Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - FireFrog

Oldal: 1
Ha már személyeskedsz, ahelyett, hogy segítenél, akkor megkérdem, az említett két megfogalmazás közül melyik ütött mellbe?
Vagy mégsem kérdem meg, majd kitalálom.
Veled ennyi volt a társalgás, mert én egyik jelzőt sem rád mondtam, ennek ellenére te nekem hogy úgy mondjam nem éppen szépen válaszoltál.
Köszönöm a linket! Elolvastam, de a kérdésemre nem kaptam benne választ! Nem volt helyesírási hiba a kérdésemben! Visszautasítom a törlést! Az egyes világban is töröltek két kérdésemet ezelőtt egy hónappal. Az meg valami náci rózsaszín lelkét sértette.. hát sajnálom, hogy ez itt így megy!
Szeretném tudni, hogy miért értékelhetik ki hülyegyerekek is a kérdéseket?
Helyesírási hibát talált benne, mert nem tud helyesen írni, pedig nem volt bonyolult a kérdés!
Itt van hozzá a kép, ha valakit érdekel: http://kepfeltoltes.hu/090123/Ist_pol_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Dátum: 2008.12.17. 20:53:53
Üdvözlet.
Ma egy felettébb mulatságos eset történt velem. Alig, hogy a kvíz kérdésem megírtam, az azonnal törölni ukászt kaptam.
Itt a kép róla: http://kepfeltoltes.hu/view/081217/Horogkereszt_k_rd_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Kérdésem: Kit zavar egy kultúrtörténeti kérdés? Ha zavarja, akkor miért nem zavarja egy Dr. Mengele név, vagy egy Waffen ss... ?????
Ki a hülye? Én?
Valószínűleg én...
Szembe szélben vizelni, ugye nem túl szerencsés!
Pedig kezdtem nagyon megkedvelni ezt a játékot.
Ennyi volt itt.
Dátum: 2008.12.15. 11:33:45
Nem értem!
Én a 2-es világban 11-es szintű vagyok. Megtámad egy 14-es szintű, elvisz egy rahedli LE-met. Én támadnék egy 10-es szintűt, de nem enged a rendszer, mert "túl alacsony szintű" akit támadtam. Ez nem, marhaság?
Valóban nem szokásom olvasni más klánok és játklosok adatlapját. Ez a név véletlen került elém. Mint is mondhatnék egy olyan oldalról, ahol ezeket a neveket szó nélkül hagyják garázdálkodni? Egy ilyen névért európában már végleges tiltást kapott volna. Sajnos nem vagyunk még ott!
Egy undorító nevet szeretnék bejelenteni. Szerintem normális ember ilyen névvel nem regisztrál!
Kíváncsi lennék, ha valamelyik rokonát a "keresztapja" megvizsgálta volna, akkor is ezt a nevet regeli? A név : Dr_Mengele - 10. szintű végzetúr.
Oldal: 1