Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - FilepImre

Oldal: 12
Dátum: 2009.05.16. 07:50:16
Bemásolni nem tudom, de itt egy érdekes kérdés. "Melyik lesz szökőév?
1. 2400
2. 2200
3. 2300
4. 2500"
Gyerekek! Súgjatok! Most melyik szökik? Mert hát szerintem mindegyik a négy többszöröse. Vagy ennyire hülye lennék?
Dátum: 2009.03.27. 08:30:40
Épül-szépül az Emlékezők Rendje a Második Világban. Várunk jópár aktív jelentkezni akaró játékost. Nézz, kérdezz, csatlakozz, játssz!
Dátum: 2009.03.22. 18:09:31
Épül-szépül az Emlékezők Rendje a Második Világban. Várunk jópár aktív jelentkezni akaró játékost. Nézz, kérdezz, csatlakozz, játssz!
Dátum: 2009.03.08. 09:43:42
Üdv, Végzet Urnői, és Urai!
Boldog Nőnapot kíván mindenkinek az Első világból a Spártai Smaragd Skorpiók rendjének, valamint a Második világból az Emlékezők Rendjének összes fiú tagja.

A Spártai Smaragd Skorpiók tagfelvételt hirdetnek. követelmény: Tartsd be a szabályokat, melyek nem túl szigorúak, feltétlen légy aktív, fórum használata kötelező. Szint nem számít, de vedd figyelembe, hogy alacsony szinten beleroppansz a kút feltöltésébe.
Rey Erebus HM.

A Második Világban az Emlékezők Rendje aktív tagokat keres. Elvárások a fórum napi szintű használata, valamint a dinamikus fejlődés.
Rion Emerald
Dátum: 2009.02.08. 13:22:47
Az Emlékezők Rendje egy újonnan alakult szövetség a Második Világban. Várok minden ide jelentkezni akarót. Rion Emerald
Dátum: 2009.02.08. 13:19:40
Üdv, végzet urai és úrnői! Mindenkit várunk a Spártai Smaragd Skorpiók közé. Tizenöt szint feletti és napi egyszer tud fórumozni. Valamint még egy ideig építeni is kell. A szabályzat, mely nem bonyolult, könnyen be lehet tartani, a szövetségünk adatlapján elolvasható. Ha akarsz egy erős csapatot, ha szeretnél játékélményt is kapni, gyere a Smaragd horda egyik legösszetartóbb csapatához. Vár rád Lady1, SZÉNA, Leonidas, valamint Rey Erebus.
Dátum: 2009.01.31. 12:22:16
Üdv, végzet urai és úrnői! A Skorpiók tagokat keresnek. Ha napi aktivitást tudsz biztosítani, valamint elfogadod a többi feltételt is, melyek nem túl magasak, azonban elég sok pluszt adhatunk értük, akkor várunk mindenkit szeretettel. Egyelőre torony bővítés nincs tervezve, de szívesen vesszük tervbe szükség esetére. Mindamellett kérem a többi Smaragd szövetséget, hogy a minket beolvasztó szándékuk előtt gondolkodjanak el azon, hogy ők maguk beolvadjanak közénk. Ez utóbbi nekik is érdekük. Jelentkezni Rey Erebusnál és Lady1-nél valamint Leonidasnál lehet. Várunk rátok, és ne feledjétek, mi hatan építettünk fel egy olyan szövetséget, amelyik még nem veszített háborút.
Dátum: 2009.01.06. 09:12:11
Üdv nektek, szövetséget kereső játékosok! Egy erős szövetség társakat keres. Aktív, tíz-tizenkét szinttel bíró tagokra lesz szükségünk. Amennyiben vállaljatok a napi minimális feltételeket, szeretettel várunk a Spártai Smaragd Skorpiók közé. Jelentkezni a szövetségünk oldalán.
Dátum: 2008.12.27. 13:07:43
Nézd már! Új aláírása van a királynak. Tetszik. Akinek nincs klánja, jót akar játszani, esetleg kérdései vannak, vagy nem szereti a túl szigorú, érthetetlen szabályzatokat, azonban aktív végzetúr, az jöjjön hozzánk. Várnak minden aktív végzeturat a Spártai Smaragd Skorpiók. Pontos információk a fórumon. Gépeld be a szövetség nevét, mindent megtudsz rólunk. De már oly erősek vagyunk, hogy csak közepes szintű tagokat várunk. Rey Erebusnál vagy Leonidasnál jelentkezz.
Dátum: 2008.12.10. 20:18:21
Gyerekek! Rakjatok rendet a toplistában! Némelyik elem ellentétes irányban számol. Ez eddig is így volt, de most a sebzést is így tudtam olvasni. Nem tetszett. Legyen egységes. Kivétel ez alól az elvesztett portyák. Ott meg a legtöbb buktat begyűjtő karakter az első.
Dátum: 2008.12.08. 17:44:26
A Skorpiók egyenlőre kettő később további három tagra tartanak igényt. Mindenki, akit érdekel az ajánlat, olvassa el a Spártai Smaragd Skorpiók klánját. Feltételek nem túl szigorúak, a játékélmény pedig garantált. Én a sajátomba belebuktam. Azért mert sok a gyenge szövi. Nos, a miénk nem az. Kérdezzetek ellenségeink, mennyire nem!
Dátum: 2008.12.05. 21:35:05
A Spártai Smaragd Skorpiók keresnek két fő, ötödik hatodik szintű mágia orientált varázsló tanoncokat.
Jelentkezni Rey Erebusnál, Lady1-nél, Leonidasnál.
Dátum: 2008.11.23. 19:31:31
Okay, lement az olimpia. Azt mondtátok, mindenki kap le t a szint és a helyes válaszok arányában. Nos, hol az a le?
Dátum: 2008.11.20. 21:02:07
Na igen. De akkor elvész vagy húszezer le. Ott meg még kút sincs. De ezt már máshol kéne intézni.
Dátum: 2008.11.20. 17:32:27
Első pont kérdés az adminhoz. Mit tegyek, ha belépett egy passzív tag a rendembe, két naponta belép, így aktívnak minősíti a rendszer, és minden aktivitást meggátol? Második pont bővítés. A Jadesárkány ügynökei rend bővítést hirdet. Bárki jöhet, aki hajlandó aktívan részt venni a rend életében. Építés szintjén előnyös lenne, azonban a szavazásokon kötelező részt venni. Harmadik pont rend egyesítés. Az sts rendnek javaslom, egyesítsük erőinket.
Dátum: 2008.11.15. 21:00:43
Minden harmadik-negyedik szintű karakternek!

A Jadesárkány ügynökei várnak rátok. Eddig egymagam felhúztam a kutat és a fal első szintjét. A második szint már javában épül. Még hat tagot várok. A feltételekért a keresőbe írd be a Jadesárkány szót. Így mindent megtudhatsz. Amivel többet akarsz tudni, azt kérdezd meg az Első Ügynöktől. REY EREBUSnál lehet jelentkezni.

Ne feledjétek! A Jadesárkány ügynökei a jövő szövetsége. Általatok lehet a jövőben a legerősebb smaragd szövetség.
Dátum: 2008.11.10. 18:45:11
A Jadesárkány ügynökei harmadik-negyedik szintű gyémántvágókat keres. Még négy hely kiadó. Az első kettő a közvetlen helyettesek helye. Mindenki jöhet.
Dátum: 2008.11.10. 18:43:54
A Jadesárkány ügynökei harmadik-negyedik szintű gyémántvágókat keres. Még négy hely kiadó. Az első kettő a közvetlen helyettesek helye. Mindenki jöhet.
Dátum: 2008.11.05. 14:05:28
Hát ja! sehol senki!
Dátum: 2008.11.04. 14:51:54
Portyázni napi ötször tudok maximum. Idő függvénye ugyanis. Viszont vadászni jóval többet szeretnék. Azt ugyanis a kérdésekkel együtt tíz perc alatt elintézem. Utána meg magára tudom hagyni a karaktert két órára. A portyán rendszerint jól elvernek, míg a lélekenergia, melyet vadászatból szereztem, egy varázslatra elment. Ez három napomba került.
Oldal: 12