Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Billyboo

Oldal: 1
Dátum: 2013.09.06. 16:44:58
A szövetségi eseményeknél látom a párhuzamos világ eseményeit (ugyanaz a szövetségi regszám)

A licitet a Csillogó Kalandgyűrű tárgyra nyerte: xxxxxx (2000 kincsponttal). Tegnap, 22:03
Gyakorlótér: felépült a(z) 37. szint, az utolsó téglát xxxxxx építette bele. Tegnap, 06:45
Gyakorlótér: xxxxxxxx 596.061 LE-t épített a lélekkútból. Tegnap, 06:45
Mostantól ti birtokoljátok a hatalom tornyáért járó bónuszt! Tegnap, 03:02
Napsun, a gigantikus fénysárkány elpusztult! A halálos csapást xxxxxxxxxxxxxxxx vitte be. A lényből kiáramló 21375 lélekenergia a lélekkútba került. A lény kincse, egy Csillogó Kalandgyűrű a kincseskamrában várja, hogy elosszátok! Tegnap, 01:30
Kaptatok 231 energiatéglát. Tegnap, 00:00
Kaptatok 4712 energiatéglát. A tudás fája 9. szintre épült. Tegnap, 00:00
Gyakorlótér: xxxxxxxxx 10.000.000 LE-t épített a lélekkútból. Sze 04. 20:42
Gyakorlótér: xxxxxxxxx 7.874.206 LE-t épített a lélekkútból. Sze 04. 20:41
Gyakorlótér: felépült a(z) 36. szint, az utolsó téglát xxxxxxx építette bele. Sze 04. 20:41
A dicsőség piramisa: xxxxxxxx 12.000.000 LE-t épített a lélekkútból. Sze 04. 20:19
A licitet a Kiegyensúlyozott gyűrű tárgyra nyerte: xxxxxxxxx (25000 kincsponttal).


A személyiségi jogokat figyelembe véve ki-x-eltem a neveket
Dátum: 2013.03.25. 16:41:32
Nem jelentek meg az áthozott kavicsaim az előző V4ről Nem volt sok de akkor is kicsit fura
Az alábbi kérdést tettem fel, melyet az adatbázisban történt kutatás előzött meg, mivel a csicsa kifejezésre semmit nem dobott ki, reménnyel telve indutam a kvízadminok felé. Tévedtem. Miért?

Melyik nem igaz a csicsa kifejezésre?

Amerikai pálinka
Somogy megyében az István becézése
Túlzott díszítés
Ázsiai bogyós gyümölcs

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Dátum: 2012.06.11. 21:09:02
Idézet: PiszkosFred - 2012.06.11. 04:54:51
A V4-n, a bajnoki viadalnál azt írja ki nekem, hogy már beneveztem. Sajna ez nem igaz, nem neveztem be. Már az előző bajnokinál is ezt csinálta. Ott még elhittem, hogy valamit én nyomkodtam el. De amikor lezajlott a viadal akkor derült ki, hogy mégsem neveztem be. Így arról szépen lemaradtam. Most erről is?


Hasonlóan jártam, az előzőn neveztem, és nem vettem részt rajta, biztos, kiestem a selejtező körben és visszatettek megye kettőbe, na de most meg azt írja hogy már neveztem ez meg nem igaz. Furcsa lesz, ha 27 szintűként kapok egy bajnokit, az 1. kategóriában
Dátum: 2012.03.25. 20:03:19
Idézet: Lanmandragoran - 2012.03.25. 13:18:28
Ez nem egészen így van. Ha így lenne, drasztikusan lehetne csökkenteni az építésátlagot azzal a puszta taktikával, hogy gyenge építőkarakterrel magasra húzza valaki a szövetséget, majd töröl, és jön egy első szintű, nulla építésű taggal.

Az építési átlagba beleszámít minden, korábban a szövetségbe nem kútból beépített LE



Igen, korábban egy Tess Gordon, nevezetű végzetúr(asszony) írta le, hogy a szövetségi épületekbe fektetett Le, és a készültségi fok számít, vagyis, a Pók-ellenes körbeépítéses rendszer ellen működik a szöv.építésátlag, csak még sehol nem láttam leírva a rendszer konkrét meghatározását .
Dátum: 2012.03.24. 18:51:50
El tudná valaki magyarázni, hogy hogyan működik V5ön az építési átlag?? Mi befolyásolja??
Csak szövetségi tagok építése, (mana, nyers Le, vagy turbózott építés) , vagy a kútból építés is, vagy esetleg, az szövetségi épületek készültségi foka?
Próbálom megfejteni, de nem találom a magyarázatot
Dátum: 2012.01.02. 22:53:07
Kedves Phobos!

Sajnos messze nem vagyok olyan erős mint Te (még!!) , amit a második csata is jelez, bár ott nem volt velem a 4 állat, de gondolom a végeredményen az sem sokat javított volna.
Az első csatát (bajnoki) nem kívánom kommentálni, azt úgy látom te már kommentáltad.
Dátum: 2011.08.20. 18:03:49
Megmondaná valaki, hogy miért nem teljesült a küldetés (aktív volt) esetleg specv5ös szabály??


xxxxxxx A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 117 lélekenergiát.

Zsákmányoljanak tőled legalább 100 LE-t úgy, hogy te támadsz!
Küldetés állapota: Még nem teljesítetted a küldetést.


Mód.:Ja igen én támadtam
Aki esetleg nem érzékelte, újra fut a szerver.

Egy kis hiányérzet azért van bennem:

"Bocsánat, de elrontottuk a beállításokat"

Vagy valami ilyesmi


Mód: Már nincs
Dátum: 2011.05.15. 11:26:11
Szeretném megkérdezni, hogy mi történik abban az esetben, ha jelenleg egy céges e-mail címről regisztrált karakterem mögül eltűnik az e-mail cím??
Oldal: 1