Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cinke76

Oldal: 1
Köszi a hozzászólást és a véleményt!
Sziasztok! A következő kérdéssel kapcsolatban kérnék magyarázatot a "A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak." értékeléssel kapcsolatban. A Biblia szerint (melynek minden betűjét olvastam és jól ismerem) Jézus anyja Mária és Keresztelő János anyja Erzsébet testvérek voltak -> Jézus és Keresztelő János unokatestvérek.

Ki volt Keresztelő János?
az egyik evangélista
egy híres popsztár
Jézus unokatestvére
Jézus apja
Minden világos, köszi a gyors választ!
Sziasztok!
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott kérdésem:
Melyik a Naprendszer legkisebb bolygója?
Plútó
Merkur
Vénusz
Föld

Erre ez érkezett: "A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak."
A válaszok egyértelműek voltak (vagy a Plútóval van a baj Walt Disney miatt?). A Wikipédia szerint is a Merkúr a legkisebb bolygó a Naprendszerben (http://hu.wikipedia.org/wiki/Merk%C3%BAr), vagyis nem is "rossz a válasz".
Sajnos a Végzetúr visszautasította a Merkúrt helyesen, azaz hosszú 'ú'-val leírva. Viszont nem a rossz helyesírás volt "a nem elfogadás" oka...
Idézet: Craslorg - 2010.06.22. 21:52:39
A kvízről való lemondással LE-hez jutsz, nem TP-hez.

Pffffff, bocs Craslorg, elírás volt!
Köszi a választ, Craslorg. EGYETLEN kérdést sem fogok többet feltenni, inkább lemondok róla és "felmarkolom" helyette a TP-t. (A 6 jó és 3 rossz értékelés után teljesen elment a kedvem...)
A feltett kérdésem "rossz" értékelést kapott a következő indokkal: "A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak."
1 óra hány másodpercből áll?
60
360
3600
nem meghatározható


Hadd kérjem ki a véleményeteket - MIÉRT??
Szia Craslorg, köszönöm válaszodat.
Rendben, a következő kérdésem kitalálásáig még van jócskán időm, addig kigondolkodok egy arra érdemeset (a bibliai témájúak eddig még nem buktak meg...).
Üdv: C.
Az eddigi négy darab "jó" értékelést kapott kérdésem után megérkezett az első "rossz" is, azzal, hogy "csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ". Ezzel kapocslatban kérdésem nincs, csak megjegyzésem.
Eredetileg ezt a kérdést tettem fel: "Ki NEM játszik a Szex és New York című filmben?", és itt négy színésznő CIVIL neve volt olvasható - közülük hárman játszottak a filmben. Ezt a kérdés a rendszer visszautasította "nem megfelelő szó használata miatt", tehát a SZEX szó nem szerepelhet a kérdésben. (Biztos vagyok benne, hogy e "tiltás" nélkül jó értékelést kapott volna, hiszen én már több, nagyon hasonló kérdéssel találkoztam.) Mivel a témát érdekesnek tartottam, ugyanezen filmmel és ugyanezen hölgyekkel kapcsolatban tettem fel a javított kérdést: "Ki NEM barátője Carrie Bradshaw-nak a népszerű sorozatban?
Felicity King
Samantha Jones
Miranda Hobbes
Charlotte York"
Így viszont már speciális lett... Vagy mozifilmnek oké, sorozatnak már nem? Vagy civil / ismertebb név jöhet, de filmbeli név nem? Ezek persze csak költői kérdések. Elfogadom a döntést, csak nem teljesen értek vele egyet. 97 újabb jól megválaszolt kérdés után egy Magyarország földrajzával kapcsolatos kérdést teszek fel, az biztos nem lesz speciális.
Oldal: 1