Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2011.11.24. 14:40:51
Nem próbáltam, de a tippem a következő: tedd bele őket egy-egy térkapus valamibe és úgy passzold el.
Dátum: 2011.11.23. 11:03:20
Szóltam, azt ígérték pár percen belül javítják. Amúgy, ha ilyesmit vesztek észre, nem árt legalább megkérdezi a programozókat, hogy észrevették-e? Nem hiszem, hogy minden percükben itt lógnak a fórumon.
Dátum: 2011.11.17. 06:39:56
?

Én ezt nem értem. Megmagyaráznád?
Dátum: 2011.11.16. 18:55:24
Létezik, hogy a küldetéssor teljesítése után is változhat még az érték? Azért ezt tényleg jó lenne tudni, bár én biztosra vettem, hogy ami már le lett zárva az fix.
Dátum: 2011.11.16. 13:12:12
A választ nem tudom, de rettentően kíváncsi vagyok miért jó halogatni? A mennyisége gondolom nem változik, akkor mi egyéb értelme lehet? Légyszi áruld el!
Dátum: 2011.11.13. 17:14:17
Azért hogy valami táp vagy nem táp erősen taktika függő. Aki ugye legnagyobb állatra gyúr, annak nyilván jó. És még másoknak is biztosan. De én pl. sokkal biztonságosabbnak tartom a sima vadászatot, ugyanis nincs ÉP veszteség. Nem érdekel, hogy mennyi idő alatt fut le, simán ráérek, és attól hogy 5 perc alatt elköltöm a CSP-t nem lesz belőle több. Az állatok fejlődnek egyébként is, mivel nem vagyok "optimalizátor" pont nem érdekel hogy milyen gyorsan, csak a moráljuk ne menjen a béka popsija alá. Nekem egyedüli haszonnak a jutalmon felül a szörpik volnának, de azért lássuk be ez nem túl sok.
Dátum: 2011.11.13. 08:48:24
Azt ugye tudjuk, hogy a nyanyák ép rengenje rendesen módosul az event alatt, főként a végén hogy ne legyen nagy gáz. Nem lehet, hogy a csapdákat is fel fogják tölteni a központi költségvetésből? Kizártnak tartom, hogy Miklóséknak az lenne az érdekük, hogy rengeteg ember megszívassanak. Érdekes fordulat lenne ugyan, de túl sokan túlzottan megsértődnének.

Ugyan ki venné észre, ha a százalékok nem a tényleges töltés alapján változnának?
Dátum: 2011.11.13. 08:31:24
Na most akkor ki itt az ideges.....?
Dátum: 2011.11.12. 15:00:35
A kérdésedre nem tudok válaszolni, azért nem is tettem. Annyit látok, hogy még nagyon türelmetlen vagy. Ebben a játékban úgy lehet legjobban eltolni egy karaktert, ha ész nélkül rohansz. A gyors fejlődés a szinthuszároknak és az építőknek jó, de úgy látom te nem vagy egyik sem. Szóval türelem, a Lady megvár.
Dátum: 2011.11.12. 13:13:34
A maxos jutalmakat néhány nap alatt erőlködés nélkül meg lehetett csinálni. Építeni nem éri meg többet, a csata pedig..... Én úgy érzem sokkal rosszabb, mint a vadászat. Ez csak egy érzés, de mivel az okos jegyzetelők, excelezők, alátámasztók többször bizonyították, hogy nem rosszabb, akár el is hihetem. Semmi jelentősége, mert ha nem jobb akkor minek kockáztassak?
Dátum: 2011.11.10. 18:40:23
Örülök, ha segíthetek.

4. Én nagyon sok kalandot csinálok, de a kaland szakijaim elég alacsonyak (16, 16, 15, 70. szinten). De mivel a PP-ket elsősorban kihívásra költöm, nem portyázom, ezért simán ki tudom ezeket váltani kristályponttal. Persze a kihívások sikeréhez az kell, hogy a többi szaki legalább magasan legyen, illetve hogy megfelelő ellenfeleket válassz.
Dátum: 2011.11.10. 15:35:24
1. A kufár öv arra jó, hogy amíg nem akarsz sokat nyomni a szakidon, addig is magasan tartsd. Alku láncot feltehetőleg újra lehet majd nyerni a "Kufárok csatája" eventből, és ha minden jól meg ez lesz a következő. (Remélem )

3. Ez abszolút azon múlik, hogy te mit tartasz fontosnak. Nem lehet válaszolni a kérdésedre. Ráadásul bármelyiket választod, a másik fog egy idő után hiányozni. Ne törd magad rajta, válassz egyet, egy hónap nem olyan hosszú idő.

4. Játékstílus függő. Ha nem kalandozol ne fejleszd, ha kalandozol, de nem kihívásozol, akkor fejleszd, ha a kihívásokat is csinálod, akkor felesleges, mert van elég kristálypontod.
Nekem gőzöm nincs, elfogadják-e az ilyesmit, de köszönöm a jó kis dalocskát!

Rákerestem, kinyomtattam, viszem haza, holnapra tudni fogják a kölkök!
Dátum: 2011.11.06. 13:21:16
Akkor lehet, hogy nem árt ha veszel egy bőrvértet és egy bőrpajzsot, ezek úgysem drágák. Nekem is van így 70. szinten, hátha jó lesz még valamire. De szerintem ha nem akarod megvenni, ezek nélkül is működhet. Lehet, hogy az állataidon kéne erősíteni. Annyit meg megér a küldi, hogy leverjenek párszor, csak ne vigyél magaddal LE-t.
Dátum: 2011.11.06. 12:50:57
V5-ön nem játszom de a tanács:

Vakító fény + buzogány, és semmilyen sebzésnövelő cucc nem kell. Ha jól rémlik így viszonylag könnyen meg lehet csinálni. A csatákat nem kell hozzá megnyerni. Ha tévednék, valaki javítson ki.
Dátum: 2011.11.05. 20:34:39
Amikor megvetted nem voltak maxon a pontjaid? Mert akkor lehet, hogy nem tudta jóváírni. Amúgy, ha megvetted és nem nőtt meg a térkapu pontjaid száma, akkor fogalmam sincs mi történt. Ezt a relikviát nem kell külön "felhasználni". Megveszed, azonnal kapod a plusz pontokat és kész.
Dátum: 2011.11.05. 19:53:46
Amikor megvetted rögtön megkaptad a pontokat, és csak egyszer lehet megvenni a stimulátort.
Dátum: 2011.11.04. 14:00:08
Nem csak 80. szint felett van így. Nekem 70. szinten ugyanez a gondom. Nem teszteltem pontosan, de úgy tűnik, hogy a Xenók egy "normál" méretű állatért kapható LE-t adják szinte folyamatosan, van egy-két picit nagyobb, de minimális. Magas szerencsével viszont sima vadászatnál nagyon gyakori a "nagyobb" "hatalmas" "óriási" és ilyesmi méretű kapás, ami nagyon sokkal fizet többet.

Én nem is megyek már CSP-ből, mert nagyon vacak az arány. Ha nem lesz ezen változás, inkább elvadászok mindent.
Őszintén sajnálom, bár nem ismerem.
Hidd el, az én 6 éves lánykám sem ül a gép előtt, de nem is erről beszéltem. Csak ne ítéljünk meg látatlanban másokat, mert az ronda dolog. Ennyi.

(Persze, én is ezt mondanám... )