Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mákvirág

Oldal: 1
Dátum: 2022.09.02. 20:03:37
Köszönöm a válaszokat. Ha az ÜSZ is leírta volna a válaszában, hogy az 5 forduló végét kell kivárni, nem puffogtam volna itt a fórumban.
Dátum: 2022.09.01. 20:29:30
Üzenetváltás az ügyfélszolgálattal:

2022. Aug. 23. 19:43Mákvirág
Szia!
Már a második hete nem tudunk részt venni a szövetségi bajnokságban, pedig a feltételeknek megfelelünk. A három nem piros játékosunk Vulkan11, Lady of Diamonds és én.
Lady 14.-e előtt néhány hétig piros volt, de azóta újra naponta belép a játékba.
Mákvirág
2022. Aug. 24. 09:55István
Szia.

Jelenleg futó bajnokságba nem tudtok menet közben becsatlakozni. Meg kell várni, hogy végetérjen, akkor tudtok nevezni a következőre.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
2022. Aug. 24. 19:54Mákvirág
Szia!
Azt megértem, hogy menet közben nem megy, de nem mi nevezünk, ezt (gondolom) a program intézi.
Miután kétszer kimaradtunk, mi a biztosíték, hogy a jövő héten nem fogunk ismét kimaradni?
Ha ez egy programhiba, akkor továbbítani kéne a rendszergazdának.
Mákvirág
2022. Aug. 25. 09:25István
Szia.

Nem programhiba. Kezdettől fogva igy működik. Amikor lezárul az előző bajnoki, utána lehet nevezni az újra.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
2022. Aug. 25. 20:15Mákvirág
Szia!
A szavakon lovagolsz, de nem ez az érdekes.
Idézek a leírásból:
"A szövetségi bajnokságra minden aktív szövetség automatikusan benevez, amelynek van legalább 3 olyan 20+ szintű tagja, akinek az aktivitása nem piros."
Nekünk már két hete van 3 db 20+ szintű játékosunk, akinek az aktivitása nem piros. Utánanéztél-e már, hogy ennek ellenére már kétszer miért nem neveztünk automatikusan?
Van esetleg még valamilyen más kritérium is, amit a leírás nem említ?
Mákvirág
2022. Aug. 26. 09:10István
Szia.

Semmi. Ha megfeleltek a kritériumnak akkor nevezni fogtok ha végetért a jelenleg futó bajnoki.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

Üzenem Dikó Istvánnak, hogy harmadszorra sem neveztünk be, mert természetesen van további kritérium: egyik nem piros játékos sem lehet katakombában.
Azt tudomásul veszem, hogy mindenki tapasztalja ki magának a szabályokat, de ha mégis valamit kérdezünk, arra nem ártana korrekt választ adni.
Dátum: 2014.04.12. 07:00:35
Úgy látszik, csak kérdezni kell.
Reggelre már elbírálták.
Dátum: 2014.04.11. 21:54:10
48 órája tettem fel egy kvízkérdést, most már jön a hétvége.
Szerintetek meddig tart az elbírálása?
Dátum: 2011.02.19. 22:21:18
A jövőre gondolva a fertőzés csökkentését választottam, de a karakteremnél sehol sem látom előjegyezve, hogy ezt majd igénybe tudom venni. A program ettől függetlenül megjegyzi és annak idején 50 helyett 49%-ról fogok indulni, vagy elbuktam a jutalmat?
Oldal: 1