Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsúúú

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.26. 16:21:27
Hány nap alatt kel ki a kiscsibe a tojásból? Én a 3 hetet jelöltem meg mert bizony az annyi.Erre a 30 nap lett volna a jó válasz valami marha szerint! A tyúk 3 hét alatt kelti ki a csibéit. Akár tetszik akár nem!
Dátum: 2009.03.03. 14:49:34
Melyik vitamint kell az anyatejes babáknak szedniük a hozzátáplálás megkezdéséig?
K-vitamin
C-vitamin
A-vitamin
B-vitamin

Na mi a helyes válasz az agyatlan beküldő szerint????? A K vitamin. Na akkor elmondom,hogy 3 gyermekem közül EGYIK SEM KAPOTT K vitamint!!!!! D azaz DÉ vitamint kapnak a picik.Ki az az idióta aki az ilyen marhaságokat elfogadja? Vizsla ,melynek úszóhártyája van és egyéb marhaság.Lassan nem is töltöm ki a kvízt a vadászatokban mert ostobaság az egész.Lejáratják vele a játékot!
Dátum: 2009.02.27. 08:47:31
A fiam zenész.Én is tanultam.Egy oktáv az 8 azaz nyolc hangból áll!
Dátum: 2009.02.27. 08:36:50
Melyik kutyafajtának van úszóhártya a lábujjai között?
Kuvasz
Vizsla
Puli
Labrador

Vajon melyik? Mert a vizslát kellett volna bejelölni.Én tűvé tettem a szomszéd vizsláját de úszóhártya egy szál se rajta. Tájékoztatásul közlöm a nagyérdemű elbírálókkal hogy az újhfunlandinak vannak úszóhártyái.
Dátum: 2009.02.26. 10:05:14
Van egy kérdés.Ki volt az első magyar orvosnő? Hugonnai Vilmát jelöli be jó válaszként. Igen,ő terjedt el a köztudatban de volt előtte egy orvosnő,Töttössy Borbála. Olaszországban tanult .Az inkvizíció mint boszorkányt elégette őt. Fiúnak álcázva tanulta az orvoslást és a legjobb tanuló volt. Mikor Erdélybe haza tért és elkezdte gyakorolni a tudományát akkor kiáltották ki a papok boszorkánynak és küldték máglyára. Megérdemli hogy emlékezzünk rá.
Dátum: 2009.01.19. 06:21:15
Vukot. Elnézést a betű cseréért! De szegény rókának már mindegy ha vukk.
Dátum: 2009.01.17. 11:08:32
Egy orbitális hiba!!!!!!!

Hol született Jézus ?
Názáret
Athén
Egyiptom
Budapest

Jézus BETLEHEMBEN született ! Tisztelt kvízbírák ! Názáreti Jézus BETLEHEMBEN született!!!!!!!!
Dátum: 2009.01.16. 11:36:03
A helyesírás gyilkosa!

Ki tanította vukkot?
senki
Karakk
A tanító
annya

Ezt hogy merték így közzé adni???????????
Dátum: 2009.01.16. 11:34:38
Ki tanította vukkot?
senki
Karakk
A tanító
annya

Helyesen: Ki tanította Vokot? Karak, anyja

Totálos helyesírási hibák és leadták!!!!
Dátum: 2009.01.12. 12:29:45
Megjegyzem,hogy a "speciális" kérdésem az általános iskola 3. osztályában kötelező olvasmányban benne van.Sőt! Tanítják a mai napog!

Mi volt Móra Ferenc édesapjának a foglalkozása?

Asztalos
Pék
Szűcs
Cipész

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Tudniillik a Kincskereső kisködmön arról a ruhadarabról szól többek közt amit Móra Márton SZŰCS készítette a fiának,Móra ferencnek. Mitől speciális a kérdés?Vagy ennyire furkósodik nemzetünk?
Dátum: 2008.12.05. 12:21:36
Kivették a kérdésem a kvízből mert 75%-a a válaszadóknak nem tudta,hogy Szeged múzeumának a neve Móra Ferenc. Ez bizony elég szomorú mert a kisiskolások már Mórát olvasnak és tanulnak róla. Már fel sem merem tenni,hogy Szeged szülötte melyik neves költőnk.De valami marha anime kérdésre arra "illik" tudni a választ.
Oldal: 1