Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - RuthWegez

Oldal: 1
Be tudok lépni frankón. Ugyanazzal a jelszóval nem tudom törölni a karaktert.
Dátum: 2008.09.25. 21:31:30
Nem szavazok, mert nincs 'Nem tetszik' válaszlehetőség. (A szavazásban van ugyan egy olyan lehetőség, hogy a legtöbb online játék tetszik. Ami rámillik, de arra sem szavaztam, mert az a válasz nem válasz, hiszen nem mond semmit a végzetur.hu -ról. A gond ott kezdődik, amikor az emberek elé tárnak 5 választási lehetőséget, azt hiszik, kötelező ezek közül választani.)

Talán az első leszek, aki kimondom, de én iszonyúan csalódtam a játékban. Nekem tetszenek a netes játékok, de azok, ahol a fizetős rész vagy nem jelent számottevő előnyt a nem fizetőshöz képest, vagy teljesen elkülönül tőle. Gyorsgombok pénzért? Több lépési lehetőség pénzért? Más játéktér, új kalandok pénzért? Legyen. Plusz támadás, védekezés, nagyobb esély a nem fizetős karakterek alázására? Ne legyen.

A Kalandok Földjén például heteket tudtam játszani, jól szórakoztam és nem zavart, hogy van egy fizetős része is a játéknak. Aki komolyan gondolja, az kalandozzon ott, nekem elég volt a reklámokkal teleszórt free verzsön is.

Ebben a játékban a készítők furcsa mód elébe mentek a nemzetközi trendnek, hogy játékosok játékban található tárgyakat valódi, földi pénzért árulnak. Itt ők árulják valódi pénzért a tárgyakat. Az őskő csak egy köztes elem, amely segít elkenni ezt a tényt. Aki fizet, az meg tudja venni a jobb tárgyakat, gyorsabban jut előre... Ami, ismétlem, nem zavarna, ha nem egy egymással harcoló játékról lenne szó. Mármost, aki csak szórakozna, vagy ismerkedne, mindent kap csak játékélményt nem, mert olyanok verik őt folyamatosan, akik x ezer forint árán már feltápoltak. Két nap alatt elment a kedvem az egésztől. Köszönöm a lehetőséget, szeretlek titeket, de ezzel megint nem tudtatok visszacsábítani a Beholder játékcsoportok közé.

Papp Attila
Oldal: 1