Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LORD HAGEN

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.04. 12:12:15
Egy olyan ötlet megvalósítható lenne a játékban, hogy magas szinten /mondjuk 50+/ a végzeturak gyűjthetnének maguk köré hű követőket? Ezek a követők véleményem szerint valamelyik kisebb népből származnának. A "hívő" követők létszámuk függvényében "imáikon" keresztül LE-t termelnének az adott végzetúrnak. Ez hosszú távon nagyon messzire vivő javaslat?/Itt a visszaélésekre gondolok/
Dátum: 2009.04.27. 11:09:19
Az lenne a kérdésem, hogy a V3-on, 46-os Szerencsével közel 30 nyertes Térkapu csata után egyetlen nyakláncot és gyűrűt Sem adott eddig még a gép. Mi lehet a probléma?
Dátum: 2008.10.01. 18:08:41
Tisztelt Kvíz-értékelők!

Legyenek szívesek kijavítani a legutóbbi kérdésem értékelésére adott rossz választ. A kérdés ez volt: Melyik uralkodó mondta: "Az állam én vagyok"? Erre a válasz: XIV. Lajos, amit jó válasznak jelöltem meg.

Kérem szíveskedjenek intézkedni.

Köszönettel
Dátum: 2008.10.01. 17:57:19
Tisztelt Kvíz-értékelők!

Legyenek szívesek kijavítani a legutóbbi kérdésem értékelésére adott rossz választ. A kérdés ez volt: Melyik uralkodó mondta: "Az állam én vagyok"? Erre a válasz: XIV. Lajos, amit jó válasznak jelöltem meg.

Kérem szíveskedjenek intézkedni.

Köszönettel
Dátum: 2008.10.01. 09:49:41
Tisztelt Játékvezetők!

Tegnap este tettem fel egy kvízkérdést, ami még most 09:49-kor sincs kiértékelve. Hamarosan elérem a következő kérdés feltevését, amit így majd nem tehetek fel. Kérem nézzenek ennek utána.

Köszönettel
Oldal: 1