Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsanklod

Oldal: 1234567
Dátum: 2011.09.23. 14:04:49
Nem számolgattam, de elég sokszor felvetettem itt, hogy jó lenne tudni, érdemes-e többet tölteni. (erre tömény hallgatás volt) Semmi bajom az eredménnyel (ebből is jól jöttem ki), de a durván töltés most jobban fizetett.
Ha nem nyomok mindent az eventbe, elég jól tudtam volna tölteni a sajtolásból pl. (és akkor még jobban jövök ki )
Dátum: 2011.09.23. 13:20:08
Ütni vagy tölteni, már nem kérdés. Tölteni!

72. szinten 780 leölt fatty után nálam +36 mindenre. (elégedett vagyok, nekem ez jó)
Klántársamnak és barátomnak világbajnok töltéssel, 250 leütött fattyal +41 mindenre. 30 napig mindent az eventbe nyomtam, semmit nem fejlődtem és nem építettem. Yar barátom portyából és sajtolásból töltött ezerrel (nagy grat innen is!) és jobban jött ki. Megjegyezni! Jövőre töltünk.
Dátum: 2011.09.21. 21:27:07
A délelőtti vitához kicsit megkésve:

Ütni vagy tölteni, ez itt a kérdés. Senki nem tudott erre válaszolni, hamarosan kiderül. A hordák közötti versenynek semmi értelmét nem látom, ezért ha a töltés csak erről szól, az bukta. A többi rubin klánt semmivel nem tudom motiválni, tehát a "nagy közösség" elgondolás szerintem fikció. Boldogabb világokban persze lehet, hogy működik.

Egy biztos. Eddig minden eseményből jól jöttem ki, és a fejlesztők nem hülyék. (csak némák )
Dátum: 2011.09.15. 19:04:56
Lehet, hogy már megvilágosodtunk (a héten nem nagyon volt időm követni a fórumot), de az ütés/töltés témában szólalt már meg a fejlesztők közül valaki?

Ha sokat ütök, akkor dől a TP és lépem a szintet veszettül. Ha sokat töltök, akkor kevesebbet ütök, de legalább nem lépek szintet. Itt a V5-ön mindkét módszernek vannak lelkes hívei, de azért jó lenne már tudni, hogy melyik az okosabb stratégia. Persze, most jöhet megint, hogy "Egy szerepjátékban hű de növeli a játékélményt a meglepetés.", de szerintem egy játék kezdeténél érdemes ismerni a szabályokat.
Dátum: 2011.09.04. 09:39:11
Hát igen!

Ha már 3. szinttől lehet nyomni az eventet, akkor a mindenkinek hasznos relikviák kicsit dobnának a játékon. (hogy nekem már semmi se jó )
Tavaly így jártam a bérlettel. (Bérlet van, térkapu meg még sehol.) Igaz, azt el lehetett adni.

Isten ments, hogy fikázzak, de nincs senkinek olyan érzése, mintha a fejlesztők mostanában valami huszadrangú nyűgként kezelnék ezt a játékot? Ha nem is állnak velünk szóba, azért remélem figyelnek! (és újra csak hódolat, mert még így is verhetetlen a játék. Ja, és most komoly vagyok. )
Dátum: 2011.09.02. 15:47:12
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
Emellett azért talán megérdemelnénk annyit a fejlesztőktől, hogy ők is megszólaljanak itt. Igen tudom, hogy az eventekben a meglepetés is játszik (bár egy bukta event még ebből a meglepően kevés aktív játékosból is tud csökkenteni:D), de legalább azt azért tudhatnánk, hogyan is érdemes játszani.
Dátum: 2011.09.02. 14:35:25
Természetesen megéri ölni a "karmosszörny" fattyakat, legutóbb is jól jöttem ki. A kérdés csak az, hogy a manapilont a minimális LE-ért aktiváljuk, vagy érdemes többet belenyomni? Itt valahol (most nincs időm visszakeresni) arról volt szó, hogy csak a legyőzött fattyak számítanak. Érdemes-e többet tölteni, vagy ez csak a hordák közti versenyben számít? Mivel a rubin horda béna a V5-ön (is ), plecsnire nem hajtok.

Századik hozzászólás. Jubilálok az idegesítésetekben.
Dátum: 2011.09.02. 09:54:22
Mintha azt olvastam volna itt, hogy a végelszámolásnál a legyőzött fattyak száma számít. Akkor most érdemes a minimálisnál többet tölteni, vagy nem? Esetleg majd csak a végén derül ki?
Dátum: 2011.09.01. 11:38:25
Picit offolok (majd törlöm ).
Kastély még nincs kész (kicsi krumpli Rats klán ), de nem csak két szintet kell lépni a szövetségi küldetés alatt? Most, hogy még az event is megy, naponta tudnék szintet lépni.
Dátum: 2011.09.01. 10:27:04
Mit csinálsz a TP-tal? Nekem így is túl sok.
Dátum: 2011.08.30. 17:36:16
Jól elagyalgunk itt, de napok óta egyetlen illetékes (piros nevű megmondóember ) se szólt egy nyüves szót se a relikviákról. Persze örülünk (örülök) a meglepetéseknek, de azért talán megérdemelnénk már egy icipici infót! (Miközben ismét csak hódolat a fejlesztőknek. )
A végelosztásnál úgyis beindul majd az intenzív fikázás ("hű de nagyot buktam ezzel az eventtel"), menet közben azért érdemes lenni valamivel pörgetni a játékosokat!
Dátum: 2011.08.29. 17:35:57
Meg még egy csomó minden lehetne, ahogy ezt nálam sokkal tapasztaltabb Végzeturak már kifejtették. Persze lehet itt a fórumozók nagy részének érthetetlen rövidítésekkel teletűzdelve matekolni a haszonról (a végén úgyis sírnak majd sokan, hogy ők aztán milyen rosszul jártak ), de a relikviákért jópáran lennénk aktívabbak. (szerintem) Ja, és ha egy év múlva is ugyanezt nyomjuk, akkor minek is kellene erőlködnünk? (hogy az IQ nyomó varázsmesterek még könnyebben alázzanak? )
A Diablo egy egyszerű klikkbajnok játék volt, mégis sokan nyomtuk, mert rohadtul kíváncsiak voltunk, hogy mit dob a következő szörnyike. (negyven fölött is érdekes a zsákbamacska )
Dátum: 2011.08.29. 09:54:53
Idézet: Miklós - 2011.08.24. 11:13:01
Viszont 1 belsős infó: a drakónok ölése közben a spektrális manipulációt érdemes turbózni (ha nem maxos már amúgy is), mert ezáltal több LE-t fogsz kapni (és a végelszámolásnál ezt a többletet nem számoljuk!!)


Erre matekolt már valaki, mert én semmi különbséget nem vettem észre? Igaz, hogy elég nehéz, ha még az azonos drakónoktól is lutri a kinyert LE.
Már biztos nagyon unalmas vagyok, de tényleg olyan nagyon bonyolult lett volna új relikviákat beépíteni (estleg újakat kitalálni)? Egy kicsit is hasznos relikviának sokkal jobban örülnék, mint tíz lötyinek.
Dátum: 2011.08.26. 08:14:14
Idézet: Ariel - 2011.08.25. 18:36:50
Az elmélet szép, de a gyakorlat mást mutat. Ha van két teljesen azonos karakter, az egyik tolja az eventet, és egyenletesen kap +10-et minden tulajdonságára, a másik fejleszt 30-at az IQ-n, 20-at a szerencsén, akkor aki landragorozott, az megszívta, hiába van 20%-al több LE a karakterében. A másik játékosnak pedig már csak arra kell figyelni, hogy tartsa az IQ és szerencse előnyét.


Ha ez így lenne (márpedig gondolom így van ), akkor még mindig nagy a baj. Elsősorban a fejlesztőknek kellene optimalizálni és nem a játékosoknak!

Nem véletlen, hogy a V5-ön már alig maradt aktív rubin, és ők sem a támadást meg az erőt tolják. Az a pár fanatikus (velem együtt) még bízik abban, hogy rendbe lehet ezt tenni.

Más:

Néhány új reliket azért ugye sikerül még bepakolni? Az "Aki tavaly megszerezte, örüljön!" érdekes hozzáállás.
Dátum: 2011.08.25. 15:49:24
Idézet: Legacy - 2011.08.25. 14:53:50
Transzcendális fókusz eshet még az első körben, ha van valakinek bérlete, akkor ahelyett lélekkút katalizátort vagy mit kap.


Tehát ha jól értem, akkor akik tavaly begyűjtötték a relikeket, most semmi újra ne számítsanak. Ne má'!
Az ütögetésben legyen már valami izgalom is! (a lötyik nem azok!)
Dátum: 2011.08.25. 09:03:07
Nekem úgy az ötvenediknél dobta az elsőt. Az előző eventnél azt tapasztaltam, hogy a tíznapos peródusokban minden reliket be lehetett gyűjteni. (T'án egy nem jött be.)
Dátum: 2011.08.20. 15:15:48
Biztosan tudnom kellene (de nem tudom), a vadászat közbeni kiégett őskő találatra mekkora az esély. Hetek óta egyet se találtam, így kicsit húzós az az "őskőtalálós" küldetés. A szerencsém 203 (66 szinten) és bőven van őskövem (ötszáz fölött a lélekkkút kisütéshez) és kiégett kövem is lopásból.
Dátum: 2011.08.18. 18:08:27
Rövid VU életem egyik legjobb eseménye a Landagor event volt. Ha most is legalább hasonlót össze tudtok hozni, akkor máris megérdemeltek egy virtuális ötöst. (Nem vagyok se rokon, se barát, de ezekkel az eseményekkel messze a legjobb játékká tudjátok tenni a Végzeturat.)
Dátum: 2011.08.18. 17:46:51
Ismét itt trollkodok, mert a V5-ön a rubin játékosok 90%-a nulla (én is nulla vagyok, tudom ), vagy esetleg rabszolga. (olyan meg nincs is ebben a játékban )

Ha unod már, hogy a játékod kimerül intenzív vadászatban és építkezésben, ha megvadult nyolcévesek irányítanak helyesírási hibáktól hemzsegő levelekben, ha harcolni szeretnél folyamatosan, akkor bármelyik hordából várunk.
A fikázóknak gyorsan elmondom, hogy egyszer támadtunk nálunk kisebb kúttal bíró klánra, és eddig csak a Jóleső Hullaszag volt verhetetlen. Ők meg persze egy külön magasság. (Ezúttal is hódolat Nekik és főként Csodakalapnak. Ez volt a benyalás helye. )

Ha kedved van hozzánk (Rats), dobj rám egy bemutatkozó levelet!

Szép napot Nektek!
Zsan
Dátum: 2011.08.18. 12:20:58
Igazad van. Közben én is megnéztem. Érdekes küldetés, ha éppen nincs xenó event.
Oldal: 1234567