hogy a legtöbb játékos csak simán kattint a lemondok gombra, mert valóban nincs értelme kérdést írni. Valóban, ami helyesírási hibáktól hemzseg, az visszautasítandó stb. De akkor azt is megkérdezném, hogy miért kell helyesírási hibás, esetleg szakirodalomra vonatkozó kérdésekre válaszolnom? Az hogy csúszhat át a szigorú, vizsla szemeken?

Én most tettem fel utoljára kérdést. Hamarosan talán a kvíz is megszűnik kérdések hiányában.
A véleményemben többen is osztozunk, de nem említek neveket, mindenki szóljon a saját nevében.
Köszönöm a figyelmet és a várható moderátorok általi halált.
Sok sikert a lehetetlen kérdésíráshoz. Ha esetleg pontos, megfelelő, nem szakirodalom, akkor pedig haszontalan. Gratulálok.
Dátum: 2011.03.03. 12:44:05
Köszönöm a pontos információt. Azt hittem mind a tiz megszerezhető...:S
Dátum: 2011.03.03. 10:58:43
Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni? Olyan problémám lenne, hogy kb. 5 kérdés megválaszolása után megszűnik a kérdés kategória besorolás lehetősége, csak simán nyomja be a kérdéseket. Ez a jelenség már több mint egy hete megvan, eddig azt gondoltam, hogy szerver probléma.
Tudja valaki, hogy mi ez és miért van? Mert igy a büdös életbe nem lesz meg a 10 kvizmedálom:S
HA újra belépek, egy ideig megint lehet besorolni, kb 5 kérdést, utána megint nem.
Oldal: 1