Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Berzerker

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.21. 10:59:15
Szerintem Miklósnak a legtöbb dologban igaza van. Véleményem szerint ezekkel a dolgokkal nem "gyengítik" a portyázást, de ha mégis, akkor sem nagy mértékben. Más böngészős játékban is felfigyeltem arra, hogy azok voltak a legerősebbek, akik mindig internet közelben tudtak lenni, és nyomták is szinte 24 órában, nem pedig akik nagyon jó taktikusok voltak. Ha a kettő módszer teljesítménye közti különbség csökken, az mindenkinek jó lesz, izgalmasabb lesz a játék. Egyébként hiába panaszkodik mindenki, amíg nem volt Végzetúr, nem lehetett hasonló jó böngészős játékot találni, pedig én is próbáltam. a Végzetura szerintem ne hasonlítsuk egy PC-s, RPG-hez mint mondjuk diablo vagy ilyenek. Ez a Végzetúr, akinek nem tetszik nem kell vele játszani, és nem kell megsértődni, ha egy-egy ötletünket nem akarják megvalósítani a fejlesztők, sem elkeseredni nem kell tőle. Én egyedül egy dologra figyeltem fel, ami nem tetszett, mégpedig hogy smaragddal vagyok, de a hordabónuszunk nem mindig jelent előnyt, de várom, hogy magasabb szinten ez változni fog.
A háborús "statisztikát" én se tartom morálisan jó ötletnek, de valóban jó lenne a saját lapunkon látni, hogy mennyit győztünk/vesztettünk.
Oldal: 1