Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aszija

Oldal: 1234
Dátum: 2011.06.29. 11:55:01
Segítsetek egy kérdéssel kapcsolatban kérlek ami igy néz ki

Melyik ország nem tartozik a Eukarióták doménjéhez (rendszertani besorolás) ?

Gombák
Baktériumok
Növények
Állatok
Dátum: 2010.09.08. 13:38:50
Hol található Kékestető?
A Vértes-ben
A Bükk-ben
A Mecsek-ben
A Mátrá-ban

Csak az én szemem bántják a fölösleges kötőjelek?
Dátum: 2010.09.02. 13:20:06
Hány kilogramm, 1gramm?
1000
100
10
kevesebb

Most én vagyok a teljesen züm, vagy ti sem értitek a kérdést?

Ki az előadója a Fishing on Orfű című szám?
Kiscsillag
In Flames
Tankcsapda
Linkin Park

Talán Ki az ........című számnak??????
Amúgy meg muszály ezeket tudni?
Dátum: 2010.08.23. 15:21:23
Mit ünnepelnek az USA-ban Július 4-én?
nyár közepét
hálaadást
semmit
függetlenség napját

Ha semmit, akkor minek a kérdés?
Dátum: 2010.08.21. 21:04:27
a lények közül mijen van a játékba?
oroszlán
bibor mössze
majom
kutya

Mondatot nagybetűvel illik kezdeni a többi aláhúzott rész pedig bődületes helyesírási hibákat tartalmaz.
Dátum: 2010.08.20. 22:30:31
Ki fedeszte fel Amerikát?
Amundsen
Cook
Kolumbusz
Magellán

Helyesírási hiba és illendő lett volna a teljes neveket kiírni.
Dátum: 2010.08.17. 15:26:57
Ki volt a Galaxis Útikalauz Stopposokban a "paranoid android"?
Marvin
C3PO
Bellatrix
Drax-22

Így néz ki egy gyönyörűen kidolgozott speciális kérdés.
Dátum: 2010.08.17. 13:54:45
Melyik női keresztnév Magyarországon?
András
Andrea
Péter
Miklós

Túl egyszerű
Dátum: 2010.08.11. 11:15:35
Milyen fogkrém nincs?
Elmex
Sensodyne
Dréher
Colgate

1. reklám 2. idióta válaszlehetőség
Dátum: 2010.08.10. 13:50:26
Mikor vezették be a forintot?
1946. augusztus 1.
1949. augusztus 20.
1948. január 1.
1947. július1.

Melyiket?
Dátum: 2010.08.10. 09:54:24
Melyik fantasy író karaktere Árnyjáró (Waylander) az orgyilkos?
R. A. Salvatore
David Gemmell
Robert Jordan
Raymond E. Feist

Enyhén spec
Dátum: 2010.08.06. 13:47:07
Szia Ferrari! Nem bántásképpen írom, de általában ha belépsz valahova akkor illik rendesen köszönni nem pedig ilyen hányaveti módon.
Rettegett! Számold bele, hogy azóta volt egy hétvége gondolom, és nézd meg, hogy mennyi játékos van, gondolj bele mennyien írhatnak az adminoknak, szerintem légy még egy kis türelemmel biztosan válaszolni fognak, csak nagyon sok a dolguk.
Jozsi976! Légyszives vedd a fáradtságot és ne csak egy-két hozzászólás erejéig olvass vissza a fórumban hanem igenis olvasgasd végig, amig megy a vadászat van időd bőven.Akkor nem születnének ilyen hozzászólásaid.
Dátum: 2010.08.06. 01:00:16
Ruh Nestah!

"(lehet h volt már szó erröl de ha nem baj nem fórumozok és semmi kedvem végigolvasni...)"

Szerintem igenis fórumozz és legyen kedved végiolvasni a hozzászólásokat és megkímélnél mindenkit az ilyen fárasztó hozzászólások elolvasásától.
Ha már nekifogtál valaminek az illik normálisan végigcsinálni, vagy az élet más terén is hasonlóan cselekszel?
Dátum: 2010.08.05. 23:57:28
Sziasztok! Nekem a V1-en van olyan problémám hogy ha vadászni indulok, minden egyes öt perc letelte után kidob a rendszer és újra be kell jelentkeznem a játékba, már írtam az illetékeseknek, kaptam javaslatot mit próbáljak meg, meg is tettem, mégsem javult semmi.Ez a probléma akkor is fennáll, ha mondjuk be vagyok jelentkezve a játékba, rákattintok a Fórum gombra és azonnal kidob a játékból.Másnak is van ilyen gondja?
Dátum: 2010.08.05. 23:48:46
Milyen játék a Tekken?
autós
háborús
rpg
verekedős

Nagyon Spec!

Melyik törpe nincs a hét törpébe?
okoska
hapci
tudor
kuka


Ezt a kérdést kicsit át lehetne fogalmazni a következőképpen: Melyik törpe nem tartozik Hófehérke hét törpéje közé?


Ki színész az alábbiak közül?
Kásás Tamás
Egerszegi Krisztina
Wass Albert
John Travolta

1. Kakukktojás 2. Komolytalan válaszok. Kérem törölni.
Dátum: 2010.08.05. 23:31:39
Ott a pont!
Dátum: 2010.08.05. 23:05:30
Zoole! Gyanítom azért kaptad az alábbi értékelést, mert ahogy én veszem észre értelmetlen primitív válaszlehetőségeket adtál meg, ez nem tetszett az értékelőknek.Ebben a játékban nincs "aberrált tizenéves hülyegyerek" az értékelők között aki csakis és kizárólag veled való kiszúrásképpen dobná vissza egy kérdésedet.Vannak akik veszik a fáradtságot és bizony utánanéznek, gondolkodnak, hogy normális értékelhető kérdéseket tegyenek fel.Mint írtam vedd a fáradtságot és olvass vissza a fórum témái között nem kell itt összevissza vagdalkozni.Amúgy meg ha nem tetszik a játék és az egész rendszer játszani sem kötelező ám.
Dátum: 2010.08.05. 22:22:40
Zoole! Az értékelőknek hidd el van elég gondjuk, nem kell őket fölöslegesen sértegetni.Olvass vissza a fórumon pár oldalt és megtalálod a kérdésedre a választ.Ha nem akarsz kérdést feltenni mert idegesítenek az értékelések vagy az értékelők munkájával nem vagy megelégedve, nem kötelező ám! Van egy olyan gomb, hogy lemondhatsz a kérdés feltevéséről.És akkor nem kell megerőltetned magad és bosszankodnod ha netán visszaküldik a kérdésedet.Nekem is dobták már vissza kérdésemet mégsem írogattam felháborodva a fórumra, bár tény és való, hogy becsúszik régről pár kérdés ami hibás de mint mondtam olvass vissza pár oldalt és ennek a miértjére is megkapod a választ.Nyugalom! A hosszú élet ritka!
Oldal: 1234