Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yoghiii yo

Oldal: 1
Dátum: 2012.05.08. 09:06:14
Hm szóval megint elérkeztünk a "pénzbeszél" részhez...
Ennek mondjuk én személy szerint nem örülök, de ez mozgatja a világot.

Szerintem az kevesebb kóddal járna, ha ők lentebb is támadhatnának és bizonyos százalékkal kisebb lenne a TÖ-jük, mert azért ugye még lejjebb támadni fullos TÖ-vel igazságtalan lenne, és esetleg a sebzésükből is lehetne %-ot vonni, és/vagy nem használhatnának csak olyan szintű fegyót, amit csak az azon a szinten levők elérhetnek.

De még mindig nem értem, hogy miért kell ezzel büntetni az alacsonyabb szintűeket. Ha nem akar vki haladni akkor nem játszik, ha meg akar akkor úgyis fejlődik. Ha mással nem is de az AF pontokkal tutira.

A szövetségek tudnak házon belül kommunikálni és a küldijeiket úgy időzíteni, hogy a többségnek megfeleljen.. mert ugye az sem jó mindenkinek..

Ez egy kicsit OFF, de meg kell emlékezzek róla:
Meglátásom szerint a templom amúgy is lassítja a játékot, legalább is az enyémet biztosan, mivel őskövet nem akarok rá költeni, söt a második dekrétumot sem vagyok hajlandó kiperkálni, így szépen pihengetek május 10-ig, és reménykedem abban, hogy legközelebb kapok egy értelmesebb templomot. Holott eddig ha összegyűlt a 400 CSP elvadásztam, oszt jól van most meg van 400 CSP és várok...várok...várok...
Meg ahogy a jelenlegi csapatomat áttekintem mintha lassult volna a haladásuk, bár határozottan az építők TÖ. SZÖjük nagyobb mértékben változott, mint szokványos.

Összesítve engem nem nagyon érint a top 20-ba kerülés még a 100ba se így csak annyit fogok látni, hogy az elején levő játékosok még nagyobb hátszelük lesz mint eddig, -egy-egy TÖ fejlesztése, nekik már jó sokba kerül. -de a többi játékoshoz képest, ha nem nagy mértékben, de mégis csak nö a különbség.

Mivel ez a top20 -ra van kihegyezve, szavaztassátok meg őket...
Mi meg majd hőzöngünk ahogy szoktunk:)

------------------------------------------------------------------------
Meghalt Mátyás oda az igazság
Oldal: 1