Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Black Death

Oldal: 12345678910
Dátum: 2022.11.28. 22:33:38
Idézet: Lebufe001 - 2022.11.28. 19:03:58
Legfölöslegesebb tárgy az egész játékban szerintem...


Igazából ingyen kellene szórni ezt a tárgyat épp azért, hogy akinek szüksége van rá befizetéshez az vigye ingyen... Kiégett nélkül befizetni maximum nagyon extrém esetben fizet be szerintem valaki, erre itt van egy tárgy 18 őskőért (ha még lehet venni sms-el keveset épp erre fgja valaki szórni? vicc) amivel védesz 10 kiégettet ami semmit nem jelent már (egy időben még esetlegesen volt egy kis haszna amikor nem volt ennyi kiégett a játékban, de a hatásfok/ár miatt ellehetetlenített tárgy volt), másrészt platináért megvegye valaki kényszerből 900 éptész TP-ért.. 70 platináért azért sok hasznos dolgot lehet venni (vagy épp valaki platinát gyűjt egy templomi pálcára..), ez megint csak arra jó, hogy aki néha-néha fizet be annak épp elvegye a kedvét a befizetéstől... de természetesen ez Miklóst továbbra sem érdekli és nem tud már együtt élni a játékkal sajnos.. (ez meg a rendszeresen befizetők kedvét veszi el, pl: az enyémet is, de ez a rész már Miklóst nem mozgatja meg ezek szerint..)
Dátum: 2022.11.28. 18:14:44
Idézet: Fsanyi82 - 2022.03.16. 05:05:13
Legalább hasznos , s nem lelakatolt ládika vagy mi a turót kell venni


Nem kellett sokat várni, hogy ezt a szemetet kelljen napi ajánlatba megvenni.. egyáltalán miért van napi ajánlatban?...

Minden ilyen eventbe kell tenni egy kis bosszúságot.. nehogy a végén a játékosnak jó legyen..
Dátum: 2022.09.25. 18:56:38
Lélekkufár problémára nekem jött egy válasz: "Hamarosan javitjuk"
Egyedi napi ajánlatok
Különleges, egyedi napi ajánlatok az akció minden napján!


Isteni ital 30 darab --> 72 őskő
2,4 őskő/darab ami sima napi ajánlatban, veremben 1,6 őskő
5 isteni kocka --> 200 kő:
ez 2,5 templomi pálca --> 125 őskő --> 75 bukás a váltás miatt
3 isteni kocka --> 99 kő:
ez 1,5 templomi pálca --> 75 őskő --> 25 őskő bukás a váltás miatt

(Templomi pálcát a tegnapi ajánlat alapján 3 darab volt 149 kő számoltam)

Mellékesen vicces, hogy a kevesebb kocka olcsóbb (33/darab) a több drágább (40/darab) és, hogy 2 alkalommal is volt (Ha árában lenne a váltás, talán nem is lenne akkora probléma, a pálca jó, isteni kocka igényeket nem ismerem)

Erőforrásért azaz 100 (esetleg 200) vadászat itala, pedig könyörögni kell, hogy legyen. Új event is jött így még nagyobb értéke lett volna..

Nem értem miért nem lehet értelmesen összehozni az egyedi napi ajánlatokat, sok olyan dolog van amire érdemes és lehetne is költeni, de ilyen formában ez szerintem egyre rosszabb.

(Ide kapcsolódóan: sajtoló medál értéke a maximalizált hatás miatt szerintem drasztikusan csökkent, így 3 darab 149 kőért értelmetlen szerintem)
Dátum: 2022.05.10. 20:46:52
MOD: Jelenleg nem aktuális.


Üdv!

Bár nem a karaktert untam meg, hanem az ÜSZ-t és a játékvezetést, az unfair dolgokat, a bugokat, a szerverleállások körüli dolgokat (ezeket nem részletezem, a többit nem sorolom, így békésebb) de így is átadó a karakterem:

VILÁG 5
Black Toxic - 241. szintű végzetúr

Legtöbb okozott sebzés: 218374
Tulajdonságösszeg: 12756 (20453)
Szakértelemösszeg: 17485
Teljesített küldetés: 9851
Teljesített kaland: 4951
Győztes kihívás: 2808
Összes építés: 3.868.326.333
Zsákmányolt lélekenergia: 852.688.710
Elvesztett lélekenergia: 10.058.358
Helyes kvíz-válaszok: 23.040
Kvíz besorolás: 170
Fertőzés: 0%

Törődést, odafigyelést, időt nagyon sokat kapott.
Relikviákat nem sorolom, van bőséggel (közte: szívósság öve).
9+13+13 bajnoki
4 familiáris, 384 megaesszencia, 20 csatlós, nagyon sok beleölt őskő (és van is rajt még 800+ darab)
Tartalékok vannak így a karakterben van bőven potenciál és lehetőség.

További információért nyugodtan írj üzenetet, még pár hétig aktívan tartom a karaktert, ha nem lesz gazdája addigra akkor valószínűleg a törlés sorsára jut.


Csak komoly érdeklődőknek! Köszönöm.
Dátum: 2022.05.02. 18:59:52
231 húsvéti ládikó:

A következő tárgyak(at) találtad: 39 must, 22 hímes tojás, 22 aranyszelence, 35 Kútgerjesztő, 14 Sorsjegy, 29 Húsvéti tojás, 32 Kézikönyv, 160 energiatégla, 6 császári pecsét

Nem is tudom mit kezdjek ennyi Relikviakuponnal ami esett ennyiből... Grat Beho random, jól végezted a dolgod..!
Dátum: 2022.04.08. 06:36:51
Pörgette mostanság valaki a Beholder Szeme "vicckereket" vagy már felhagyott vele mindenki?

Ha igen, valaki keresse meg, hogy a pörgetéseim hol hozta vissza esetleg az 50 őskövemet:

Eddigi nyereményeid:
3 Kisebb térkapu stimulátor - 0.. veremből esik folyamatosan..
25 db kristály joker - ez rendben
30 db mytokronit joker - ez rendben
Mesterkő - ez egy ritka pörgetés, egy ritka rossz nem ritka - 0 (+1 krit var és krit ütés, kb 1,5 húsvéti tojás ugyanezt hozza)
3 db univerzum ládikó - 0 (jön naponta ennél több is, 3-nak nem sok értelme van)
1 db aranyszelence - kinyitni sem érdemes azért az 1 templomkristályért.. 0
2 Smaragdszelence - nekem még van értéke, de nem sokáig így ez rendben.. még..
10 Portyázás itala - ez rendben
Unobtánium fókusz - 33 volt belőle, lett 34.. átváltani nem lehet semmire sem és ritka.. valóban ritka, ha van belőle 33 és persze nem 1-et használtam el összesen.. (szerintem 10 felett az értéke: 0)
10 vörös dukátital - ez rendben..

Talán jó is lenne, ha a ritka szót a helyére tennénk és a tárgyak is ennek megfelelően lennének besorolva. Szerintem így borzalmas.

Pár éve érdekes módon még fixen jött az 5 vagy 10 pörgetésekből vagy 100 templomkristály, vagy egy templomi pálca.. de kb 2-3 éve csak a kukába dobálom a kavicsokat..

Félve kérdezem: van akinek van esetleg jó tapasztalata?
Dátum: 2022.03.30. 23:50:50
Jó dolog az esemény 17. napján este megtudni azokat a változásokat amelyeket ti előre tudtatok.

Eddig azt hiszem mindenkinek az előző event tapasztalatai voltak a kiindulópontok:
- 42.900 max TP feladatokból
- 40.000 pont felett 1000 pontonként + 10 dukát, befizetéssel +1 Isteni kocka

Jelenleg:
A maximális pontszám jelenleg: ismeretlen és az is marad minden egyes eventen, azaz értelmetlen számolgatni.
A pár feladat kihagyható és akkor is meglesz a fétis/fétisszilánk helyett bejött az ősköves +2500 TP és az eshet az elveszett kincsből is (mondjuk aki nem fizet be annak lesz 1 darab, mellette kihagyta a 20 ősköves (pechpontos) napi ajánlatot - feladat volt a napi ajánlat megvétele - és a 25 ősköves építész könyves napi ajánlatot, és netalán 1 napot nem tudott teljesen végigtolni azok a leírásod alapján már nem lehetnek biztosak a fétis megszerzésében, ami nem túl bíztató).

Elhangzott még:
"a segítség annak kell főleg, akinek kimarad pár nap."

Jelen esetben, ha csak azt nézem, hogy a max. építész TP 42.300-ra redukálódott a feladatokból (de ez lehet kevesebb is) elég 1 nap kihagyás és 1 feladat nem teljesítése és abban a pillanatban aki nem ősköves nincs meg a fétis.. szerintem ez teljes mértékben elfogadhatatlan (nem kell vele egyetérteni ez az én véleményem) és nem lehet kibúvó az elveszett kincs, ha abból csak 1 darab van.. és így már mindenkinek aki nem vagy nem most tud befizetni az ősköves Építész könyv napi ajánlat kötelező vásárlásnak kellett lennie, hogy biztosítsa magának a maximum "nagy" jutalmat, ha kimaradna 2 teljes nap így a végén, ha 3 nap akkor már bukó a fétis.

Az elveszett kincs erőltetését sem értem, aki be is fizet annak lesz 16 darab ami 1:6 aránnyal 2-3 darabot jelent, tehát még egy ősköves napot sem fedez.
Összegezve: a max pluszban szerezhető Építész TP 5-6k (feladatokból kb 2k, építész könyv napi ajánlat +2,5k, elveszett kincsből 1-1,5k) körül van, tehát annak aki befizet és mindent megvesz és mindent megcsinál és kimarad neki 3 nap (2100*3=6300) az már bőven gondban lehet?
Dátum: 2022.03.30. 16:13:30
Miklós válasza ÜSZ-en:

"ma, 15:50Miklós
Szia,
Így hirtelen nem tudom, mi ez a 42,900 pont, az, hogy egy nap hány pont szerezhető, azért valamennyire random, ill. a ládákból szerezhető TP könyv esélye is random, szóval pontosan nem tudjuk, mennyi pont szerezhető, csak azt, hogy jóval több, mint amennyi a fétis eléréséhez szükséges (ha az összes feladatot megcsinálod).
Hétfőre egyébként volt ajánlat, remélem láttad, ha jól emlékszem +2500 TP-vel, azzal már biztosan nagyon sokáig el lehet jutni! Ha jól értem, te a fétis utáni ajándékokra számolsz már? Ott már nincs garancia, meddig tudsz menni, pici lutrifaktor van, max ezekkel a spejzolt ládákkal lehet navigálni, de neked mintha lett volna ebből, ja igen, irtad is! A legvégén, ha hibádzik, azokat használd el!

További jó játékot,
Miklós"

Ennyit erről a játékról.
Dátum: 2022.03.30. 14:30:28
Témánál maradva:

Ha csak erre az egy eventre redukáljuk le a dolgokat, akkor már egyszerűen plusz terhet jelent és kínlódást (ahogy írtad is) a mindennapi feladatok teljesítésének kényszere, mivel a minieventektől eltérően itt valóban nem maradhatnak ki napok.. ez a konstrukció ezekkel a feltételekkel amit Miklós álmodott szerintem nem versenyképes.. ha valakinek az utolsó 3 nap kimarad, mert az életében épp közbejön olyan dolog (pl: utazás munkaügyben) az rossz szájízzel fog tekinteni az egész játékra, hiszen 18. napig megcsinált mindent küzdötte magát aztán amire visszatér az egész mehet a kukába.. nem lehet ezen kereteken belül alternatív módon behozni a max jutalmat 40k TP-nél.
Dátum: 2022.03.30. 14:17:01
Csatlakozom, én is abbahagytam már egyszer (akkor egy aukció vége lett megvágva, amikor jöttem licitálni (igen a játékosok ideje is ki van számolva, ha szoros az időbeosztás) már nem volt a tétel és persze olcsón ment el).
Dátum: 2022.03.30. 13:59:48
Igazad van, hogy hagyni kellene, ettől függetlenül az egész dolog idegesítő.. Először számoltam (de szerintem többen is) 44.100 max TP-vel, aztán az előző event szerint 42.900 max TP-vel, ma meg már azt sem tudom miért játszom.

Miklós ezt írta, ide fórumra:
Csomag lesz mindenképp, ezt meg is beszéltük, segítségképp. De elvileg aki rendesen csinálja a feladatokat, annak meglesz a fétis, a segítség annak kell főleg, akinek kimarad pár nap.
Milyen bugos feladatok? Elvileg ami ilyen volt, azt a múltkor javitottuk.


A csomag ezek szerint az 5 építész könyv volt? Szép csomag, miközben a feladatokból megszerezhető TP csökken, így épp kevesebb az esélye annak akinek kimarad pár nap ( mi történik akkor, ha valakinek épp 1 ősköves feladatos nap és a +2500 építész könyes TP-s nap maradt ki? Így járt? Unfair).

A játékvezetés nagyon jól tudhatná, hogy ebben a játékban amit lehet azt maximalizáljuk és próbáljuk a legtöbbet kihozni belőle, ha +1 isteni kocka és +10 dukátról van szó akkor természetes szerintem, hogy ezzel a felfogással azt is meg akarjuk szerezni. Épp ezért érthetetlen, hogy aki esetleg most a maximum pontra hajt az valamelyik feladattal/feladatokkal veszít, mivel nem kerek 1000-re jön ki a vége, vagy 100 pont feleslegre (ami 44.100-nál lett volna minden nap kavicsos feladattal).

Szerk: csak az idézettel volt gond
Dátum: 2022.03.30. 13:22:10
Mélyreható válasz az ÜSZ-ről:

"ma, 10:23István
Szia.

Az event úgy lett belőve, hogy 40000 TP-t lehessen elérni, minden afölötti TP csak extra, hogy azok is csinálhassanak valamit akiknek kedvük van.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető"

.... ezen már lassan csak nevetni tudok
Dátum: 2022.03.30. 01:49:23
Nem gondoltam volna, hogy megint bosszúság lesz ez az event.

A 3. nap ősköves feladat nélkül... Eddig a megszerezhető 42.900 pont volt (az előző event alapján, ahol még az első 2 nap nem sorsolt ősköveset "véletlenül" -mert az nem volt leírva konkrétan, hogy bug lett volna-), így most ez kevesebb lett és 42.300 vagy annyi sem a vége simán feladatokból?

Irtózatosan böki a csőröm, hogy megvettem az 5 építész könyvet ami adott +2500 építész TP-t, így az event végére (ha csak nincs még pár bosszúság az elkövetkezendő napokban) 45.400 pont helyett 44.800 lesz, azaz -1 isteni kocka és -10 dukát.

Illett volna szólni a negatív meglepetésekről, de úgy látom a tájékoztatás megint nem erősség...

(Persze, rá lehet fogni arra, hogy ott volt most a +5 építész könyv meg eshet elveszett kincsből is, de nálam még ott áll az előzőből is, mind a 16 darab, mert az építész könyv automatikusan nyitja magát, így ha valakinek nem jön ki épp párosra vagy páratlanra, akkor "nyitott" egyet feleslegesen, a plusz isteni kockák és dukátok miatt (pont olyan dologból ami nem sok van). Természetesen ez leginkább azokat érinti akik befizetnek 350 kavicsra az event alatt, teljesen logikus, hogy fizessünk és.....
Dátum: 2022.03.21. 20:07:39
ÜSZ-ről:

"ma, 09:17Baraty
Hali!

Nincs minden nam ősköves feladat, előfordulhatnak napok, hogy kimarad.

Baraty"
Szerintem:
* vagy tényleg így lett tervezve, hogy alapesetben egy 4 őskőves (1 ingyen 2 pedig 2 őskőves pörgetés alapesetben minden nélkül) nem őskőves felaadat (ami szerintem azért vicces, főleg, hogy tavaly platinálból meg lehetett oldani az őskőves napi ajánlatos feladatot)
* vagy bug, de foglalkozni nem akar vele senki sem...
döntse el mindenki saját maga, melyik..
Dátum: 2021.10.28. 10:32:45
Okt 1.-én generálodott le a verem, aznap épp még költési akció volt. Az 1600-as költéshez rendesen ki kellett fosztani, nálam talán pár totál használhatatlan (pl: ektoplazma) maradt bent. Az sem biztos, hogy eléri az 5 darabot, így teljes mértékben CSP pazarlás lenne akér visszamenni szinte a legelejéig a várhatóan semmiért. Részemről ez a verzió is bukó.
Dátum: 2021.10.28. 07:29:29
Az, hogy már a 9. napon kényszerűségből bukni kell az elég szomorú.. főleg, hogy jön egy szombat + vasárnap + ünnepnap.. jöhet még meglepetés (feladat, bug) ami után már lehet, hogy fel is lehet adni az egészet..
Itt most nagyon kíváncsi vagyok Miklós reakciójára (ez talán jól fogja mutatni merre tart a játék és mennyire próbál felhasználóbarát (szórakoztató) maradni..stb), elhalad-e ezen feladat felett, vagy sem főleg egy JV általi kijelentés után, miszerint: "Az ősköves feladatokért jóval több tp-jár, azok egyszerűek is, és alig kerülnek őskőbe." ez a feladat jelenleg nem illik bele ebbe a profilba, hogy "egyszerű" (sőt, még az alig kerülnek ösköbe sem állja meg teljesen a helyét..)
Dátum: 2021.10.28. 04:36:15
"Veremkufár
Vegyél meg a Kárhozat/Végzet Vermében 5 kufárajánlatot őskőért!

Számláló: 0"

Megérte megnézni a feladatokat így hajnalban.... Minden napra bosszúság így a Remény városa..

Szerintem ezt a feladatot mielőbb cserélni kellene. Nem lenne rossz a hónap elején, úgy megoldható. Itt tényleg be kellene áldozni egy verempálcát (ami szerintem az egyik legnagyobb érték a játékban), mert sem erőforrás (CSP) sem idő nem lesz a verem befejezésre így november 1. előtt.

Mod:
Csak egy idézet az elmúlt napokból a JV részéről:

Idézet: Baraty - 2021.10.20. 10:39:16

Az ősköves feladatokért jóval több tp-jár, azok egyszerűek is, és alig kerülnek őskőbe.


5 darab ősköves vásárlás a veremben + egy pálca kidobása.. ha ez alig kerül valamibe...
Dátum: 2021.10.27. 01:24:30
Akinek most van ideje játszani, annak fontos, hogy működjön már 00:01 perckor amikor kikerül. Ha 24 óra van rá (azaz rövid időkeret) akkor működjön is 24 órán át, holnap már semmis.
Dátum: 2021.10.27. 01:00:05
Őskő mester
Költs el egyszerre legalább 10 őskövet! (kivéve az eseményhez kapcsolódó csomag megvásárlása)

Ez kabaré.. mire dobjak ki 10 vagy több kavicsot? Amire nincs szükség? Vicc... (5 gradulátum az állatoknak 10 őskő és kész is lenne, nem tudom miért kell ezt még bonyolítani (ami jelen esetben csak bosszúság)..

(Havi vermet rég befejeztem, másra nem kívánok költeni egyszerre.. mert értelmetlen, én sem a kukának veszem az őskövet)..
Oldal: 12345678910