Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kapitany222

Oldal: 1
Dátum: 2024.03.03. 06:41:15
Engem is kidob teljesen és átvált V1-ről v6-ra.
Dátum: 2013.10.10. 19:23:12
Most akkor a térkép esemény most már nem is lessz?
Dátum: 2013.08.15. 14:41:07
Üdv mindenkinek az Aukciós házban nem lehetne-e növelni 6 tételről mondjuk 8-ra vagy 10-re?
Dátum: 2013.06.15. 15:12:17
Üdv mindenkinek tudom nem vagyok valami nagy fórumozó de egy pár ötletem lenne játék fejlesztésével. De első sorban olyan ötletek amik lehet hogy nem mindenkinek fog tetszeni.

Az első az lenne hogy az Aukciós házban szerezhető relikviák közül egy jó párat meg lehessen venni a Lélekufártól (Lélekgyémántért meg Őskőért).

A második az lenne hogy az állat felszereléseket lehessen lélekgyémántért meg vásárolni. Jó azt nem mondom hogy minden Állat felszerelést alakítsatok lélekgyémántra nem azt mondom maragyon ősköves is de legalább egy keveset lehessen venni sima lélekgyémántért.

A harmadik egy olyan épületre gondoltam amibe arany dukátot lehet szerezni még pedig olyan módra gondoltam hasonló mint az Aréna de mégse olyan mert ebbe az arénába szörnyek lennének még pedig olyanok mint az entitások ugyan úgy lehet őket ütni mint a mostani entitásokat. Magát az épületet 30-as szintre lehet fejleszteni úgyan úgy LE-ért. Szintenként adjon mondjuk 10 aranydukátot ha legyőzi a szörnyet de ez szintenként duplázódik és egyre erősödik a szörny, és ha eléri az épület mondjuk max a 30-as szintet akkor 300 aranydukátot adna. De még arra is gondoltam hogy szinthez mérten legyenek a szörnyek meg ha sikerül ájulásig leütni a szörnyet és meg kapja a arany dukátot az utánna 2 vagy 3 nap mulva ütthesse csak újra a szörnyet. De a szörnyek egyénileg legyenek mint az entitások vagy a térkapus szörnyek.

Hát én Ilyen re gondoltam lehet hogy sok embernek tetszik az ötletem de leírtam és ez a lényeg. Remélem nem haragudtok meg a javaslatomért.
Dátum: 2012.09.02. 10:05:04
Sziasztok a V1-en tagokat keresek a Démon vadász nevű szövetségbe.
Dátum: 2010.09.22. 16:29:36
v1 szerveren
Dátum: 2010.09.18. 09:07:13
sziasztok végzeturak és végzetúrnők szeretném ha csatlakoznátok V1 szerveren a Démon vadász nevű szövetségembe,aki szeretne csatlakozni azt szívesen várom
Oldal: 1