Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nemhiszemel

Oldal: 1
Dátum: 2013.04.24. 09:29:13
Idézet: Gamer01 - 2013.04.23. 10:54:11
Az alapszint határozza meg a szakértelem pontok maximumát, ezért érdemes növelni. Az állat HP-t az alapszint és a lépett szint határozza meg
Itt sok mindent megtalálsz:
http://vegzetur.wikidot.com/allattartas


Igen közben Dikó is válaszolt, és megértettem.

De ugye te is írod, hogy az Állat ÉP-jét az "alapszint", és szint határozza meg.

Ha most egy alapszint10 állat szintet lép kap 10 ÉP-t. Viszont ha egy alapszint36 állat szintet lép kap 36ÉP-t.
Azaz amit nem tudok könnyen elfogadni, az, hogy ha növelem állat alapszintjét, akkor kövi szintlépésnél miért nem az új alapszint szerint számolja ÉP-t. Nálam mondjuk pl 390Ép-ről 396-ra módosult. Ez egy alapszint6-ot jelent.

Röviden nem tudom -sajnos- befolyásolni a dolgok menetét, de ha alapszint szerint kell számolni, miért ne lehetne az új/növelt alapszinttel számolni az ÉP-t.

Az állat ÉP növekedést így számoljuk:
alapszint * (tapasztalati szint+4 )

Na leírtam ennyi kész kikapcs
Dátum: 2013.04.23. 10:46:13
Szervusztok

megvettem a "Stimulátor-t" a lélekkufártól, de a familiáris HP-ja, és elnyelése mit sem változott. Az alapszintje, és szintje viszont változott.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv
Egy játékos
ma, 09:39
István
Szia.

"Megvásárlásakor minden familiárisod alapszintje akkora lesz, mint a te szinted. Amennyivel megnőtt az alapszintjük, annyival lecsökken az aktuális szintjük. Szakértelem pontjaik nem módosulnak."

Sehol nem látom, hogy a HP-jának vagy elnyelésének változnia kellene.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

valaki segítsen nekem és mondja el mi értelme ennek a tárgynak! Vagy ha a HP-t sem módosítja, akkor pár szóban ezt is oda lehet írni.

Egy tudatlan játékos!
Dátum: 2013.03.29. 17:53:23
köszönöm Quellon a választ!

De mint írtam V4en tolom. 5 napja megy a szerver. 5 napja minden nap belépek. Várjak 4 napig vele, V4en és semmit se csináljak? POnt elég, hogy a szerencsekereket csak 10 kő árán tudom megoldani, hogy haladni tudjak.
Nem értem az ilyen dolgokat, miért nem alakítják a V4 sebességéhez.
Dátum: 2013.03.29. 17:10:42
Sziasztok,

csak egy gyors kérdésem lenne.

Megkaptam feladatnak 'Adj állatodnak állateledelt'" részt. Egyből el is használtam egy bűvős állateledelt mondván kaja, az kaja. De sajna ez nem működött!

Hol tudok hozzájutni a nevezett, kért tárgyhoz?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Jelenleg 9. szintű játékos vagyok, és V4en tolom.
Dátum: 2011.07.03. 13:04:36
Pár napja vásároltam őskővet, hogy meg tudjak venni egy familiárist magamnak. Az őskő gond nélkül megérkezett, a familiáris megvásárlása is simán ment. Az menüben az "Állatok" funkciógomb meg is jelent. De mikor rákattintok a Karakterlapom jön be.

Lehet ennek köze, ahhoz, hogy csak 3. szintű karakter vagyok? Vagy vmilyen hiba lépett fel.
Dátum: 2010.06.21. 21:55:25
Másik épület amit talán lehetne még fejleszteni az a "Katakombák 1.".

Itt a plusz épületszintek az újrakatakombázás idejét csökkentenék le egy még elfogadható időre, mondjuk 1 hétre ( ez csak egy szám, nem számoltam utána egy szint mennyit vonjon le a 2 hétből, vagy maximum hány szintje lehetne).
Dátum: 2010.06.21. 21:47:48
Nem tudom hogy is kezdjem el a gondolatomat.

Van ugye jelenleg a "Kémgömb 1." , mint épület amivel a többi végzeturat tudjuk kikémlelni. Ezzel a kémleléssel több dolgot is megtudhatunk, attól függ ki mire volt kíváncsi. Vagy ártó szándékkal kémlelt valakit az ember (mennyi HP, TP, milyen statokkal rendelkezik), vagy tanulási szándékkal (mire is fejlesztett az illető, mire is kell/érdemes nekem is fejlesztenem). Nagyjából ezen okok miatt kémlel egy végzetúr egy másikat. Én csak a másodikról szeretnék most írni pár szót, az elsőt valószínűleg mindenki jól ismeri már.

Ha valaki alacsonyabb szinten szeretné megtudni mire is érdemes majd a későbbiekben fejleszteni, akkor egyelőre csak a statokkal tud igazán kombinálni, illetve a szakértelemösszeg értékével. Mire mennyi pont van osztva azt nem tudni (egyelőre ).

Amire gondoltam volna az nem más, mint a jelenlegi "Kémgömb 1." továbbfejlesztése magasabb szintek hozzáadásával. A szintekről jelenleg nem tudok még csak nyilatkozni sem, erről majd okosabbak nyilatkoznak .

Az egyes szintek elérésekkor a következő új dolgokat tehetné meg az ember:
1; kikémlelheti egy másik végzetúr szakértelmeit. Pontosan meg tudja nézni mire mennyi pont van osztva.
2; kikémlelheti egy másik végzetúr csatába hívott állatainak a tulajdonságait (HP, TP, Elnyelés, vagy ha lesznek képességeik azokat is).
3; kikémlelheti egy másik végzetúr melyik szakértelmét turbózza éppen.

Természetesen a kémlelés pillanatában dönti el mire kíváncsi, és csak azt az egy információt tudja meg. A többi része változatlan marad. ((Na jó még lehetne a kémlelés holtidejét csökkenti bizonyos ideig, plusz épületszintekkel, de ez már túl sok lenne a jóból .))

Kíváncsian várom ki mit szól az ötletemhez.
Dátum: 2010.06.21. 19:33:44
Ott a pont!

Köszönöm a segítséget!
Dátum: 2010.06.21. 15:10:09
Idézet: Endyr - 2010.06.21. 14:34:56
Idézet: Nemhiszemel - 2010.06.21. 14:30:38

--- 2; a maximálisan szerezhető LE ajánlásból, maximum annyi, mint amennyi LE-t magam is szereztem a játék során.


az altalad szerzett LE 10%-nal kell kisebb legyen.
bar valoszinuleg ez is fennall, sajnos nemtom mi lehet a gond.


10%? Hmm ez érdekes. Köszönöm az infót, nemsokára utánaszámolok. De elképzelhető, hogy ez lesz a gond.

Nem is tudtam, hogy 10%, hol írják ezt le? Megpróbálok én is újra rákeresni.

Köszönöm gyors válaszodat.
Dátum: 2010.06.21. 14:30:38
Érdeklődni szeretnék az "Ajánlás" működése felöl.

Az alapinfókat ismerem:
--- 1. megkapod az ajánlott karakter által szerzett LE 1%-át, és az őskövek után is jár őskő.
--- 2; a maximálisan szerezhető LE ajánlásból, maximum annyi, mint amennyi LE-t magam is szereztem a játék során.

Nagyjából ennyi az összinfó amit tudni lehet.

Kérdéseim:
--- 1; Mi az ami LE szerzésnek számít? (Vadászat, portya tuti. A lélekkút kisütése által szerzett LE-t is megkapom? Illetve a helyes kivízkérdés után felvett LE-vel mi a helyzet? Röviden mik után kaphatok ajánlásból LE-t?
--- 2; Ha katakombában van az ember, akkor hogyan működik az ajánlás?

Pár napja elmentem katakombába, mert volt pár "kedves" ember akik úgy gondolták adnak majd egy kis ingyen TP-t. Eleinte kaptam ajánlásból LE-t, de 3 napja nem írtak jóvá semmit sem. Az ajánlott karakterek közül egy ember az akivel napi szinten találkozom, őt tudom, hogy volt vadászni a karakterével.
Még nem léptem túl a szerzett LE mennyiségét ajánlásból. Tudom, mert rögzítem mikor mennyi LE-t kapok ajánlásból. Még gondoltam/gondoltunk olyanra is, hogyha katakombázik az ember, akkor a kapott LE, csak egy része annak ami valóban járna.

Ha vki tud érdemben válaszolni azt megköszönném.

Üdv

Kata
Oldal: 1