Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Angel1721

Oldal: 1234567
Dátum: 2011.11.16. 15:41:22
Már ne is haragudjatok, de ez szerintem így eléggé sz@r lett!
Többféle játékstílus van. A portyás az egyik. A jellemzője, hogy erősebb a környezeténél és lassan lép szintet. Én is ezt a játékstílust űzöm és eléggé nagy szívatásnak érzem, hogy ennyire el lesz cseszve a bajnoki viadal is. Azok, akik a medálokat megkapják, megszenvedtek érté. Azért nem olyan könnyű megszerezni egy medált, még ha jó portyás is az ember. 47-es szintű vagyok 4 medállal és a jobb portyások közé sorolom magam, mégsem megy a medálszerzés olyan könnyen. (Nagy valószínűséggel azért mert nem vagyok fizetős...)
De ez a szabályozás/büntetés szerintem úgy rossz, ahogy van!

Egy szövetségi társam írta, miután kitettem a belső fórumunkra:
"Ezt a kolosszális nagy baromságot!
Rommá van bonyolítva, ráadásul tönkre is vágja a viadal lényegét... Ez kb. olyan, mintha egy bokszoló a 3. bajnoki címe után már csak az egyik kezét használhatná... Legfeljebb választhat, hogy a jobbost, vagy a balost...
Merga! "

Idézet: Lora - 2011.10.20. 16:13:12
Új szabályok:
- A bajnoki medálok az utolsó vérig bajnoki viadalon -1%-ot adnak a harci szakértelmekre (kritikus ütés, varázslat, kivégzés, negatív aura, tüskésbőr) - oka: a kivégzés szakértelmek jobban szerepet kapnak az új viadalon. A régi viadalon nem!
- Maximáljuk ki hányszor nyerhet egy kategóriában az adott típusú viadalon. A győzelemek külön számítanak, tehát pl egy100 szintű karakter 3 sima és 3 utolsó vérigesen szerezhet bajnoki címet, mielőtt választania kell.

Tehát szintek szerint
8-19 (kategóriánként): MAX 1
20-34: (kategóriánként): MAX 2
35-46: (kategóriánként): MAX 2
47-61: (kategóriánként): MAX 3
62-79: (kategóriánként): MAX 3
80-100: (kategóriánként): MAX 3
101-124 : (kategóriánként): MAX 4
stb.

2 választás van:

1. -10* medál-t kap a tulajdonságaira és (a harci szakértelmeire .- csak utolsó vérigesen) a karakter ha már győzött annyiszor amennyi megengedett egy kategóriában.
2. 1 kategóriával feljebb indul. (Ekkor a meglévő szabályok szerinti módosítót kapja a medálok után)


Akkor ez most hogy is van? Mi választhatunk, hogy a saját kategóriánkban vernek laposra minket, vagy a föntebbi kategóriások csinálnak ki csont nélkül?
Nem esik le senkinek, hogy ez mit is csinál? A fentebbi kategóriában szerintem senkinek alapból nincs esélye! Magasabb TÖ + szakik, jobb felszerelések... Nem vagyok benne biztos, hogy mit is jelent az a zárójeles rész, de ha azt, hogy 20 medálnál -20 a tulajdonságokra, akkor az baromian nem jó! Ha pluszban ad, akkor az már haladás és legalább némi esélye talán lesz...
Dátum: 2011.11.14. 16:14:41
Ez a -1 tulajdonság/medál csak azokra vonatkozik, akik a bajnokit a saját kategóriájukban már megnyerték és újra abban a kategóriában indulnak, igaz?
Dátum: 2011.10.24. 05:47:42
Remélem valaki tudja a kérdésemre a választ, mert ez eléggé nehéz kérdés, úgy vélem:
A Spektrális úgy növeli a vadászatért kapott LE-t, hogy nagyobb állatokat vadászok, vagy úgy, hogy a vadászott állat nagyságába nem nyúl bele, csak az alap LE lesz több?
Én a másodikra gondoltam régebben, ezért felhúztam a szakit 30+30-ra (V5), de állandóan csak nagyok jöttek szinte... Viszont miután a turbót leszedtem, inkább normális állatokkal találkoztam... :?
Ha valaki tudja, akkor annak köszönöm szépen.
Dátum: 2011.09.23. 16:41:58
Idézet: WillChi - 2011.09.21. 19:39:53
Idézet: Angel1721 - 2011.09.21. 18:02:25
Nekem régebben esett portyagömb, és mivel más ilyen jellegű relikvia dobálós event nem rémlik, hogy lenne, ezért aztán szerintem ebből esett. Lehet azóta kivették...


Esetleg a 'Relikviák' menüpont alatt - HKK kódért ill. már őskőért megvehető.


Most vettem észre a HSZ-edet!
Nem fizetek a játékért és nem is szándékozom, mert csóró vagyok!
Ha Neked annyi van, hogy ajánlgatod azt a menüpontot, akkor fizethetsz nekem is pár őskövet, köszönettel és örömmel fogadom! Van 355 kiégett őskövem, tehát eddig a korlátig bármennyit vehetsz.
A tudnivaló:
H8-4954-ALUCARD-ANGEL

.................................

Egyébként nekem is bejött az event, bár én csak a minimumot ütöttem és relik sajnálatomra nem eset, de nem bánom, mert amit akartam, az összejött! Köszönet érte!
A Xenót meg szeretem és előszeretettel várom!
Dátum: 2011.09.21. 18:02:25
Nekem régebben esett portyagömb, és mivel más ilyen jellegű relikvia dobálós event nem rémlik, hogy lenne, ezért aztán szerintem ebből esett. Lehet azóta kivették...
Dátum: 2011.09.20. 15:38:26
Én azt mondom, hogy lépj szintet! Nem vagyok biztos benne, de mintha úgy rémlene, hogy 0-ra nem csökkentheted a fertőzésed a jutalomból, ergó ez a jutalom számodra elúszik!
Dátum: 2011.09.05. 21:32:53
Ez által akkor is részt veszel az eventben! Ha jól rémlik, akkor Te írtad, hogy ez az első ilyen evented... Nem tudom, hogy mire számítottál, mennyi esélyed van, hanyadik gyík után kapod meg a relikeket, de ha ez az első ilyened, akkor gondolom előtte érdeklődtél ez irányban tapasztaltabb játékosoknál. És biztos nem azt mondták, hogy alig kell részt venni az eventben... Oké, van, akinek rögtön kiesik a relik, de azért eléggé kicsi a valószínűsége, hogy mindenkitől ezt hallottad...
Dátum: 2011.09.05. 20:36:15
Te döntöttél úgy, hogy eventezel.....

A "mi lesz a portyás karakterekkel" dologra meg csak annyit írnék, kedves Shadowrun (és azoknak, akik egyetértenek Vele), hogy fáradhatatlanság medálja.... (És megjegyezném, hogy erősen PÓK vagyok én is!)
Dátum: 2011.08.29. 20:10:47
Azt tudtam, hogy a 3. napon megszerezhetőek, mert ezt már rengetegszer olvastam, de azt hittem, hogy az valami különleges nap, valamiféle végkiárusításképpen gondoltam eddig rá. Köszönöm a választ.
Dátum: 2011.08.29. 19:45:36
Ahogy olvasgattam, azt láttam, hogy nagyon sok új panaszkodik, mert nem tudott semmit az eventről és szívásnak érzik. Hát Nekik elárulom, hogy a vadászós karaktereknek nagyon megéri!!!
Továbbá azoknak is megéri, akik alacsony szintűek és jó ideig nem tudnak specializálódni.
Még nekem is megérte 20-as szint körül, pedig portyás karakter vagyok!
(Személyes vélemény! Nem ér megkövezni, ha tévedek!)


És egy kérdés:
Már nem emlékszem, hogy régen hogy volt a dolog, ezért megkérdezem, hátha valaki tudja... Ha nem veszek részt az eventben az első 10 napban, de a másodikban van olyan relikvia, ami kéne, akkor az első 10 napban található relikviák is ki fognak esni, vagy csak a második szakasz cuccai?

(Habár a relikek már megvannak az előző eventből, bár a bérletet eladtam csizmáért, tehát nem tudom, a surranó számít-e a bérlet helyett, ugyanis régebben számított és nem találtam új bérletet! )
Dátum: 2011.08.26. 13:34:10
Értem, köszönöm...
Dátum: 2011.08.26. 12:38:06
Idézet: Craslorg - 2011.08.26. 12:04:28
Az event végén fix LE-t kapsz, amit a tulajdonságaid között oszt el úgy, hogy mindegyiknél figyelembe veszi az ultraspecet, tárgyakat, megaesszenciákat, mintha azon lenne a spec. Jól mondták, hogy ha maximális LE nyereséget akarsz, akkor minden LE-t az eventbe kell tolni eben az 1 hónapban.


Honnan vetted, hogy minden tulajdonságot specializálva számol?
Mert ezt sehol nem írta egyik admin sem! Azt tudom, hogy minden tárgyat beleszámol, de ha ebből vontad le a következtetést és nem mástól/máshonnan tudod/sejted, akkor lehet, hogy csak az éppen specializált tulajdonságot számolja így...
Dátum: 2011.08.23. 23:50:17
Hát Miklós most már igencsak hozzáfűzhetne valamit a dolgokhoz! És az event előtt szeretném megkapni a kérésemre/javaslatomra és kérdésemre a választ! :S
Dátum: 2011.08.20. 09:57:27
Miklós, az előző Landragorból még nem vettem át a fertőzéscsökkentés jutalmat. Mag lehetne úgy oldani a dolgot, hogy az megmaradjon? (Később szeretném felvenni, mert nem sikerült megvennem az AH-ban az Ősi gyógyitalt...)
Erre 2 lehetőséget is tudnék ajánlani, ha megfontolod:
- másik eseményablak az egyéb menüpontban, így megmaradna a régi,
- a végén nem 3% fertőzéscsökkenést kapnának azok, akiknek volt már fertőzés csökkentésük, de nem vették föl, hanem 8%-ot.


És egy kérdésem is lenne a tulajdonság számításával kapcsolatban. Tudom, hogy már volt kérdés és meg is válaszolták, de biztosra szeretnék menni, hogy a végén a tulajdonságnövelést úgy számolja-e, hogy minden tulajdonságos specializálva számít, vagy csak az éppen speckóra állított tulajdonságot, a többit meg speckó nélkül?
És még, hogy ezeket fel kell-e venni a vége előtt, hogy számításba vegye a hatásukat: ultra spec., gyűrű?
Dátum: 2011.08.18. 08:18:44
Néha még az sem jön össze! Én mindig karakterlapról támadok. Viszont volt olyan, hogy a portyalistán láttam valakinek a nevét, rámentem a karakterlapjára, majd azt írta ki, hogy kevés az ÉP-je... De kiadta a portyalistán újra és rámentem, hogy megtámadjam. Akkor már összejött...
Tehát lehet többször kell próbálkozni.

Viszont az a legelképzelhetőbb válasz az eredeti kérdésre, amit Panna írt.
Dátum: 2011.08.17. 11:10:07
Idézet: Armageddon888 - 2011.08.17. 10:28:54
Valaki megmagyarázná, hogy a térkapus epikus, ami jelenleg 179. szintű miért erősebb a 226. szintű szövetségi epikusnál?


Valami nagyon nem stimmel öregem! Nincs olyan, hogy "térkapus epikus"!!!
Mire gondoltál? Térkapus lényre, vagy az entitásra?
(Mondjuk bármelyikre is, én nem tudok segíteni, de talán másvalaki igen...)
Dátum: 2011.08.09. 17:29:05
Ez pont azért van, mert apró!!! Különféle nagyságú lények vannak és minél kisebb, annál kevesebbet kapsz! Nézz utána a Wikin...
Dátum: 2011.08.05. 17:41:40
Én sajtot, tehenet, meg ilyeneket olvastam... És mit módosítottál 16:49-kor?

Hátbaszúrás:
"V5-ön nincs ez a képesség, mert alapból így működik ez a képesség!"

Kivégzés:
"Az 5. világon szint x 5 x (1+karakterszint/40) életpont kell a sikeres kivégzéshez."


Tehát a kérdésedre a válasz, karakterszint!
Dátum: 2011.08.05. 14:21:04
Másik szerverre nem kémkedhetsz utána! A kémkedés csak az adott szerveren működik.
Dátum: 2011.08.05. 14:17:07
???? Ez egy kvíz kérdés? Mert ha az, akkor ezt ne ide, hanem a "Panaszok + kvíz"-hez. És a lehetséges válaszokat is másold be...
Oldal: 1234567