Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsanklod

Oldal: 1234567
Dátum: 2012.04.21. 10:50:03
Matekolni nem nagyon szoktam (ösztön játékos vagyok ), de legutóbb nem jött be a minimális töltéssel ütés. Így is szépen kaszáltam (nem zavar a jutalom egyenletes elosztása, mert rubin vagyok), de egy klántársam, aki csak a relik szerzésig ütött, aztán csak töltött, egyértelműen jobban járt.
A segítségedet azért természetesen köszönöm!
Dátum: 2012.04.21. 07:41:32
Igen! Ha megvan a relik, akkor már nem éri meg ütni a fattyakat, inkább tölts! Legutóbb én is elhittem, hogy minimális töltéssel kell ütni, de ez nem igaz.
Dátum: 2012.04.19. 10:00:25
Egy ötlet, amivel lehet, hogy nem leszek népszerű.

Többen jelezték, hogy néhány feladatot nem tudnak, vagy nem igazán akarnak teljesíteni. (esetleg nem esik ki az a 15 eszencia, nem jön össze a napi öt befogott jószág, vagy csak nincs időnk és kedvünk klikkelgetni)

Lehetne akár több császári dekrétum (esetleg a 6x6-nál négy), természetesen arányosan egyre több őskőért, vagy lélekenergiáért.
Így a hozzám hasonló unatkozó milliomosok is elégedettek lennének és jobban menne a bó't is.
Dátum: 2012.04.18. 18:13:52
Rég voltam már lepontozva.

Ha a prémes játékosok nem lennének előnyben, hülyék lennénk fizetni. Lehet itt hosszan sírni azon, hogy a nem prémiumos játékosok hátrányban vannak, hát persze hogy!
Talán már említettem, hogy a fejlesztőknek vannak ám költségeik is, meg beleölnek ebbe a játékba rengeteg energiát, akkor legalább ne bukjanak rajta! Tessenek szétnézni, hogy néhány "Összeraktuk, 'oszt játszá'!" játékért mennyit kell havonta kicsengetni!

A Végzet temploma meg ismét csak nagy ötlet, bár még biztosan nem tökéletes.
Dátum: 2012.04.17. 08:48:58
A végzet temploma is egy szerencsejáték, mondjuk nyerőautomata. Ha nem számol, akkor "Nem nyert!".

Megnyitása után általában számol (nem mindig), és belépni a játékba csak a templomba lépés előtt tudok. Taumaturgiát se nagyon akartam most fejleszteni, LE meg huss.

Leállni és újrakezdeni durva lenne, mert néhányan azért már az első nap is sok anyagot (és időt) öltünk bele.
Dátum: 2012.03.07. 09:46:29
Prémes vagy nem prémes?

Ha senki nem venne őskövet, akkor nem lenne ez a játék sem, mert gondolom a fejlesztők nem csak saját örömükre fejlesztgetnek és költségeik is lehetnek. (Ja, és néhány "ingyenes" játékkal ellentétben itt nem kell havonta egy átlagfizetést benyomni.)
A szerencsekerék az utóbbi idők legjobb újítása, nagyot dob a játékon. (Ki nem szereti a zsákbamacskát? )
Dátum: 2012.02.29. 10:19:28
Nem fikázok, csak kérek!
Nem lehetne kicsivel több újítás ezeknél az eseményeknél? Új relikek, új jutalmak, ha már megvannak a régiek.
A V5-ön összesen 776-an neveztek (12000 regisztrált játékosból), ami elég kevésnek tűnik. Én sem neveztem, mert a térképtalálás esélye lutri és a kufárom követőire semmivel nem tudok hatni.
Dátum: 2012.02.02. 17:36:28
"A mai naptól már lehet előregisztrálni Végzetúr online szerepjáték jövő kedden, 10 órakor újrainduló 60. szintű 4-es világára! A regisztrációnál a 4-es világot kell választani. A 4-es világ a többitől eltérően háromszoros sebességgel halad, és 2012. április 7-én 10 órakor véget ér! Újdonságként mindenkinek lehetősége lesz átvinne a karakterét a v1, v2, v3 világokra 500 őskőért. (v4 árfolyamon számítva)"

A V5 ebből miért maradt ki? Ja, és aki átviszi a karakterét, az csak abba a világba viheti, ahol nincs karaktere?
Dátum: 2011.12.25. 20:05:34
Békés ünnepeket Mindenkinek!

Nem akartam reagálni, mert ez a fórum szerintem nem arra való, hogy klánok közötti nézeteltéréseket tegyünk a kirakatba és nem is arra, hogy lePatkányozzunk bárkit. Senkinek a fejlődését nem célunk gátolni és senkinek nem akarjuk elrontani a játékát. (ezt privátban elmondtuk már elég sokszor) Mi sem örülünk, amikor bennünket farmol egy erősebb klán, de ebben a játékban ez is benne van.
Háborúzni egyszerűen jó, mert összetartja a csapatot és az inaktív "megaharcosok" gyorsan kibuknak. (ezért vagyunk kevesen)
Yar kolléga már elmondta, mi a titka a folyamatos játéknak. (Kapitulálni kell gyorsan, ha az ellenfél nagy biztonsággal ver agyon.)

Tristan62-vel (aki nem Patkány) kicsit finomabban, de egyetértek.
Dátum: 2011.11.23. 14:12:24
Belevettem.
Ez csak egy példa volt és tudom, hogy nem könnyű minden trükközőt kiszűrni.
Dátum: 2011.11.23. 09:37:24
Amikor "furcsa dolgokat" látok a V5-ön (pl. kivégzéssel ver le olyan karakter, akinek az összes szakértelme és tárgybónusza is kevés lenne hozzá), már nem idegesítem magam.
De! Azért a fejlesztőknek tényleg érdemes lenne legalább a lebukott csalókat alaposan s.ggberúgni, ha már a lelkiismeret nem dolgozik mindenkiben. (egy másik játékban napokra kizártak, amikor a klánprofilban fikáztuk a súgót )
A xenó toplistások közül legalább egyről biztosan tudom, hogy igazi szerepjátékos és ők nem hajlandók csalni azért, hogy büszkén nézegethessék a megaüber karakterüket. Na az ő kedvüket alaposan elveszik ezek a büntetlenül trükközők. (szerintem:D)
Dátum: 2011.11.21. 08:02:58
Szintén.

Kufár bársony öve sehol. Gondolom lelkes programozók már dolgoznak a problémán, mert különben küldöm a verőlegényeimet.
Dátum: 2011.10.26. 14:21:17
Nem nagyon vágom ezt a lélekkút problémát (akkor minek szakértek bele? ), de itt a V5-ön például bőven van mit építeni. A top klánoknak ez lehet, hogy sz.vás, de a "top" klánok kevesen vannak. Mi meg, kicsi Nyúl Bélák sokan.
Dátum: 2011.10.21. 08:49:03
Idézet: Vermák - 2011.10.20. 17:48:47

-Passzív védők: nem támadhatja az ellenfelet
ha őt támadják, akkor megkapja a láthatatlanság bónuszait, ő nem sebez, nem kap Tp-t és Le-t. Ha az ellenfél nyer, kap egy vadászatnyi Le-t Tp-t. ha veszít o Le. (vadászatnyi )Tp.
A támadó és védő szerepet erősíteném még azzal, hogy a támadó fél minden tagja elveszítené a védő fal, nyújtotta előnyét.


A passzív védők szerepét nem értem. Ha nem sebez, kaphat akármilyen bónuszt, akkor is veszíteni fog.

Ha a támadó elveszíti a védőfal bónuszt, akkor a védőnek el kellene veszíteni a gyakorlótér bónuszt. (Nincs kirohanás a "várból"! )

Idézet: Vermák - 2011.10.20. 17:48:47
Nagy szövetségnél probléma az is hogy kevés a jutalom a befektetett energiához képest.
Ezt úgy orvosolnám, hogy ha egy szövetség legyőz egy másikat, akkor egy időre a „Hűbérese” lenne. Ez úgy működne, mint a kínzókamra, a vesztes félnek semmi hátránya nem származna belőle, a győztes, meg pl. egy hónapon keresztül X% Le-t kap a kútja napi töltődéséből.


Valami hasonló valóban hasznos lenne, mert a zsákmányolt LE tényleg kevés, és nem véletlen, hogy a klánok nagy része békeharcos. Mi is csak azért háborúzunk, hogy ne unjuk halálra magunkat.

Más:

Valamikor már felvetődött a pörgősebb háborúk ötlete. (a bajnoki viadalhoz hasonlóan.) Ez sem lenne rossz, ha a harcrendszer a háborút támogatná és nem a "vadászgassunk, portyázgassunk" semmittevést.
Dátum: 2011.10.07. 17:00:24
Na még egyszer próbálok hatni a fejlesztőkre. (és nem sírok, mert maradok harcos )

Hölgyeim!

Ha ez a "Mágia mesterei", akkor teljesen rendben van, hogy egy nullahúsz varázsló leabál a kritikus varázslatával. Ha meg ez a Végzetúr, akkor nagyon ideje lenne már ezt rendbe tenni. A napokban végignéztem az 5. világ rubinjait. Vicc! A Patkányokon kívül csak egy "nem harcolunk, mert az rossz" klán tagjai működnek, a többi nulla.
Párszor már trollkodtam itt ezzel, de ideje lenne már kiegyensúlyozni a játékot! Perverz vagyok, de a "Végzetúr"-ról nem egy tűzlabda dobáló varázsmester jut az eszembe.
Dátum: 2011.09.23. 19:38:04
"szóval így az egész elméleted annyit ér, mint egy pár dingókutyavese."

Magyarra fordítva: "Hülye vagy kicsi krumpli." Nem sértő (sőt csupa kedves ), de magam részéről lezártnak tekintem ezt a semmit. Mindenki azt csinál amit akar (ezzel most megmondtam a frankót ), mindenesetre legközelebb hiába oktatnak százan, hogy "üss!".
Dátum: 2011.09.23. 19:13:37
A tul összegünk kb. azonos volt és a szintünk is. Én nem fejlődtem semmit az event alatt, ő igen.
Nem sírtam eddig sem (tök jól fizetett Landragór), csak legközelebb inkább töltök, mint ütök.

A lehülyézést meg kerüljük, ha lehet!
Dátum: 2011.09.23. 18:41:18
A'sszem ezt hívják személyes támadásnak és erre nem kell válaszolni. Ki mit tett az asztalra?
Én ütöttem, a klántársam töltött. Mindketten nyertünk, csak ő többet. (és ez nem baj) Leírtam a szintünket, a lenyomott fattyak számát és a jutalmat, vagy nem? Miféle konkrét adat kellene még? (43 vagyok és szép )
Dátum: 2011.09.23. 17:04:49
Szia!

Elképzelhetetlenül messze vagy tőlem, de azért ha jól emlékszem, Te is inkább a töltésre gyúrtál.
Dátum: 2011.09.23. 15:49:48
Onnan veszem, amit már leírtam.
Ha ütöttem durván, akkor nem vadásztam, nem sajtoltam. A keveset ütő, de sokat töltő barátom nagyot kaszált. Matekolhatunk itt (fejlődő jószágok, fattyból eső LE), de szerintem tiszta a képlet.
Újra mondom, nagyot nyertem (hódolat a fejlesztőknek, és nehéz napok az utóbbi napokban rámjáróknak ), de töltéssel még jobb lehettem volna.
Oldal: 1234567