Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Texex

Dátum: 2013.07.24. 11:22:35
Mondjuk az pozitív lenne ha a feladatok küldetésbe a CSP-ért ütött xeno a megfelelőhelyen beszámítana.
Dátum: 2013.03.16. 19:14:22
A feladatokra kilehetne terjeszteni a Templomkristály AF képességet további 10 szint hozzá adásával. Így minden feladathoz lehetne 1 templomkristály is.

A templomkristály AF képességet prémium tagsághoz kötve a fentieken túl 2 újabb szinttel is lehet bővíteni, amik a végső nyereményre adnak további +1 kristályokat a feladatok és a templomnál is.
Dátum: 2013.03.16. 14:54:26
A feladatokra kilehetne terjeszteni a Templomkristály AF képességet további 10 szint hozzá adásával. Így minden feladathoz lehetne 1 templomkristály is.

A templomkristály AF képességet prémium tagsághoz kötve a fentieken túl 2 újabb szinttel is lehet bővíteni, amik a végső nyereményre adnak további +1 kristályokat a feladatok és a templomnál is.
Dátum: 2012.12.29. 16:52:32
olimpia
Kérdés:
Melyik bolygó holdja a Titán?

Válasz helytelen, helyes válasz Uranusz


A Titán (görög Τιτάνας) a Szaturnusz legnagyobb holdja
Dátum: 2012.10.29. 09:29:46
Ma reggelre a Végzet Temploma lépj be 8szor egymás után küldi vissza állt 1re, pedig mára már kész kéne lennie.
Jártam bent tegnap is , előtte is,... ez abból is látszik mert a napi rutinért kapott jutalom teljes.

ui.

Beszéltem pár játékossal és náluk is előfordult a lépj be küldiknél. Lehet az óra állítás kavart be még tegnap csak nem figyeltük?
Dátum: 2012.09.17. 19:15:41
A javítások mellé egy apró, de régi ígéretünk: a 15 kritikus varázslat küldetésben a 15-öt 12-re csökkentettük.


Örülünk hogy a portyázóknak könnyítettek , ugyan ezt nem lehetne a vadászatból élőknek is?

Ismételhető:
Ejts el 15 kisebb méretű szörnyet!
Több száz vadászatból is nehezen jön össze, ha van magas szerencse és irányított vadászat megfelelő szinten. Vagyis minél jobbra fejleszted a vadászathoz tartozó képességed annál kisebb esélyed van erre az ismételhetőre.
Itt is lehetne egy 3-5 pontos csökkentést berakni.
Dátum: 2012.08.16. 12:26:05
Hmm közben megnéztem van már vagy 15 bajnokija.
Dátum: 2012.08.16. 12:14:57
34. szintűként ma össze akadtam a bajnokin egy 29 szintűvel jó tápos karival. A kategóriák szerint nem is egy csoportba kellene lennünk.
ez lehet?
Mindegy, töröltem a hozzászólást. Nem tépem a szám továbbiakban.
Hát sikerült! Elküldtem a banned@ra az eseményt és sikerült. Márt mint az én karim zároltatni netiket megsértésért.Három nap pihi.Köszönöm jól jön. Ezek szerint amit feljebb írtam csúnya szó, pedig még Arany a Toldiba is írta ezeket a szavakat, de hát a szívem nem Petőfi, a kezem nem Arany, csak az eszem Tompa. Értem én nem írok többet se itt, se a játékba. Tudjuk mi mozgatja ezt a világot is, "ami beszél", én meg keveset beszélek ezen a nyelven így inkább csöndbe leszek,és lassan remélem sikerül le szoknom is teljesen.

ui. Legalább ez is meg van. Eddig életem során játékban, fórumon, még sose zároltak semmiért.
Ezt is meg éltem, ismét gazdagabb lettem egy kis tapasztalattal.
Dátum: 2012.05.14. 21:45:01
Hát ahogy gondoltam. Ime mihez kell kő ebben és az előzőben is apró letéréssel:
15eszencia , 5 ősköves ital, VFs el 89.000LEt szerezni, 30 sikeres küldetés 27nap alatt VFel, használj portyázás szimulációt 5ször, nevez át egy állatot/ +1hét prém, 2 kiváltok sok százezer LEért még mindig marad bőven. Azért kiváncsi lennék kinek jön be a 0-1 amihez kő kell.
Mert valahogy nekem már a másodikba kellene 5nél többhöz.
ja igen és az előzőben 28forgatásból nem jött a keréken ritka.
Másolja mind!! Még káromkodni se szoktam rendesen, csak olyan vissza fogottan.
Ha pihire küldenek még is ennyiért legalább lesz okom abba hagyni vagy kivárni míg végre elhagy 10szinttel.

ÓÓ tudom én hogy kéne játszani, csak messze nem tudok annyit pazarolni a játékra, mint egyes szerencsés, nálam jobb módú emberek. Ez van.
Amugy ha megnéznél és utána nyilatkoznál lehet kevesebbet írnál marhaságot.

Chana azt látom hogy céhtársa vagy , esetleg más kapcsolat is van hogy ilyen bőszen nekem estél főleg hogy eddig még a fórumon se voltál mind a 10 hozzászólásoddal ?
Idézet: Aurri - 2012.05.14. 21:09:13
Üdv,

Nem előszőr rágalmazol meg, de remélem ez az utolsó lesz.

Elfogadom, hogy nem tudsz veszíteni, Te fogadd el, hogy én meg le tudlak néha rabolni, ha konzekvensen HT napokon vadászol és többszázK-val bukkansz fel, mert képtelen vagy elköltelni a LE-det 15% alatt.

A támdólistámban ott van, hogy 10 percen belül 4 szövitársadat támadtam, az direkt rátok szűrtem (HT nap). Tudtam, hogy hamarosan feljössz és tudtam hogy trükközni fogsz. Kidobott a lista és támadtam. Hogy éppen epiket vagy akármit is ütöttél nem tudom, majd a vizsgálat kideríti (az is lehet bug, nem érdekel, az érdekel hogy csalással vádolsz - nem először). Nagyon szokszor nem tudtalak elkapni (ha így lenne az összes HT napon elkaptalak volna), most és még párszor igen (szerintem 5-nél több nagy rablásom nem volt ellened). Hűűű, képzeld ez ilyen játék, aki százezrekkel hazárdírozik az néha beszívja, az ilyen kattingatós hülyegyerek miatt mint én.

A bukott LE-d elgondolkdotató (összesen nincs fél misi mint amit állítasz, nekem ennek kb 4x-ese). Tudom szinte mindent én raboltam le, talán másokat visszatartott a szkarád (én lexarom ha LE-t szagolok, msot is buktam 40-et), meg el kell ismerni ügyesen iszogatod a gyógyitalt, és vigyázol a LE-dre, és azért tegyük hozzá hogy top kari vagy Te is, aki talán nem szokott hozzá, hogy naponta rabolgassák. Megmondom mi a te bajod: nem tudsz veszíteni. Meg nem tudod megtanulni hogy ha 15% alatt vadászol, és nem költöd el a lét amikor felbukkansz, akárhogy trükközöl előbb-utóbb megszívod, mert -szerencsére- nincs 100% védelem.

A csalókat én rühellem a legjobban elhiheted, mert amit én gömbözéssel, karilapnézegetéssel, listák frissítgetésével érem el, azt lehet más scripttel fél perc alatt (bár kétlem hogy eredményesen lehet ilyet csinálni, mert elég összetett dolog ez) és ez felbosszant. De sokkal jobban felbosszant, hogy magadfajta "emelt fővel tudok veszíteni" emberek egy kalap alé vesznek velük.

És végül: A rágalmak amiket nem előszőr írkálsz nekem pm-ben (és amik nem tűrnék meg a fórumfestéket) minden határon túl mennek, kezdetben türelmesen válaszolgattam erre, még tanácsot is adtam, de most túlléptél egy határt. Ez egy játék, és nekem a játéktól elveszik a kedvem az ilyemsik.

A kivizsgálást vállalom, sőt ragaszkodom hozzá, viszont utána remélem büntetlenül a továbbiakban nem növeled a vérnyomásom az arcátlan megjegyzéseiddel.

Aurri


Azért be írnád mely szavak azok a fórumfestéket nem tűrők?
A csaló, esetleg mikor elragadtattam és egyszer büdös rohadék csalónak neveztelekre gondolsz?
Igazad van nem szeretek veszíteni, mivel sose nyerek //szinte semmiben soha még aprókat is alig /egy ilyen jó nagy átlag pali átlag élettel átlag frusztrációval// ezért vigyázok hogy ne bukjak és rosszul fogadom ha olyan nyer aki szóban folyton állítja hogy tiszta de mindig "érdekes"dolgok történek körülötte.
Ha tiszta vagy hááát gratula!!
Idézet: Chana - 2012.05.14. 20:58:05
Az ilyen lúzerek menjenek inkább valami állatkertépítős játékba:) Majd a gyerekeid is besegítenek a pandaetetésbe, Texex:) Nyugodtabb éjszakáid lesznek:D


Köszönöm a pozitív hozzá szólásod. Ha csöndben maradtál volna okos maradtál volna.
Az ilyen közösségi szellem ami miatt itt tart a világ ahol.

Amúgy ha akarsz akkor légy szíves itt segítsd az állatkert építésem:

http://Flasizoo.mondozoo.com
Köszönöm a választ, meg azt hogy fiatalnak nézel. Jó is lenne.
Mivel nagy céh amibe vagyok igy a vadászatról le állás akár 10-15perc különbség is és lesz hirtelen
majd egy ital és pár százzal max fölött vagy és epik 0. az egész 10mp vesz igénybe, és őkelme ebbe a 10mp talál be most már rendszeresen. Még az 1perces kémleléssel sem tudja kiszámolni hogy mikor van ez az idő. 1szer talán beletalál de most már 3-4szer sikerült neki. Ennyiszer lehetetlen, mintha rendszeresen 5ösöd lenne a LOTTÓn kb.
Kösz a címet.

Általában elköltöm, csak mivel van családom és gyermekeim van hogy csak pár percem van benézni,
ilyenkor iszok egy italt a gyors gyógyulásért és leveretnem magam újabb órákra.
Egészen amíg Aurri fel nem tűnt jól működött ez a pár másodpercig látható vagyok dolog, mióta feltünt buktam fél millát, senki más nem tudott még rajtra kivül vinni ilyenkor.
ezért furcsa az eset. Nem mondom hogy nem buktam máskor is de olyankor hosszú órákig nem értem a játékhoz vagy a szkarabeuszom szedett be sokat.
Dátum: 2012.05.14. 20:33:24
a végzet templomában hogy lehet teljesíteni a 15 eszenciás küldit?
/nem számolva a két kiváltást/

Közel 1200 vadászat több 90 elfogott állattal 7db sikerült maximális AFos rásegítéssel!
Dátum: 2012.05.14. 20:23:28
Köztem és Aurri közt ez már nem az első, csak eddig neki írtam ,de mivel már csak fenyeget hogy majd ő jelent és kitiltat igy ide is írtam már.
Ja és a lényeg nem is az egyszerre futó csata, ha nem a rendszeres italal gyógyulás utáni 10mpre támadás.
Dátum: 2012.05.14. 20:07:23
Nem tudom hol kell , de szeretném ha kivizsgálnak Aurrit mert csaló. Valamilyen figyelő progit használ amivel a 15% kijövőket azonnal támadja.
Ma is 5perc volt 15%-ból megittam egy ÉP italt majd átléptem az epikre ami le is ütött és ebben a pillanatban Aurri is levert, és igy 100.000LEt lopott.
Összesen 10mp nem voltam 15% felett ugy hogy előtte még több perc volt a felgyógyulásig.
Levert az epik és utána támadt meg. Nem számolhatta ki mivel előbb hagytam abba a vadászatot és igy esett vissza 5percre. Italt ittam tehát még nem lehettem listában sem.

EZT HOGY LEHET?

EZ MEG AURI
Ma, 19:52 Aurri Texex A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 103966 (-1124) lélekenergiát. Csata leírása

ITT VERT LE AZ EPIK NULLÁRA
Ma, 19:52 Texex Daronel, a gigantikus beholder mágus A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása

Idomított állataid, Izom bort iszom, egy 111. szintű izmos szkritter, Izom vizet iszom, egy 111. szintű izmos szkritter, Izom tejet iszom, egy 110. szintű izmos szkritter és Szemizom, egy 106. szintű halálraszomorító kutyi is részt vesznek a csatában. Daronel, a gigantikus beholder mágus idomított állatai, Moggock, egy 132. szintű csápentitás és Pestis, egy 133. szintű ragálylovag is részt vesznek a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Daronel, a gigantikus beholder mágus egy kozmikus térrendezés igéjét idézi fejedre. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 15868 pontnyit sérültél.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 15868 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.
Nem tudom hol kell , de szeretném ha kivizsgálnak Aurrit mert csaló. Valamilyen figyelő progit használ amivel a 15% kijövőket azonnal támadja.
Ma is 5perc volt 15%-ból megittam egy ÉP italt majd átléptem az epikre ami le is ütött és ebben a pillanatban Aurri is levert, és igy 100.000LEt lopott.
Összesen 10mp nem voltam 15% felett ugy hogy előtte még több perc volt a felgyógyulásig.
Levert az epik és utána támadt meg. Nem számolhatta ki mivel előbb hagytam abba a vadászatot és igy esett vissza 5percre. Italt ittam tehát még nem lehettem listában sem.