Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsanklod

Oldal: 1234567
Dátum: 2010.11.07. 10:22:37
"Mekkora a Hold kerülete az egyenlítőjénél?
33987 km
12954 km
8827 km
10920 km"

Gugli bajnokoknak biztosan remek kérdés, de Svejk erre mondaná: Még sose' mértem.
Dátum: 2010.11.06. 21:36:58
Sziasztok!

A Rats klán az 5. világon hamarosan keres egy új tagot.
Tudom, hogy ez nem minden de most éppen vezetjük a győzelem listát. (ez nem látszik, de még soha nem buktunk:D)
Ha harcolni akarsz és unod már, hogy tomboló nyolcévesek osszák neked az észt (amíg anyu le nem tiltja őket a játékról:D), dobj rám egy levelet!
Ha úgy gondolod, hogy a Neten mindent lehet és itt akarod kiélni a kisebbségi komplekszusodból adódó problémáidat, akkor sürgősen pontozz le, vagy írj ide valami frappáns választ!:D

Minden aktív, támadó játékost várunk!

Szép napot!
Zsan
Dátum: 2010.11.04. 10:50:40
"Ki mondta"Lenni vagy nem lenni?"?
Miranda
Goethe
Hamlet
Shakespeare"

Ez a kérdés így teljesen rossz. A helyes válasz Hamlet, pedig Shakespeare mondta.
Az írókat és a szereplőket összekeverni nem nagyon k'éne!
Sok olyan játékost ismerek, akiknek a baráti köre úgynevezett "szolgakarikat" játszik. Nem szabályellenes. A csp-ket elvadásszák és bizonyos játékos pedig beüti őket így rabolva a LE-t.

Val'szeg jobb lenne, ha hagynám ezt a témát, mert minden játékban ez megy. ("Csalok veszettül és marha büszke vagyok a karakteremre. Az adócsaló meg az ügyeskedő itt nem bűnöző, hanem életrevaló, egy játékban miért ne csalnék?") A pókerasztalnál azért orrba verjük a csalókat és nem ülünk le velük többször játszani.

Sok barátom van, de egy sincs annyira hülye, hogy nekem vadásszon. Ezek a "szolgakarik" a multizók karakterei és ugye ezt mindannyian tudjuk?
Nincs is ezzel semmi baj (megfogni nem könnyű őket), bízzunk a normális játékosokban!:D
Dátum: 2010.11.02. 14:04:06
"Mikor lépett fel a Viva Cometen Basshunter?
2002
2009
2001
2008"

Ez azért ugye általános műveltség? Biztosan vén hülye vagyok, de fogalmam nincs, hogy ki az a Basshunter (megálltam a Metallica-nál, meg Bregovic-nál:D).
A Viva biztosan remek adó:D, de szörfölés közben gyorsan ugrom át. A Comet meg valami díjátadó lehet, de mi a francért kellene ezt tudnom.

Az Alapítvány és a Törpök már kaptak spec értékelést. Semmi bajom a gyerekekkel (én is ismerek legalább kettőt:D), de ugye az értékelők között nincsenek tomboló nyolcévesek?
A játék minden eseményéről ún. log fájlokat készítünk. A logfájlokat programokkal elemezzük ki, amelyek számos dolgot figyelnek, de elsősorban a karakterek cselekvéseit, viselkedését, szokásait. Ez egy részben automatizált rendszer, amely heurisztikákat is használ, nyilván nem lehet tökéletes, ezért az általa talált gyanús eseteket mi magunk is ellenőrizzük, mielőtt büntetést szabnánk ki.

Biztos sokszor volt már erről szó, nem is akarok okoskodni. Csak néhány tény.

Végignéztem az egyik horda játékosait, mert megüresedett egy helyünk a szövetségben. Egészen érdekes karaktereket találtam. A viszonylag magasabb szintű szövetség nélküli játékosok nagy részénél óriási a bukott LE (több tízezer vagy több százezer). Ők ugye nem lehetnek építő karakterek, még ha el is hiszem, hogy van aki csak építgetni akar éveken keresztül?
Ezek a játékosok vajon mire várnak? Egyszer csak megfordul a szerencse?
Tudom, hogy a multizást teljesen kiszűrni nem lehet ("Anyámmal játszunk egy gépről."), de itt nem egy-két mazo játékosról van szó.
Viszont a Hupikek torpikek mint az altalanos muveltseg resze nehezen ertelmezheto. Muvek reszleteibol/ szereploibol tortenetebol max olyan megy at, amit az is tudhat, aki az adott muvet nem ismeri. Kiveve ha az adott muvet illik ismerni. Hupikek torpikek aligha ez a kategoria.


"Hogy került Törpilla a törpökhöz a "Hupikék Törpikék" c. mesében?
Törppapa teremtette
Hókuszpók teremtette
Okoska hozta magával
Egy erdőben találták kiskorában"

Éppen most kaptam ezt a kérdést! Képzeljétek, Hókuszpók teremtette.
Gyakran kell néznem a Törpöket (pedig rég voltam gyerek), de erre még utalást sem hallottam soha.
Sziamiau meg szinte minden részben szerepel. Esetleg Lukrécia vagy Macs is ismeretlen?
Már annak is örülök, hogy nem vagyok egyedül.

Ennél bénább kérdést már nem tudok kitalálni (kétéves gyereken teszteltem!), jobban járok ha ezentúl is lemondok a kérdés feltevésről.
"Mi a neve Hókuszpók macskájának?

Mirci
Sziamiau
Lukrécia
Macs


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."

Ez a speciális érdeklődésű réteg: a gyerekek, akiknek van gyerekük, meg akik láttak már gyereket. (vagy tévét)

Az értékelők engem külön is utálnak, vagy a "Ki írta a Döglött vámpír visszatér című könyvet?" típusú kérdések csak nekem specek?
Dátum: 2010.10.14. 10:36:14
Nálam sokkal több a jutalom, mint amennyit vártam, persze lehet, hogy kicsik az igényeim. (5. világ, 32. szint)

Akik az utóbbi napokban már meg tudtak ütni (mert a fattyak ütése helyett a tulajdonságaikat fejlesztették), azokra most nehéz idők jönnek.
Dátum: 2010.09.29. 21:57:13
Lehet, hogy mát teljesen hülye vagyok (vagy részeg ) de szerintem a tulajdonságösszegem ma is nőtt. Pedig semmit nem fejlesztettem, csak Landragórt ütöm lelkesen!

Előfordulhat ilyen "csoda", vagy mutassam meg magam orvosnak?

Közben megvan a megoldás: a szerencsém nőtt, csak azt nem számoltam.
Dátum: 2010.09.28. 08:26:28
Milyen fát nem találhatunk az erdőben?
tölgyfa
talpfa
fenyőfa
bükkfa

...és az erdei vasút?
Dátum: 2010.09.20. 15:51:37
Idézet: Craslorg - 2010.09.20. 08:42:50
Ezen a héten minden nap az első belépésednél kapod, mert 2 éves a Végzetúr szeptember 22-én.


Romlandó, vagy lehet tárolni?
Dátum: 2010.09.20. 11:03:27
Végre sikerült belépnem, de tíz percig egy kérdést sem kaptam. Közben egy kis homokóra forog takarosan, és ennyi.

5. világ, Explorer.
Dátum: 2010.09.16. 21:04:55
Nem ott van a gond!!!

Az ilyen hozzászólásoknak semmi értelme Hölgyeim. Ha balfék lennék, akkor nem verném itt a nyálam.
A témától most már teljesen eltértünk. Kiléptem.
Dátum: 2010.09.16. 21:04:02
Rohadtul nem ide tartozik (és nincs is értelme amőbákkal vitázni), de a hozzászólásaim keményen le lettek értékelve. Itt most Landragórról beszéltünk és senki nem lett megszólítva. Egy afrikai sügeres fórumon már találkoztam e'ccerű emberekkel, de ez a mostani betámadás meglepett.
Sajnos a Neten minden bivaly itt lehet és ha nem verjük időben agyon, akkor még elhihetjük, hogy nekik van igazuk.
Dátum: 2010.09.16. 19:23:24
Ahol véres verítékkel ütik őket, ott van valami ésszerű oka (júliusban regisztrált hülyegyerek vegyél vissza! ), vagy csak, 'oszt kész?
Néhány barátom simán üti a fattyakat és kaszálják a bónuszt is, pedig nem állnak túl jól. Ez most akkor egy kiegyenlítés (ha eddig bénáztál, most megaharcos lehetsz!:D), vagy csak én szerencsétlenkedek?

Ha lepontozod a hozzászólásom (voltam bunkó?), akkor hamarosan rád küldöm a bepipázott embereimet (ja, itt nem ez van, de az eredetit nyúl vagyok ide írni), hegesztőpisztollyal, feszítővassal.

Ha lepontozol, akkor add a neved bogyó!!!
Dátum: 2010.09.16. 18:13:58
"Robin
8. Szint

Alapszint: 23
Elnyelés: 15"

Shahran rák, ha jól tévedek.
Erről jut eszembe. A legbénább smaragd drakón is rohadt nagyot sebez rajtam is és Robinon is. (26. szinten vagyok és csak 32. szintű fattyak jönnek.)
A kémgömb szerint nagyon jó a védelmem a környezetemhez képest. (a támadásom még jobb:D)

Még egyszer! Nem panaszkodom. (csak érdekel, hogy mit csinálok rosszul!) Ezek a véletlenek tartanak itt.

Most vettem észre: szerzett LE difiben már csak 38. vagyok. Sokba' van ez a drakónosdi.
Dátum: 2010.09.16. 17:52:42
Fullon megyek drakónékra, de nagyon lutri az eredmény. Portyában tízszer annyi győzelmem van, mint buktám (szerzett LE difiben 34. vagyok, pedig csak július közepén regisztráltam). Persze lehet, hogy ez semmit nem jelent, gyenge kezdő vagyok itt.
Dátum: 2010.09.16. 17:32:16
Nem vagyok béna a szintemen (szerintem ), de túróst hoz az a fattyúvadászat. Az, hogy nem esik semmi, oké (mi a franc az a relikvia? ), de minden második drakón még le is abál. Ha nyerek, az se nagy öröm. Karcsú LE jó sok TP-tal. (és átlagban négy csp-nak szevasz.)
Ez most nem panasz, a bizonytalanság miatt remek ez a játék. Máshol (ugyan hol? ), ha a szimulátor szerint nyerek, akkor az fix.

Más:

A Rubin Horda hátránnyal indul, vagy csak bénák vagyunk? Az 5. világan senki nincs közülünk a Top-ban.
Oldal: 1234567