Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ulrich von Helfenstein

Oldal: 1
Dátum: 2010.11.27. 18:53:18
Az a bajunk,hogy nincs szövetségünk,nekem nincs olyan gombom,hogy szövetség létrehozása,és amikor portyázni,vagy egyéb dolgokat akarok csinálni,akkor azt irja,hogy a katakombákban vagyok,de van egy kis hiba:nem vagyok szövetségben,nem határoztam úgy,hogy lemegyek,és nem tudok előjönni!
Valami technikai hiba lehet!
Dátum: 2010.11.27. 15:17:18
Hát de nekem nem jön ki a szövetség létrehozása gomb,valami baj lehet...
Dátum: 2010.11.27. 09:17:00
Hello!
Hogyhogy nem tudok 4-es világon szövetséget létrehozni???
Dátum: 2010.11.26. 09:37:53
Hello!
Regisztráltam a 4-es világba,de ha be akarok lépni,mindig visszavisz a főoldalra,mi baj van?
Dátum: 2010.11.25. 07:03:31
Hello!
Van ilyen küldetés hogy találjam meg a hordaparancsnokot meg Drakint,elfogadtam a küldetést,megnéztem a legendákat,de nem akarja elfogadni,mibaj,túl későn csinálom már?
Személy szerint nem szeretem ezt a játékot(szeretném,ha játszanám)de én egy ingyenélő vagyok,azt a pénzt nem akarom olyanra költeni,hogy most megyek egy hőssel,közben ölök,pedig ezt a pénzt bármi másra tudnám költeni,egyszóval nem szeretem a fizetős játékokat,Diablo,WOW,DOTA,szóval a Blizzard összes játékát,és az egyéb MMO ,és stratégiai fizetős játékokat!
Egyébkéntis,bonyolult,kell hozzá külön CD feltelepités,valamint folyószámla,és egyéb kiegészitő!
Oldal: 1