Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hanspeter

Mert annyira rossz, hogy indokolni sem kell. Egyrészt speciális, mert olyan információra kérdez rá a VÚ-n belül, aminek sehol nem lehet utánanézni, aztán érdektelen is, mert egy olyan jelentéktelen piktogram a kérdés tárgya, amit az ember meg sem jegyez, aztán vannak benne helyesírási hibák is.... Nem is értem miért nem fogadták el a kérdést....
Dátum: 2013.11.15. 22:08:04
Elég bénán sikerült ellenőrizniük, mert én is simán rekonstruáltam a szitut, ami eszerint nem karakterfüggő, és a hiba a rendszerben van.
Dátum: 2013.11.12. 22:19:35
Pedig nagyon egyszerű, a 24-et elszámoltad.

Van ugye a 2x7 uralkodói szobor (a Habsburg uralkodók szobrai erdélyi fejedelmekre + Kossuth cserélve) plusz a 7 vezér szobra középen, neki így jött ki a 21. Emellett van még egy Gábriel arkangyal szobor a Milleniumi emlékmű tetején, és az oszlopcsarnokok tetején van még 2-2 szobor, összesen 26.
Dátum: 2013.11.12. 21:57:47
Én valamivel távolabbra datálnám ezt a változtatást. Ha emlékeztek még, mikor a templomok bejöttek, rengeteg hibajelentés volt a jóvá nem írt Vadássz egy napon, sajtolj egy napon, fogj be egy napon küldikből, akkor az volt a vetítés, hogy miután lefutott, még be kell lépni a játékba és a templomba is, mert csak akkor tudja jóváírni. A mostani infók alapján már annak is ez a fajta logolás lehet az oka
Dátum: 2013.11.11. 22:18:15
Nem mondtam, hogy örülök ha szenvedsz, szó sincs kárörvendésről. De kétszínű lenne azt állítani, hogy ami neked nem jó, az nekem is rossz.
Dátum: 2013.11.11. 22:03:00
Nekem is meglehetett volna már egyszer, de inkább bevásároltam belőle más fontosabb dolgokat.

Te meg csak szenvedj, az nekem csak jó
Dátum: 2013.11.11. 21:51:25
Leszámítva, hogy 63. szinten még rohadtul nincs az embernek felesleges 20k lélekgyémántja a konverterre
Dátum: 2013.11.11. 20:32:27
Ez még nem is sok

Speciális
16 db biztonság
10 db feltámasztás
13 db lélekgyémánt
18 db átokeltávolítás
(katalizátor 0)
Dátum: 2013.11.03. 13:19:42
Elvben nem kell frissíteni, mert bár a régi összeget írja ki, de a helyes összeget vonja
upd: Nem csak elvben, gyakorlatban is. Még a megerősítő ablakban is az eredeti összegre kérdez rá, de csak a csökkentett költséget vonja le.
Dátum: 2013.11.02. 18:53:14
Nézőpont kérdése. Szerintem az lenne elég brutál, ha tök ingyen, egyetlen szerencsés forgatással hozzá lehetne jutni olyan relikviákhoz, ami egyébként súlyos dukátezrekbe kerül AH-ban.
Dátum: 2013.11.02. 18:32:06
Egyedül te mondasz mást, mindenki más ugyanazt mondja.
Fekete csak ingyenes pörgetésre jöhet
Zöld, kék bármikor
Piros csak ősköves forgatásra
Sorsjegy = ősköves forgatás.

Ennél egyszerűbben nem hiszem hogy össze lehet foglalni.
Dátum: 2013.11.02. 14:26:59
Kéket pörgethetsz ingyenesen is, csak a piros az ami kizárólag ősköves vagy sorsjegyes pörgetésre jöhet.
Dátum: 2013.11.02. 14:24:55
Nagyobb boldogsággal töltött volna el, ha a "pályán" győzhetlek le, nem pedig így. Kár hogy egy nagy ellenféllel kevesebb...
Dátum: 2013.11.02. 13:51:15
A sorsjegy ősköves pörgetésnek minősül, de ha azokon kívül csak a napi ingyenest pörgeti, akkor az a pár százalék esély a sorsjegyekből olyan minimális, hogy valóban normális működésnek minősül.
Dátum: 2013.11.01. 21:55:35
Már csak azt nem értem hogy mi a francot sírsz... -700 pechpontod van, vagyis ezerrel pörgeted az UR kincseket, mégis mit szeretnél még? Ennél is többet? Pontosan te vagy az élő példa, hogy pechponttól függetlenül esik, negatív módosítót egyáltalán nem ad a rendszer, csak azt segíti aki nagyon pozitívban van
Dátum: 2013.10.26. 11:33:40
Nekem pedig az a bajom, hogy úgy próbáljátok meg beállítani, mintha a törkölynek köze sem lenne a szőlőhöz. Mert mi is a törköly? A szőlő préselés (eredetileg taposás) után megmaradt szilárd részei. Vagyis tulajdonképpen úgy is mondhatjuk, hogy a préselés az a folyamat amikor a szőlőt szétválasztják mustra és törkölyre. Tehát ha a ti logikátok szerint a törkölypálinka törkölyből készül, akkor a bor sem szőlőből készül hanem mustból.
Dátum: 2013.10.19. 12:20:47
Tudomásom szerint olyan fogalom a vú-ban, hogy dual account nem létezik. Egy karakter, egy játékos. Ha ketten akartok vinni egy karaktert, akkor mindketten ugyanazokkal az adatokkal tudtok belépni. Ha te be tudsz, ő meg nem, akkor valamit rosszul ír be, hisz mint nálad látszik, a jelszó és a felhasználó működik.
És ezzel mit akarsz illusztrálni? Hogy a te "kérdésed" valóban sokkal alacsonyabb színvonalú, vagy hogy felesleges vitatkozni veled, mert egy Bibliával és a négy evangéliummal foglalkozó kérdés szerinted simán speciális?

Nem vitatom, hogy egy Eratoszthenész szitájáról szóló kérdés tartalmilag sokkal magasabb szinten áll mint a Váratlan utazás. De veled szemben nem is tartalmi kifogást emeltek, formailag pedig a kifogásolt kérdéssel semmi gond nincs, és tartalmilag sem érzem úgy hogy nagyon kifogásolható lenne. Egy remek kis sorozat volt anno, amiből a kérdéshez kb csak annyira kell emlékezni belőle hogy Avonlea-ben játszódik.
Dátum: 2013.10.12. 19:08:13
Ha Thorwaldra lennél büszke, azt megérteném, ő majdnem a legjobbak közé tartozott mikor lepasszoltad. De egy vásárolt karakter.... Ahhoz nem kell máyernek lenni
Dátum: 2013.10.05. 19:41:31
A háromkarú spirál elnevezése triskele. Ez egy közös középpontból kiinduló, az óramutató járásával ellentétes irányba forgó három spirálból áll. A kelta kozmonológia hármasságát, a földet, az eget és a tengert jelképezi, aminek mozgatója a tűz. A triskele egysége és teljessége a természet tökéletességét, harmóniáját fejezi ki.


Speciálisnak speciális, de hogy nem tudod használni a guglit, az is egyértelmű. Triskele szóra rákeresve a második találat....