Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tigristappancs

Dátum: 2011.11.21. 07:26:04
"A tárgy 2011.08.15-ig érvényes, utána eltűnik a karakterlapról."


hehe, a jutalmak nem lettek átírva, ennek megfelelően mivel 2011.08.15 már elmúlt, el is tűnnek azonnal xD
Dátum: 2011.11.21. 07:05:50
V5 kész
Dátum: 2011.11.20. 20:00:52
Kufárnak kell jönni a sorrend szerint, aztán remélem lesz megint új típusú event, mert a Térkép elég gáz már xD
Dátum: 2011.11.20. 12:27:09
V5-ön a +30% LE vadászatra az kb halottnak a csókolom volt.
Sajtolással együtt a vadászat nekem 82-es szinten kijön kb 70 LE/TP-re, míg portya+küldi+kamra kombóval 200-ra is kijön.
Dátum: 2011.11.18. 16:39:47
Nekem tetszett ez a rendszer, remélem a hendikep szisztéma előbb utóbb másnak is nyerési esélyt ad.

Ebből két dolog következik, az egyik az, hogy a szintén teljes érdektelenségbe fulladt Lady Alvariel medáljaival is kellene kezdeni valamit, mert azt is mindig ugyanazok nyerik, én már hónapok óta nem is néztem az állását, mert minek.

A másik, hogy jó lenne valami ehhez hasonló háborús szisztéma is, ahol a szövetség tagok szépen sorban állnak és addig ütik egymást, míg el nem fogynak. A jelenlegi rendszerhez képest ennek számtalan előnye lenne. : )
Dátum: 2011.11.13. 18:15:56
V5 -ön a ez első 12 Szövetség Kastélyainak a szintje

Emlékeztetőül: 25-től lehet kezdeni a szövetségi küldetéseket, 28 - 1 teljesített küldi sor, 31 - 2 teljesített küldisor


Zafír Istenek - 31
HSW - 28
JólesőHullaszag - 31
Dicső Faj - 31
Smaragd Tanács - 28
Vadócok Bandája - 25
Álmok Álmodói - 25
Szellemölők - 28
Friends will be Friends - 28
Bulls - 25
SWAT - 25
Shibusen - 11
Dátum: 2011.11.06. 18:40:22
Mi lehet a borkorcsolya?

Borban beáztatott korcsolya
Borkóstolás
Borászati segédeszköz
Ittas ember megnevezése


Ez a kérdés faszság, a borkorcsolya az az apró sós sütemények amit borkóstoláshoz adnak, mert jól esik rá inni. A helyes válasz egyébként itt a Borászati segédeszköz lenne, ami meglehetősen furcsa válasz.
Dátum: 2011.10.16. 19:52:15
Nekem az az érzésem, hogy ez a fajta bajnoki viadal tipus az ehhez hasonló háborús rendszer tesztje akar lenni igazából. : )
Dátum: 2011.10.14. 17:08:59
Pár hónapja toltam egy ilyen ötletsort, nem gondolom, hogy ez így megvalósulna, de egyes épület ötletek egy része szerintem simán jó továbbra is:

A Végzeturak várost építhetnek. Szükséges egy X mennyiség felépítése az alapításhoz, majd épületek húzhatóak fel. Az épületek hatása minden játékosra hat a szerveren. Az építés a szövetségi épületekhez hasonlóan működik, a szerencsét növeli, manakonstrukció használható. Minden X LE városépítés után a Végzeturak egy Végzetmedált kapnak.

- Tőzsde Palota
- 1. szint - +1 kisebb tétel az Aukciós Házban
- 2. szint - +1 gyakori tétel az Aukciós Házban
- 3. szint - +1 ritka tétel az Aukciós Házban

- Piactér - Kedvezmény a kufárnál
Szintenként 0,5% kedvezmény a Lélekkufárnál, max 20. szint.

- Küzdőtér
Nevezhetsz az Arénában, ahol 1 CSP-ért kihívást intézhetsz a többi nevezőhöz. A harc a Szövetségi Aréna szabályai szerint működik. A kihívottnak el kell fogadnia a kihívást. A győzelmekért pontok járnak, amik jutalmakra válthatóak. A jutalmak szintje az épület szintjétől függ.

- Fekete piac
Különféle erőforrások válthatóak át másra az épület szintjétől függően
- 15 CSP - 1 Kaland
- 50 őskő - elvesztett LE
- Kincspont - Kristálypont
- Két pihenésért újra dolgozhatsz az Aukciós Házban
- Lélekgyémánt - Térkapupont
- Aranydukát - AF pont

- Kocsma
1 szint - Megnyit egy üzenőfalat, melyre írhatnak a játékosok (szerver fórum)
2 szint - Cset

- Jósda
Különféle erőforrásokért (LE, Lélekgyémánt, Aranydukát, Kincspont) tombola vásárolható. X időnként sorolás. Nyeremények különféle italok, vagy akár aukciós tételek. Az épület szintje meghatározhatja milyen erőforrásból vásárolható tombola, illetve hogy milyen gyakran van sorsolás

- Állatidomár
A kennel 24. szint felett is növeli a gyakorlási időt, egészen 36. szintig. 1 állatidomár szint, 1 szint a kennelnél a gyakorlási időben. 12 szint

- Lélekcsatorna
Az arra jogosultak a Lélekkútból is építhetnek a városi épületekbe

- Vadászkunyhó
1. szint - Apró méretű állatok 1-3 kristálypontot adnak
2. szint - Nagyobb méretű állatok +5% eséllyel dobnak kiégett őskövet
3. szint - Hatalmas méretű állatok +5% eséllyel adnak kalandot
4. szint - Óriási méretű állatok Aranydukátot adnak

- Mérnöki Akadémia
- 1-5 szint, a Szerencse fejlesztése 1-5%-al hatékonyabb
- 6-10 - A Manakonstrukció X %-a is beleszámít a Szerencse fejlesztésébe szinttől függő mértékben

- Preparátor műhely
- Szintenként + X% sebzés az epikusokra és entitásokra

- Párbajterem
- Növeli a Kihívásért járó Kristálypont mennyiséget, az állatok több TP-t kapnak kihívásból. A bónusz mértéke függhet az épület szintjétől
Dátum: 2011.09.27. 09:21:50
Én is jeleztem péntek este, hétfő reggel kaptam választ (nyilván), még adatokat kért, hétfő este küldtem el; úgyhogy szerintem megy a dolog, nem kell türelmetlennek lenni. : )
Dátum: 2011.09.24. 19:04:30
V5, jó böngészést

Az első oszlop az event zárás előtt fél órával készült, a második másfél nappal utána

Dátum: 2011.09.23. 20:47:00
"Ugyanazt a jutalmat nem választhatod kétszer, és fókuszkristályból is csak egyfélét választhatsz."

Ez alapján bármi lehet. : D
Ezt is jó lenne tisztázni.
Dátum: 2011.09.23. 20:41:09
Pont azért esik ki, mivel csak az egyiket lehet választani és ha már az egyiket kivetted akkor a másikat nem választhatod ezért az sem beszámítható, mint opció. ; )
Dátum: 2011.09.23. 20:35:48
Emlékeztetőül a jutalmak:

- 2 db gyűrűbe rakható fókuszkristály: +2, +4, +6, +8% lélekszívás (csak ha nincs a birtokodban az alábbi fókuszkristály!)
- 2 db nyakláncba rakható fókuszkristály: +2, +4, +6, +8% lélekszívás (csak ha nincs a birtokodban a fenti fókuszkristály!)
- fél évig bónusz a küldetés LE-re: 1, 2, 3, 4%
- fél évig bónusz a kapott AF pontokra: 2, 4, 6, 8%
- térkiforditó ital: 3, 6, 9, 12 darab (az 5. világon ezt a jutalmat nem lehet választani)
- lélekgyémánt: szint x 50, szint x 100, szint x 150, szint x 200.
- fertőzés csökkenés vagy növekedés: 1, 2, 3, 4% (0-ás fertőzéssel nem választható!)
- A kufár vászon/gyapjú/selyem/bársony öve: +10, +20, +30, +40 kereskedelem fél évig (de nem visz a maximum fölé

Az első kettő részemről kiesik, mert kivettem már a korábbiból (sztem ezzel a többség így van)
V5-ön játszok, térkifordító nincs
Fertőzés csökkentés nem játszik már
Kufár öv, mivel max fölé nem visz, nem játszik


Maradna a lélekgyémánt, meg a féléves bónusz küldetésre meg AF-re. Akinek első xenója lesz, az még igen bő választékot kap, másodjára viszont a lehetőségek száma elég vészesen lecsökken. Az általam választható jutalmak alapján most így előre láthatóan nem fogom összetörni magam ez event során.

Remélem lesz némi jutalom frissítés. : )
Dátum: 2011.09.23. 11:52:59
Nekem se csinálta meg, pedig jó lett volna. : /
Dátum: 2011.09.20. 22:19:04
Izgi ez a találgatás, ugye? : D

Pénteken jön majd a meglepi! : D
Dátum: 2011.09.20. 20:11:43
Izgi mi? : )
Dátum: 2011.09.20. 17:19:01
Drága barátom, te erősen kevered a szezont a faszoddal. : )

Csak hogy az általad említett példánál maradjak, a Forma 1 szabályait éppen azért változtatgatják évről évre, sőt ugye mint idén látható volt akár már szezonon belül is, hogy ne fulladjon unalomba. Az általad képviselt látásmód, miszerint az erősebbek kiváltságait nem szabad elvenni, sehol a nem működik a világ civilizált részén, mert általában lámpavasra húzogatás a vége ha nagyon erőltetik. Elhiszem, hogy fiatal tapasztalatlan fókaként számodra szimpatikus ez az elképzelés, de hallgass nyugodtan az öreg tigrisre és inkább fontold meg szavaid mielőtt oltári hülyeségeket írogatsz.

Nem különben említve azt a tényt, hogy a Végzetúr, mint profitorientált vállalkozás nem engedheti meg magának a szűklátókörűség azon luxusát, hogy egy jól elhatárolható játékos kört támogasson a többiekkel szemben és ne próbáljon megújulni a változatosság fenntartása érdekében és komplett játék részeket hagyjon elsorvadni, mert annak bizony játékelhagyás, bevételcsökkenés, veszteséges mérleg aztán meg felszámolás a vége.

Gondolkodj, Micimackó. Tudom, hogy lassan megy, de türelem rózsát terem. ; )
Dátum: 2011.09.19. 21:41:15
Az igaz. : )
Dátum: 2011.09.19. 21:36:02
Arielnél a pont. Több kategória csak azt eredményezi, hogy ugyanazok fognak más kategóriákban nyerni.
Ezt csak úgy tudod kikerülni, ha kiemeled azokat akik állandóan nyernek.