Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Megyek

Oldal: 12345678
Dátum: 2016.12.20. 15:13:59
1csp-ért kapok 10 pontot. Tényleg tök jó,hogy míg mások ugyanennyi csp-ért kapják a 20-akat,így fele annyi csp-ből megússzák a vermet ugyanazért a jutalomért mi én. Ezt mindennek lehet hívni csak korrektségnek nem... Ráadásul 1 hónapban csak 1 vermet lehet megcsinálni és akkor most azt is dupla annyi forrásból mint a nem inspirált?! Ne komolytalankodjatok már...
Dátum: 2016.12.20. 09:01:56
Plusz ha ez nem verseny akkor minek kell az inspirációval foglalkozni? Minek kell bele számolni azt is?
Dátum: 2016.12.16. 13:37:46
Lehetne vadászat itala pack is. Egy olyan 50-es mint legutóbb
Dátum: 2016.12.12. 13:45:15
Én 5 percre kérném Don kutyát a Hullagyász társaságból egy kis személyes elbeszélgetésre... Adnék már neki egy kis etikett leckét,mert látom ezt valaki nagyon elhanyagolta nála...
Dátum: 2016.12.12. 13:33:44
Ugyanezt írtam mikor már elkezdődött az event. De gondolhatod mennyire érdekli őket...
Dátum: 2016.12.08. 13:31:18
Ezt mondod úgy,hogy kapásból szinthez van kötve a feladat. Ha nem tudunk asztrális követ szerezni akkor hogyan teljesítsük a feladatot? Értelmetlen amit mondasz.

Fentebb is írtam már de akkor megismétlem. Meddig tartana betenni egy alternatív feladatot az alacsonyabb szintű karaktereknek?
Dátum: 2016.12.08. 12:52:23
Magasabb szinten van annyi. Alacsonyabb szinteken igenis jól jön az asztrális kavics. Nyugodtan be lehetne tenni a jutalmak közé...
Hát V1-en pont 35-ös karim van. V3-on nincs gond, 159-es karival simaliba...
Karácsonyi mini event...

Csatlós portya
Győzedelmeskedj 3 csatlós portyában!

Ehhez ismét csak gratulálni tudok... Legalább tennétek be egy alternatívát,hogy az alacsonyabb karakterek is tudják teljesíteni... Komolyan mondom hihetetlenek vagytok. Minden egyes eventben csak a nagy karikon gondolkoztok. Fel sem merül bennetek,hogy ezt egy alacsonyabb karakter nem tudja teljesíteni. Kapjatok már egy kicsit az " agyatokhoz " gondolkozzatok már el valami alternatíván. Szivatjátok a kis karikat folyamatosan, mert csak a nagyobbakra gondoltok...
Dátum: 2016.12.08. 08:58:44
Már szóltam főnöknek,hogy kell a január első hete
Ott a pont. Másképp felesleges csp herdálás lenne.
Dátum: 2016.12.07. 12:27:12
4.-ére még ki se józanodok
Idézet: Kwisatz - 2016.12.06. 16:35:46
Ez tetszik
Csak halkan mondom, hogy a találkozón Miklós azt említette, hogy mivel később lassabban lépnek szintet a csatlósok, emelni kívánja a tárgyak árait magasabb szinten


Na hát ha ezen még emelni fog akkor aztán marha boldog lesz mindenki

Emelje a ratet kavics vásárlásnál és akkor beszélhetünk erről. Hiába várom a pillanatot mikor végre megvilágosul a mi Andrásunk,mert egyenlőre még mindig a totál csőd felé viszi a gamet...
Plusz mínusz 350-550 kavics nem mindegy már arra a plusz csatlósra?
Mondj már egy példát amikor ha kavicsról volt szó lejjebb lett véve a költség A verem meg értelmetlen lesz,mert semmi olyan pluszt nem fog adni amiért megérné majd kavicsot költeni rá. Csatlós aréna ad plusz TÖ-t,így hát elég sokan kezdték el tolni szerintem. Én is elbohóckodok vele, költeni egyenlőre csak 1x költöttem felszerelésre,de ha így marad többet nem is fogok. Csupán azért írtam,mert nem hiszem el,hogy talin senkinek nem jutott eszébe erről beszélni, holott nem hiszem,hogy egyedül engem izgatna ez a része.
Akárhogy is számolom ez akkor is drága. Most 25-ös cuccokat tudok venni,aminek 7 arany fókusz darabja. Tehát kell 4*70*3 kavics,ami 840. Ha ezt el adom,akkor kapok vissza 4*6*3 fókuszt,ami 720 kavics. Na most akkor ha én 1-el ,magasabb szintű felszerelést akarok venni,az már 4*80*3 lesz,ami 960. Ergo 240 kavicsot kell költenem ha 1-el magasabb felszerelést szeretnék. Természetesen nem fogok szintenként vásárolni,mert egyáltalán nem éri meg,így várok kb 4-5 szintet. Szóval mondjuk 30-ast veszek, ami már 4*120*3 ami 1440 kavics lesz. Mínusz az eladott cucc ami ugye 720, szóval csak 720 kavicsot kell költenem.
Igazatok van,semmi para nincs ezzel a systemmel, annyira nem is vészes
Ja igen bocsi,kicsit benéztem. 280 kavics 1 csatlós. Hát nem tudom,ha csak havonta cseréled le az akkor is ilyen tempó mellett számolva igenrengetegsok kavics lenne. pl ha most cserélném akkor 840 lenne. És mondjuk legközelebb majd akkor amikor elérik a te szintedet,akkor 1200 ugye. Na most havonta kidobni ennyi kavicsot,ami ugye csak nőni fog a mennyiséget illetően,nem tudom ki meddig fogja ezt tartani. De azt mindenkinek be kell látnia,hogy ez így ebben a formában nem fog működni...
Csatlós kufárra is kitaláltatok valamit? Mert már most nem lehet folyamatosan cserélni a felszerelését a 3 csatlósnak,és akkor még lehet +1... Marha drágák a cuccok. Vadászhatok én amennyit akarok,nem jönnek olyan sűrűn azok a törmelékek. 10 kavicsért meg biztos nem fogok venni 1db arany lélekfókuszt,hogy vehessek egy újabb fegyvert pl.

Nálam most 7-be kerülnek az új cuccok. 84 kavicsért tudnám lecserélni a 3 csatlós felszerelését. Amit kb majdnem hetente kéne megtennem,mert addigra lépnek vagy 3-4 szintet. (ha nem többet)
Úgyhogy jó lenne ha erre is ötletelnétek valamit...
Dátum: 2016.10.03. 12:01:11
Már az előző veremnél is téma volt az inspiráció. Azért örülök,hogy az event végén észrevettétek...
Dátum: 2016.08.19. 14:24:00
Nem Lelkes,egyáltalán nem neked írtam
De kár is volt írnom,mert megint ott vagyunk ahol lenni szoktunk. Agyatlan társad osztja az észt...(ha lenne miből)
Oldal: 12345678