Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gamer01

Dátum: 2012.12.30. 13:03:41
Nem jól tudod . Amit olvashattál az állatfelszerelésben lévő tulpontok hatása (az állatszakértelmeknél is felfedezhető pl a kritikusnál). Ezeknél átlagolás van, viszont az pl 5% LE az nem az állatnál hat. Ez a fajta tulajdonság összeadódik, nem véletlenül az egyik legerősebb állatfelszerelés az ultra-implant, főleg akinek Energiahasznosítása van.
Dátum: 2012.12.27. 13:15:27
+5% LE csak a portyázásra vonatkozik és a térkapunál kapott LE-re. Igen összeadódik, ha minden állatra raksz.
Dátum: 2012.12.24. 15:50:44
Mivel az eladási ár az eredeti ár 25%-a, akkor az említett ital kedvezmények nélküli ára 6700. Szerintem a 70%-os kedvezményt csak gyémánt karakterek tudják elérni, a többieknek a 60%. Amikor a kufár medál bekerült a játékba akkor volt legutóbb róla szó. Abban egyetértünk, hogy a játékban a leírás enyhén szólva hiányos/pontatlan.
Dátum: 2012.12.24. 14:40:31
pontosan annyi a cucc, mint amikor év közben ráöltözök a vásárlásra


Akkor itt a lényeg, te már kimerítetted a lehetőségeket és mivel a kufárt nem lehet LE gyártásra használni( megveszed olcsón és eladod drágábban). Ezért nálad már nem jelenik meg a mostani kedvezmény.
Dátum: 2012.12.24. 13:09:09
Egy kevés késéssel, de bekerült. Ha már említetted a hibát, akkor a szokásos "Kh kimaradt a békéből" még létezik. Szépen támadnak, ahogy szokásuk.
Dátum: 2012.12.09. 15:50:00
Ez már egy nagyon régen ismert hiba, feleslegesen írtál az ÜSZ-re. A megoldása, bár most már nem érint, nagyon egyszerű. Meg kell változtatnod felszereléssel az egészség értékét. Vegyél fel olyan felszerelést amiben van egészség.
Dátum: 2012.12.09. 12:37:40
A +1-es tudáskönyvnek és a 0% fertőzöttségnél elérhető fix+5-nek nincs köze egymáshoz, annyi csak hogy összeadódnak. Annyit tapasztalhat, hogy megnövelheted eggyel a szakértelmeket, semmi többet.
Dátum: 2012.12.06. 15:57:32
"Tudja valaki, hogy pontosan mikor nyilik meg a nevezes a 16-an megrendezesre kerulo bajnokira?"

9-én 14:00-tól

A Mikulas csak ma jon a jatekban, vagy par napig elerheto a vadaszat alatti bonusz?

Jó kérdés, nekem az rémlik, hogy csak a mai nap. De ezt nem állítom 100%-ra. A wikin sincs más.
Dátum: 2012.12.01. 08:39:37
Szinte biztos, hogy a hiba nálad van, mivel más nem jelzett hasonlós, próbáld egy másik böngészővel. Ha még ez se segítene, akkor a játékon belül segítség-> levél írása az ügyfélszolgálatnak.
Dátum: 2012.12.01. 08:30:27
Nem lehet 300-as a kereskedelmed, ez a kiírás valami hiba / 120+185 /, mivel 296 a maximum.
Kereskedelem
170 alap
5 0% fert..
20 kufár barátja
10 Feketepiaci tagság
50 Az alku mitril lánca
20 esszencia
20 állandó esszencia
295
A Smaragd horda tagja láthatják a +1 szintes varázslatokat.
Dátum: 2012.11.29. 15:58:25
Egy kis érdekesség a toplistával kapcsolatban, 15:00-kor még én voltan a 15. Most megnéztem a 15:30-asnál 12-15 ugyanaz az eredménnyel, ami nekem volt. Hogy tudtak megelőzni?
Dátum: 2012.11.29. 10:24:47
Egyszerű a választás, nézzétek meg mit lehet kiváltani a dekrétumokkal.
A teljesítettnek jelölt feladat:....

És láthatod is, amit teljesíteni kell.

Mivel hamarosan bővülnek az épületek, mire az utolsó téglás aktuális lesz, lesz bőven mit befejezni.
Dátum: 2012.11.28. 00:41:47
Eddig a térkapus szörnyektől szerezhető Fk-ról volt szó. Nem kell keverni az entitással, mivel az teljesen más.
Szerintem ez felesleges:
"Nagy fókuszkristálynál kevesebb legyen a maximum (15-20). Viszont ha betelik, a leggyengébbet automatikusan adja el a gép aranydukátért. Ha ez megvan, lehet újakat csinálni."

Aki annyit nem tud megcsinálni, hogy a Bronz elnyelőt eladja magasabb szinten ha megkapja, nem igazán érdemel dukátot. Semmi gondom nem lenne ezzel a bevezetéssel, csak éppen eladja nekem az alacsony szintűt, amit később ugyan úgy megkaphatok, tehát a szintemen megszerezhető fókuszokat sokkal nehezebb lesz összeszedni.
Dátum: 2012.11.19. 11:03:21
Szerintem a top40-hez tartozol, ezért nálad a lassítás miatt több Tp kell a szinthez, nehezebben lenne meg a 3x jutalom. Egy nemrég bevezetett változtatás szerint, a lassítás nem számít bele a jutalomhoz szükséges Tp-be.
Mivel már két szintnyi TP szereztél ezért már csak ennyi van hátra. A kiírás nem pontos, de az is lehet hogy belefutottál egy hibába. Az új ügyfélszolgálati rendszeren keresztül biztosabb infót kaphatsz.
Dátum: 2012.11.14. 09:44:13
Ezt a részt kiemelném:
fejlődés öv magasabb fokozata relikviakuponból

Mivel a templomos küldetés fő jutalmát fel kell venni a relikviakuponhoz, az növeli a tulajdonságot, tehát a nyeremény csökkenni fog. Nem biztos, hogy megéri. Ha viszont templomkristályból van a relikviakupon, az talán még megéri. És van a vadászatra is relikvia, ami ilyenkor számíthat.

A KH nincs összehangolva. Craslorg arra utalt, hogy esetleg többet is érdemes várni vele. A V5-ön mák, hogy már délben visszatérnek.
Dátum: 2012.11.09. 19:21:37
Szerintem nagyon is jól tudod honnan van .
Az állatnál megmaradnak a + szakértelempontok, ha kapott előtte ilyen felszerelést ( +15 szakértelempont a 120-as szintű bűvös agyimplantátum sajátja).

Mod:
Melinda csak a te kedvedért.
Az enyémnél +20 van
Az állat aktuális tárgya: ultra-implant
+3 Gyógy. hatékonysága, +20% LE, +3 morál győzelmenként (csak portya és kihívás során), +12 TP győzelmenként, +20 max. szakértelempont

Mod2:
Ezek szerint a leírásában van a hiba, ahogy már megírtam neked. És ezt McMad nagyon is jól tudja
A tárgy nem ad +szakértelem pontot, mivel nincs benne.
Ezt írtam le az első alkalommal, de megismétlem:
Csak akkor van ilyen kiírás, ha az állat már kapott előtte ilyen tárgyat.
Dátum: 2012.11.06. 09:02:22
támadó szívásából levonódik a védő védelme
ez így van.
Biztosan jól adtad össze a támadó LE szívás %-ait?
pl a barátság kristályt ki szokták hagyni.
mi a helyzet a lészívós varázslatokkal?

Annyi, hogy ellenük a lélekszívás védelem fele hatékonysággal működik. Tehát 35 -14= 21 a leírtak alapján nálad 42% a lélekszívás védelem.
Igen a t. projekció véd. Már van ellene a transzdestrukció szakértelem. Amit tudott elszívott, ezért a végére már nem maradt semmi, mivel a t.projekció levédte.
Dátum: 2012.11.05. 12:48:27
Idézet: Isten Kardja - 2012.11.05. 11:45:51
Azért engedd meg hogy ennek a verziónak kb ugyanannyi esélye van mint az enyémnek Vagy még kevesebb, mert hivatalosan nincs alátámasztva, példákat hozni pedig nem tudsz - velem ellentétben.
Ne olyan indokokat hozzunk már fel hogy: "Ilyen nincs és punk-tum!" Mert hacsak nem a JV jelenti ki, addig megmaradnék szkeptikusnak. De ha meg is tudod indokolni, fejet hajtok.


Mivel többen is értetlenül állunk a kombinálásod előtt, javaslom hozzánk hasonlóan olvasd végig a Zarknod ébredése, Landragór újra, Landragór topicokat. Bőven találsz benne a JV általi hivatalos hsz-t.
Mi ezt már régen megtettük, ezért állítjuk.
Dátum: 2012.11.05. 11:24:27
"gyémántok szorzót kapnak a felhasznált LE-re" Ez csak a csapatverseny miatt van, másra nem kell, és az aktív létszámtól függ.
Feleslegesen kombinálsz. Nincs olyan, hogy az egyik hordában érdemes csinálni az eventet. Mindenkinek le van mentve mennyi LE-t tett az eventbe, nincs külön horda szorzó.