Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - morpheusz

Oldal: 1
Dátum: 2010.09.05. 20:35:48
A kérdéssel nincs baj de ma 8 alkalommal megkaptam kb. 200 vadászatból.

volt hogy egymás után kaptam meg kétszer

Mit nem lehet csinálni a komisz gyerekkel egy jurtában?
kukoricán térdeltetni
leszidni
sarokba állítani
felpofozni
Dátum: 2009.02.15. 15:06:56
Hehe, na most már én sem állom meg.
(Úgy tűnik itt előre kell bocsátani, hogy "ez szigorúan a magánvéleményem lesz és semmiképpen sem szövetségi álláspont", ami ha belegondolunk azért nem annyira meglepő, mert hogy nem szoktuk az új belépők világképét agymosással uniformizálni, ergó nem hiszem, hogy van "szövetségi álláspont". )
Azt azt hiszem senki sem mondta, hogy csaltunk, nincs is így hiszen betartottunk minden szabályt. Amit sokan boncolgatnak az az etika kérdése. Ugyanakkor nem tudom, milyen alapon mondják egyes dolgokra, hogy etikus, másokra, hogy nem.
Felmerült, hogy a készítőknek nem ez volt a célja, illetve hogy talán bele sem gondoltak, ezért etikátlan. Nos, nem ismerem ebben a kérdésben a készítők álláspontját, abban viszont véletlenül igen, hogy igyekeztek a szövetségi háborúk szabályait, úgy lefektetni, hogy kb. azonos szintű szövetségek csatázzanak egymással, és ne legyenek farmolások. Ezek szerint akkor gyengébb szövetséget támadni sem etikus?
Aztán említették még páran a szabályok vagy a játék szellemiségét, ami olyan szép megfoghatatlan, hogy bárki úgy értelmezi, ahogy akarja.
Meg persze itt van a döntetlenezők kérdése. Sokan talán a saját szövetségemből sem fognak egyetérteni velem, de én sosem tartottam azt, hogy a döntetlenes küldetést csinálókkal szent tehénként kell bánni. Ez is csak egy küldetés, ugyanolyan mint a többi, talán kicsit nehezebb összehozni. De a többi küldetés sem ad felmentést a támadások alól, márpedig ha éppen valaki hirtelen felindulásból 0-ra ver az nehezíti bármelyik portyás küldetést. Ki kellene írnom a karakterlapomra, hogy bocs küldetést csinálok, most senki ne bántson? Sőt talán az lenne a leginkább fair dolog, ha mondjuk a legyen egymás után x győztes portyád küldetésem idejére mindenki egy szál buzogányban rohangászna, hogy válogathassak a célpontok közül, nehogy nehézséget okozzon megcsinálni...
Személy szerint egyébként nekem sem tetszik, hogy a ki-belépegetést fel lehet használni háborús fegyverként. Az azonban még kevésbé tetszik, hogy ha nem akarod teljesen megölni a karaktered fejlődését ez az egyetlen dolog amit tehetsz, ha egy nagyobb szövetség megtámad. És még ennél is kevésbé tetszene, ha ezt a lehetőséget is elvennék az ellenállásra anélkül, hogy helyette valami más eszközt adnának a kezünkbe.

Balthazar (Tyrant)
Dátum: 2008.12.09. 16:46:41
Mikor élt Naumann János az első számítógép feltalálója ?
nincs róla információ
1903
1871
Nem is ő találta fel az első számítógépet

Ez milyen kérdés már? Kb. az összes hibafajtát bejelölném rajta, de sajna valaki már jóra értékelte....
Dátum: 2008.12.09. 13:24:09
Már nem tudom szó szerint visszaidézni a kérdést, de kb. az volt, hogy "Ki nyerte a Bajnokok Ligája döntőt 2007-ben?" A helyes válasz pedig helytelenül Manchester. (Valójában ugye az AC Milan)
Dátum: 2008.11.27. 10:54:47
Ki nem volt magyar miniszterelnök?
Horn Gyula
Antal Imre
Boross Lajos
Antall József

A két középső. Boross inkább Péter akart lenni szerintem.
Oldal: 1