Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pepper_

Oldal: 1
Dátum: 2011.04.28. 21:46:39
Nem kétlem, hogy vannak sokan (nagyon sokan), akiknek ez jó zsákmány. És ez jó! Akiknek eddig nem ment a portya van esélyük felszívni magukat. Ráadásul kockázat mentesen. Örülök neki. De ez nem változtat a tényen, hogy nekem nagyon nem éri meg részt venni benne.
Dátum: 2011.04.28. 21:22:53
Igen, igen, szépen mondtad. Én ezt egy mondatban úgy foglalnám össze: Kár volt nevezni, mert amíg az event tart, nem tudok portyázni.
Dátum: 2011.04.28. 21:11:50
A játék alapját képező világban, a végzeturak egymással harcolnak a túlélésért és hatalomért. Az ilyen küzdelem még soha, sehol nem volt sportszerű. Ha élet-halál harcot kell vívnod és akkora szerencséd van, hogy Te választhatsz ellenfelet, azt fogod támadni, akit minimális veszteségek árán biztosan legyőzől, és nem azt aki ellen nincs esélyed. Ha nem így teszel, rövid lesz a vérvonalad.
Dátum: 2011.04.28. 21:00:28
Idézet: Craslorg - 2011.04.28. 20:45:09
A kiírásnál ott volt, hogy ha egyszer jelentkeztél, már nem léphetsz ki, csak átpártolhatsz.

Az viszont nem, hogy nem is portyázhatok.
Dátum: 2011.04.28. 20:58:07
Nem vagy egyedül.
Dátum: 2010.07.05. 19:27:28
Hm, 4 elég jó esszenciát sikerült lecseréltetni 2 mérsékelten jó és 2 teljesen használhatatlanra. Gratulálok.
Ha ennyire utáljátok a LE-t, miért nem szavaztátok meg rögtön, hogy -5 SM és ultraspec legyen?

Bár nem vagyok egy nagy vadászat szakértő, de ha vadásznék, jelenleg úgy csinálnám, hogy benyomok egy 50-es vadászatot, aztán mikor lejárt elkölteném a LE-t. Ha lenne SM esszencia, akkor benyomnám, elindítanám az 50 vadászatot, aztán mikor lejárt, elkölteném a LE-t. Nem nagyon látom azt az írgalmatlan nagy játékidő növekményt.
Azt sem nagyon értem, hogy ha van egy bizgerém amitől 5%-al több LE-t kapok, az hol növeli a játék őskő költségét?
Dátum: 2010.05.15. 19:04:01
Idézet: Cavalorn - 2010.04.27. 18:06:44
Ez nekem új. Az egészben az a szar, hogy tényleg rohadtul gyanús, hogy 1-2 szint alatt röpke +15m LEdiffet hozott össze...

Tegyük fel, hogy igaz amit állítasz. Csak azt áruld el kérlek, ha ez így van és most hullott az ölembe a nagy LE, hogy mégis hogyan lehetséges, hogy kb 8. szint óta mindig nekem volt a legmagasabb TÖ-m a szintemen, már közvetlenül szintlépés után is. Hogyan lehetséges, hogy kb egy éve a LE dif toplistán az első 5-ben vagyok, ha csak most kezdtem el rabolni?
Dátum: 2010.05.15. 18:15:34
Idézet: LoWs - 2010.04.22. 22:52:15
20-30-as szint felett szokássá vált, hogy SMS-ért veszik a portya LE-t az emberek. Konkrétan: a LE diff toplista 2. (!!!!) helyezettje Pepper, (saját bevallása szerint) vásárolja a LÉt. Nem egy szövitársam van aki adott, illetve vett már LÉt a piacon.

Csak óvatsan a 'saját bevallása szerint' kijelentésekkel! Különösen ha nem igaz.
Aki azt állítja, hogy valaha fizettem be neki őskövet LE-ért az hazudik. Aki azt állítja, hogy ezt bevallottam neki, szintén hazudik. Szóval amit írtál, az minden alapot nélkülöző, szemenszedett hazugság. Persze, így sokkal drámaibb volt, mintha igazat mondtál volna, hogy ez csak a saját paranoid képzelgésed. S bár manapság ezt bevett szokás, én gusztustalannak tartom.
Oldal: 1