Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2011.05.17. 20:16:26
Jutalom átvétele, ha utána sem jelenik meg, akkor ki-belépés.

F5, Ctrl+F5, CCleaner lefuttatása?
Dátum: 2011.05.17. 15:33:13
Ki-belépés? Ctrl+F5?
Dátum: 2011.05.17. 14:36:41
Idézet: Tybee00 - 2011.05.17. 14:07:44
A kufár medálok miért nem adódnak össze, igazán megtehetnétek, hogy szerverenként 20 embernek (max) aki benne volt a toplistában és győzött is összeadódjon a kedvezmény. Nem azért güriztem, hogy ne kapjak semmit.


Úúúúúúgy tudtam, hogy ez lesz.

Miklós! Részemről maximálisan meg voltam elégedve az eventtel. Tudom ezzel nem sokra mész, de részemről örültem neki. (A Xenós mellett a legjobb)
Dátum: 2011.05.15. 16:41:17
Utolsó megmukkanásom a témában: nem értem miért kell lehurrogni valakit, akinek van egy (az ő szemszögéből) problémája és szeretne erre választ, megoldást találni?

Vagy a normális emberként való kommunikáció mára már luxus? Diplomatikusan is el lehet küldeni valakit a francba, minek a szemetszúró rosszindulat pluszba?

Nem kérek választ, ez egy költői kérdés volt.
Dátum: 2011.05.15. 14:00:13
Inkább a felvetett problémával kéne foglalkozni.

Almási Viktor: amennyiben a többit nem tudod vagy nem akarod értelmezni, semmi baj. De annyi lehetne benned, hogy minimális tisztelet mutass a másik iránt. (Neeeem, nem kell mély értelmet adni ennek. Pusztán minimális kulturáltság kérdése az egész. Nagyon jól játszod a hülyét, de ideje lenne más szerep, mert most már csak ripacskodsz.) PM-ben folytathatjuk, ha akarod, de szerintem Te nem akarod.
Dátum: 2011.05.15. 13:46:21
Hmm..azt hiszed, hogy csak azon a szinten van élet, ahol Te játszol? Ilyen alapon veszont pont a légiósok közé illesz...szégyen ez egy tájrentesnek...

Ahogy említettem, 30 szinttel lejjebb (Tihához képest) nekem a 60-as szakik is elegek...de ezt csak a kalandok miatt kellett felrángatni. Így ezek mindig szint és ezáltal környezetfüggők.
Dátum: 2011.05.15. 13:36:57
Nah, ilyenkor hol van az én legdrágább Gyapjas Kockám, aka Biri?

Miklós az én irományaimra nem rezonál, nem meglepő, de fel lehetne vetni mindkét lehetőséget (támadásnál kikapcs, illetve vastagbőr hatásának kiterjesztése vagy ellenszaki) jaah ez három, bocsi

Egyébként: mint tapasztalt állat kiiktató mondhatom, eleinte tényleg vicces volt, vagy jó volt látni, hogy "hehe, megint elájult egy", de amikor szegény Morgana-t naponta többször orrba csapom és minden állatát kiütöm...most már kicsit nekem kínos.

Jahogy, miért csapom orrba napjába többször? A válasz rém eccerű! Amikor nincs klón/kristály a közelben (104-es szint), tehát event után, akkor NIX célpont, de van 8X kontinuum (azért X, mert a franc se tudja, hogy most épp mennyi).

Vélemény? (Lehetőleg normális)
Dátum: 2011.05.15. 13:17:17
Hmpf...az acsarkodás ellen működik valamilyen(!) szinten a vastagbőr? Amennyiben nem, akkor itt bele lehet nyúlni (arányosan persze, azt hiszem talán régen a másod vari ellen sem működött a vastag bőr). Ez is egyfajta kecske és káposzta. ( A tájrent emiatti óbégatása nem hiszem, hogy sokaknál könnyet csalna elő.)
Dátum: 2011.05.15. 12:10:52
Akkor vissza kéne állítani az egész VU-t a kezdési állapotra...akkor jó lesz. (Mert ez alapján mindenkinek van valami játék "romboló" marhaság a JV részéről.)

Reális-nem reális...neki ez gondot okoz és épeszű (nem kari szétbarmoló) megoldásért jött ide a fórumra (Nem is te bosszantottál fel, hanem emlékeim szerint szintén tájrentes kollegád építő jellegű benyögése.)

Cofee javasolt egy állítólag már bevált módszert, még te is a saját tapasztalatodat, ez jó, valahogy talán így kéne.
Dátum: 2011.05.15. 11:59:25
Tyrant vs Légió...nem csak belülről szemlélve, de kívülről is halál unalmas

Linduc: az ilyen megjegyzésért már vágtam szájon egy hasonló kultúrlényt. Ha neked lesz hasonló gondod, majd engem (esetleg mást) is ennyire fog érdekelni. És még te lennél felháborodva. Le kéne szállni a földre.

Eliteninja: valahol igazad van. Nálam is elég magas mindkét állatos szaki (AF nélkül) és rohadt jól megvagyok. De mások kitolására játékot építeni...akkor inkább törlök, hogy idáig jussak (igen van 110-es másod varim, főleg azon duflákok ellen akik állandóan képen törölnek, a halálkristályt is ezért terveztem anno, ami végül szerencsére nem jött össze).

Úgyhogy további jó...hát nem is tudom mit...mert ez nem játék.

mod: elgépelések
Dátum: 2011.05.14. 22:10:02
Amikor erről beszélgettem Barattyal ez a az általad jóindulatúan 500-1000 kérdéssel számolva az Ő oldalukon ez olyan 10.000-től indul felfelé. Az adatbázis (ahogy említette) kereshetősége elég gyér, mivel eddig nem ért még el, hogy foglalkozzon vele. És nem 30 perc, hanem legalább 3 hét mire ennyi aktív kérdést átszöszölnének az adminok (és még sehol sincs a teljes adatbázis /legalább ennek a 10X-e, ha nem több/ átfésülése), úgyhogy le kell nyelni: Ez van. Beho tojik a kvízolimpára. (Vagy ez csak nekem tűnik egyértelműnek az eddigiek alapján?)

(Nem kell reagálni, az elég lesz PM is, ennél jobban nem kell szétoffolni)
Dátum: 2011.05.11. 22:10:18
Hopsz! Ez a régi királyi 2-es! Anno földi sugárzással antennával mindenhol fogható volt és jajj, de szerettem anno...Bryan Brownt, még a Trükkös halál c. alap filmben is szerettem. Szóval Crassy: A vándor marad
Dátum: 2011.05.11. 18:12:36
De remélem ezzel a leírással segítettem, ha valaki az általam kihagyottakról is ír valamit, akkor jó (a tényekhez az is hozzátartozik, hogy nálam a legminimálisabb kábal tévé csomag van, előtte meg antennás rendszeren voltam, így amire emlékszem, az tutira nagyobb szórásban került leadásra, kivéve az az OZ-t mert amiatt csak morcos vagyok, hisz nincs TV6-om )
Dátum: 2011.05.11. 17:48:47
A vándor: anno m1 vagy m2 -n ment.
Álljunk meg egy szóra: elég emlékezetes, m1es műsor volt.
Chuck: Coolon ment, mintha az RTL-en is leadtak volna pár részt...
Dollhouse: RTL klub-on
Halálos fogás: Discovery
Jamie vidéki konyhája: Spektrum
Kröd Mandoon és a tüzelő lángpallos: Comedy
OZ: mostanság a TV6-on

A bolygó kapitánya: tv2 matinés volt, elég gyerek
Bleach: most is fut az Animax-en, határseset
Cowboy Bebop: A+, Animax-en nem feltétlen csak a gyerek kategória, annál kicsit mélyebb
Dragon Ball: anno RTL klub délutánonként (meglep, hogy a Manóvári manók nincsenek itt ) ez se feltétlen csak gyerek kategória...
Egyszer volt... az élet : anno m1, majd talán RTL klub. Inkább gyerek.
Egyszer volt... az ember : dettó az előző.
Full Metal Panic!: A+, majd Animax-en a Fumoffu-val, szerintem beleférős
Halállista: Animax, szintén nem gyerek matinés
Hellsing: dettó az előző
Kertvárosi gettó: határeset, most is fut az Animax-en
Páncélba zárt szellem: Animax, szintén nem a gyerek kategória
Spongyabob kockanadrág: azt hiszem ez egyértelmű, hogy gyerek, amúgy TV2 matinéban most is, és talán a Viván is adják
Vash the stampede: a szépreményű A+, majd talán az Animax is leadta...nem hiszem, hogy annyira gyerek kategória.

Mindezt egybevetve, ezen utóbbiaknak csinálhatnál egy másik Kedvenc szavazást és akkor nem lennél bajban
Dátum: 2011.05.10. 22:02:05
Gyapjas Kockám...ezt csak mint opciót javasoltam, ha tényleg lenne olyan ötlet...amúgy mint láthattad én imádom az eventet...végre nincs rinya, hogy minek megyek neki valakinek 35 percenként...szóval részemről piros pont a Behonek.
Dátum: 2011.05.10. 21:41:55
A megoldás egyszerű, mint a faék: event végén a javaslatokat összegereblézni (pl Birkuci) és odatolni Random Isten szent orra alá, és vagy változtat vagy nem.

"A pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el", illetve jelen esetben a készítő hadd döntse el, hogy milyennek szeresse azt amit kitalált... (sok netes játékban van: nesze ez van, csináld. Itt meg majdhogynem a sliccét lehúzzák a játékosoknak...áááh )
Már többen és több helyen próbáltuk jelezni, hogy ez a küldi felejtős és inkább ki kéne venni. Nem akarták. Erről ennyit.
Amúgy ha már olyan szépen felhoztad: akkor bezzegelés helyett, tényleg inkább törölj...vagy mettomén.
Dátum: 2011.05.10. 20:50:42
Khm...mint mondtam nem veled van bajom. De azt Te is lásd be, hogy nem egy-egy szűkebb stratégiát követőknek készül egy-egy event.
És itt nem a VF-re gondolok, mert egyértelmű, hogy Miklós az EH-ra szeretné ránevelni a jónépet és megszüntetni a korábban elbaltázott, mostanra óriásira hízott vadhajtást.
Dátum: 2011.05.10. 15:14:56
Hmm...akkor nézzük röviden az ellenpontot: imádom az eventet. Alapvetően túl sok ész nem kell hozzá. Lehet pörgetni a küldiket, mint a búgócsigát.
Jaaa és né' van célpontom...hát egyszerűen zseniális. (*****Maradhatna a klónozósdi event után is******)

EH vagy VF, nem kéne ennyire véresen komolyan venni, hiszen (sajnos) nem tart örökké az esemény. De így már van 4 féle (3,5) esemény típus és lehet pörgetni, legalább nem fog dögunalomba fulladni a VU. Ha meg nem tetszik van katakomba, és van valódi élet is (Ma is pl. két kör gazolás és ültetés között kattingattam párat és nem hal bele a karakterem, ha túlcsordul a CSP, amúgy is abból gyorsítok)
Nem veled van bajom, Semelyik. Csak az állandó nyöszörgésekkel.

Összefoglalva: ez egy remek is esemény VU-n belül...egy kis V3 fíling V1-en...jó is ez a nyugi
Dátum: 2011.05.10. 08:57:03
Ghost in the Shell - Páncélba zárt szellem
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=64870

*Ez a film, de emlékeim szerint a sorozat is ezzel az alcímmel futott (annyira nem figyeltem mostanság, mert anno japánul néztem )