Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Angel1721

Oldal: 1234567
Dátum: 2010.08.21. 20:26:48
Lenne 3 javaslatom a játék fejlesztését illetően:

1. A szövetségi fórumban ha van hozzászólás, akkor a "fórum" fület pirossal kiemeli, de a benne lévő olvasatlan topicokat nem. (Ma is úgy jártam, hogy csak este olvastam el az egyik topicot, pedig már órák óta írogattak bele.) Az lenne erre a javaslatom, hogy a nem olvasott topicokat is jelölni kéne. (Van egy olyan játék, hogy Klánháború - ott találtam rá ennek a játéknak a reklámjára - , ott ezt így oldották meg és nagyon jó dolog!)

2. A levelezéssel pedig már az elejétől problémáim vannak, mert nem áttekinthető. Az lenne a javaslatom, hogy legyen olyan mint a fórum. Ugyanúgy el lehetne különíteni a játékosok hozzászólásait. Ráadásul nem kéne állandóan új leveleket elküldözgetnie, hanem csak 1 levelezést használnánk, így nem lesz egy tucat levél...

3. Mind a levelezés, mind a fórumba be lehetne rakni a BB kódokat (félkövér, aláhúzás, url, kép...), így jobban kiemelhető lenne a lényeg.
Dátum: 2010.07.23. 15:58:05
"A zafír horda a védelemre és gyógyulásra specializálódott.
Bónuszaik:

* -5% sebzéstől és varázslattól (de állattól nem) /minimum -1/
* Életpontjuk 24 helyett 20 óra alatt megy fel maximumra. A pontos képlet X*(8+1/3)/10
* Varázspont regenerációjuk 1/6-al (16,6%) gyorsabb
* A gyógyító és manaital 25%-kal hatékonyabb"

Csak 1 gond van ezzel. Mégpedig az utolsó pont (csillag ). Ugyanis megkértem egy gyémánthordás ismerősömet, akivel portyázgatás során ismerkedtem össze és a kérésemre bemásolta az 1-es szintű élet és manaital tulajdonságait/hatásait.
Nála is 60-120 a mana és 80-150 az életital, pedig én zafíros vagyok, tehát nekem többet kéne adniuk...
Remélem mihamarabb kiküszöbölitek a hibát. És köszönöm az intézkedést.
Dátum: 2010.07.16. 10:06:56
Kiről vagy miről nevezték el a rekamiét?
Albert Rekaemier bútor asztalosról, aki az első ilyen bútort csinálta.
Egy Recamie nevű macskáról, mivel az alakjáról mintázta a kanapé tervezője, a bútor formáját.
Récamier asszonyról, a 18. és 19. századok fordulóján élt gyönyörű bankárfeleségről.
Nem élő személy, ha nem egy valós francia szó. Recamie. Jelentése: kényelmes fekhely.


Melyik művet írta Honore De Balzac?
Vörös és fekete
Isteni színjáték
Monte Cristo grófja
Goriot apó


Mit tud az aki skyboardozik?
síel
internetes böngészővel keresgél
gördeszkázik
repülőből kiugorva szörfdeszkázik
Dátum: 2010.07.13. 23:55:55
Az aláhúzott részek a hibásak (, a dőlt részek pedig az én megjegyzéseim):

A sót mivel kezelik jótékony hatása miatt?
Jód
Infravörös fény
Cukor
Alkohol

Ki nem Princess az alábbiak közül?
Piroska
Jázmin
Belle
Ariel

A kérdésben direkt van angol szó, vagy csak nem tudott a kérdésfeltevő egy angol-magyar szótárat találni a neten?

Melyik nem marhahús ?
dagadó
frikkandó
felsál
bélszin

Frikandó 1 darab k-val írandó!

Mi jut eszedbe, ha meghallod a bakkara szót?
Egy tengeri ragadozó hal.
Egy belsőépítészeti elem.
Egy kártyajáték.
Egy oszmán építészeti stílus.

Az pedig, hogy kinek miről mi jut eszébe, inkább hagyjuk!
Dátum: 2010.07.11. 18:56:30
"Aki egyáltalán nem tud valami, az milyen gőzről beszél?"

Már megtörtént a nyelvújítás! Egyébként egy "t" betű maradt le...
Dátum: 2010.07.09. 11:01:09
Mivel más V5-ös javaslatos témát nem találtam, ezért ide írom...
Van egy olyan szabály a V5-ön, (az épületekre vonatkozóban) hogy: "Ha egy játékos kevesebbet épített, mint a szövetség építési átlagának fele, akkor az épületek is arányosan kisebb hatásfokkal működnek neki."
Ezzel az a gond, hogy sehova nincs kiírva az átlag! Tehát javasolnám, ezt is feltüntetni a szövetség adatlapján.
Dátum: 2010.07.08. 13:31:51
1. Elírt kvízkérdés:

"Melyik vár védelmében a halt hősi halált Dugovics Titusz?"

2. Az Egyéb -> Kvíz menüpontban (a bal oldalon, a játékosok képe alatti panelnél):
"Kérdésedet a többi játékos és/vagy a játékvezető fogja értékelni. Ha értelmetlen, vagy netikettet sértő..."

Feltételezem, az a "netikett" inkább etikett akart lenni.

3. Továbbá mindenhova az van írva, hogy portyázásnál csak 2x lehet teljes erővel támadni (60 percen belül), a 3.-nál már fáradtak vagyunk, így -10%. Én 3x is tudtam egymás után támadni fáradság nélkül, egészen a 7. szintig. Most már csak 2x tudok... Ez is hiba lenne, vagy ez direkt volt?

(4. És ha már itt vagyok, akkor annak a sivatagi vércápának, vagy minek a képét igazán le lehetne cserélni, mert azért egy plüssdelfint lefényképezni és annak a képét betenni...... eléggé elkeserítő, hogy ennél jobb ötlet nem akadt horogra.
(És csak azért, hogy ne lehessen belém kötni, hogy rossz helyre írom: itt a hiba az, hogy a delfin össze lett tévesztve a cápával. ))
Oldal: 1234567