Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hans Krammel

Oldal: 1
Dátum: 2012.05.04. 15:05:43
Kihívás során összemértem Pupak nevű karakterrel a képzetségeimet és a transdestrukciót elvesztettem. Pupáknak nincs meg a Végzet temploma míg nekem igen.
Melyik könyvet nem Raoul Renier írta?

A kívülálló
A hitehagyott
A kárhozott
A pokoljáró


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Felejtsük el gyerekek ezt az egész kvíz értékelési rendszert. Van különbség Arany János és Raoul Renier "írói életműve" között de a kultúra az kultúra ( és ez elméletileg egy fantasy játék). S ne ti döntsétek el, hogy melyik író ismerete az "álltalános" kultúra része s melyik nem. Azt hittem, hogy a látókör szélesítése is célja ennek a kvíznek. De már másodjára kell rájönnöm, hogy tévedtem. Sekélyes semmiféle tudást nem igénylő könnyen emészthető "szemét" kérdések kellenek. Vannak akik megadják nektek én nem. Írjon nektek kvíz kérdést a hóhér arra válaszoljatok.
Ja és ez a poszt NEM a kvíz válaszoló játékosoknak szólt hanem az értékelőknek.
Dátum: 2010.10.19. 17:00:59
Hét az az hét miniszterelnöke volt Magyarországnak a rendszerváltozás óta.
Antal, Boros, Horn, Orbán, Megyesi, Gyurcsány és Bajnai.
Nem szeretem finomítani a kifejezéseket. Ha nem mondok igazat akkor hazudok.

"Első körben nem egészen úgy másoltad be a kérdést, mint most. Tehát hazudtál "

"Azonnal töröljétek" üzenetet kaptam ( és törölték ) TEHÁT nem tudom az eredeti kérdést és a válaszokat bemásolni ide. Álltalában adok arra, hogy a postjaimat helyesen írjam. Álltalában. Remélem nem fogunk oda (j)ukadni mint egyes troll fórumokon ahol a másik helyesírásával bíbelődnek. DE BIZTOS lehetsz benne, hogy jó helyesírással írtam le a kvíz kérdést és a válaszokat tehát nem Horti és nem Károlyy és nem magyarország.

Következő problémám. Visszadobja a gép ezt a mondatot.

Hányszor kiáltották ki Magyarországon a Habsburg ház trónfosztását?


/módosítok


Valaki csak olvassa a postokat mert hirtelenjébe minden eltünt. Csak a legújabb kérdésem van fenn ( mielőtt még helyesírási hiba miatt nem törlik )

Eddigi kérdéseid értékelései: 1 jó, 1 rossz, 1 törölni.
Legutoljára feltett kérdésedMikor választották kormányzóvá Vitéz nagybányai Horthy Miklóst?

1920 március 1.
1919 március 21.
1920 június 4.
1919 augustus 1.


A kérdésre eddig 0 jó és 0 rossz válasz érkezett.
Legutóbbi kérdésed kiértékelés alatt van, addig nem tudsz újabb kérdést feltenni!
Ki írta a Pokol című könyvet?

Moldova György
Raoul Renier
Lőrincz L. László
Ernest Hemingway


A kérdésre eddig 4 jó és 7 rossz válasz érkezett.
Köszönöm, hogy senki sem válaszolt a kérdésemre. Jelenleg csak az én személyes elképzelésem van játékban. Ez pedig az, hogy valakinek a kvíz gárdából szúrja a szemét Horthy Miklós és/vagy Károlyi Mihály. Rendben nézzük meg valósak e az elképzeléseim. Írok egy pár kvízkérdést ennek a két embernek amúgy sem nagyon közismert életéről. K thx bye.
Szeretnék választ kapni miért "az azonnal töröljétek" értékelést kapta a következő kérdésem.

Ki nem volt kormányzó Magyarországon?

gróf Károlyi Mihály
Hunyadi János
Vitéz nagybányai Horthy Miklós
Kossuth Lajos

Miért?

Azt tegyem fel mikor született Jászai Mari?
Vagy mi nem alapszín?
Vagy, hogy hol folyik az Amazonas?

Ne értem milyen kérdéseket akartok. Ha semmi sem jó akkor választom az azonnali lélekenergiát és kész. Abban nincs kockázat.
Egyébként megjelzem találkoztam már hibás válasszal és igen bugyuta kérdésekkel is...

Tényleg várom, hogy valaki adjon választ erre a problémára.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 69:45:12 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)

Ez nem hasonlít arra az elutasításra amit az előttem szólók kaptak rossz helyesírás esetén.
Nyugalom. A helyesírással semmi baj nem volt erre ügyelek. Emlékezetből írtam le azt, hogy mi is volt a kérdés és itt a posztban nem figyeltem annyira a pontos helyesírásra. Tehát nem tudom elfogadni a választ.
Sziasztok

Nagyon nem volt kedvem ide írni de most már a második próbálkozásomat torpedózták meg. Nem túlzottan értem, hogy akkor milyen kérdéseket szeretnétek ami számotokra elfogadhatók.
Első amit nem fogadtak el:

Mit nevezünk kapacsnak?

Kapcsolat tájnyelvi szava.
Ruha rögzítésére szolgáló eszköz.
Tűzoltó kézi szerszám.
Egy növény fajta.

A kapacs egy tűzoltó kézi szerszám. Egy két ágú villára hasonlít aminek az ágai 90 fokot zárnak be a nyéllel. Az égő, izzó anyagokat szoktuk szétbontani vele. Ha azt mondjátok, hogy kicsit tájékoztatóbban írjam újra a kérdést akkor rendben de azt a választ kaptam, hogy:

Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nem tudom ki hogy van vele én szertek tájékozódni és ujjat tanulni nem rohanok a vikipediához ha egy kérdésre nem tudom a választ. Tippelek és utánn örülök ha megvan és megjegyzem a helyes választ ha hibáztam.

Na a következő kvíz próbálkozásom teljes bukás.

Ki nem volt kormányzó magyarországon?

gróf Károlyi Mihály
Hunyadi János
Vitéz nagybányai Horthy Miklós
Kossuth Lajos

Azonnal törölt kérdést választ kaptam.

Miért?

Azt tegyem fel mikor született Jászai Mari?
Vagy mi nem alapszín?
Vagy, hogy hol folyik az Amazonas?

Ne értem milyen kérdéseket akartok. Ha semmi sem jó akkor választom az azonnali lélekenergiát és kész. Abban nincs kockázat.
Egyébként megjelzem találkoztam már hibás válasszal és igen bugyuta kérdésekkel is...
Oldal: 1