Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.06.06. 17:11:22
Idevele! Lassan jön az 5 szintlépős küldi...
Dátum: 2009.06.04. 10:45:58
Hogy halt meg I. (Nagy) Lajos a "lovagkirály"?
Természetes halállal
Leesett a lováról
Megmérgezték
Belefulladt egy patakba *

2 forrásban is néztem és egyik se említ patakot amibe belefulladt.
A Thuróczy János krónikájában közepes termetű, büszke tekintetű, göndör
hajú, vastag ajkú és kissé görbe vállú királynak leírt Lajos (akinek utolsó éveit
lepraszerű betegség keserítette meg
) 1382. szeptember 10-én hunyt el Nagy-
szombat városában. Székesfehérváron temették el, és leányát: Máriát koronázták
Magyarország királynőjévé.
Valaki még legyen szíves mondjon rá egy okét és utána felteszem.
Tévedtem, és megint bebizonyosodott, hogy nem tudok olvasni. Számomra kimaradt a NEM szócska és azt hittem csak egy jó válasznak kell lennie de mint kiderült 3 is van (az ishler nem esett le).
Nem akarok kukacoskodni de 2 jó válasz van egyébként a kérdés valóban jó csak 1 másik lehetőség legyen, legalábbis szerintem.
Dátum: 2009.06.02. 20:04:16
OFF:
Annyi kérésem lenne, hogyha megvalósul bármelyik (mágia-> varázslatelnyelés, egészség->elnyelés) elképzelés akkor kicsit módosuljanak a sebezz ennyit-annyit küldetések.
Újra itt vagyok a szokásos témával.

Kik nem Gaia és Uranosz gyermekei a görög mitológiában?

hekatonkheirek
küklopszok
titánok
olimposzi istenek
Dátum: 2009.06.02. 17:27:00
Én is a 10 szintenként +1 állat gyógyítását javasoltam a Gyorsítótár topicban és akkor egy átlag gazdinak elég lenne 20-ig tolni a sebgyógyítást de amekkora ellenkezést kiváltott egy múltkori hsz-em sztem van aki a 30-at is sokallni fogja a sebgyógyításra.
Sokkal esztétikusabb lenne ha mind kapna egy szép gombocskát ami csak akkor aktív ha van megfelelő szintű szaki. Lehet erőforrásmegtakarítás miatt a checkboxos ötlet?
Dátum: 2009.06.02. 16:38:53
Tehát a terv szerint 30-as sebgyógyítással akármennyi állatot lehet majd gyógyítani? Számomra ez teljesen korrektnek hangzik.
Köszönöm, hogy változott erről a vélemény!
Dátum: 2009.06.01. 14:04:13
Lehet nem ide kéne de most jobb nem jutott az eszembe.
60 vadászatból 0 lényt fogtam be szint*2+7-es szerencsével 20-as csapdaállítással. Lehet valami el lett állítva vagy egyszerűen csak nincs szerencsém? Ja és van még 4 állatnak hely a karámba.
Valaki más tapasztalt hasonlót?
Dátum: 2009.05.31. 13:33:21
Ha portyapontból akkor 10 pp 1 dukát 25 pp 2 dukát.
Dátum: 2009.05.31. 10:28:36
Szerintem minden nap ennek így lenne értelme.
Dátum: 2009.05.29. 23:54:31
Hát azt ne tudom, erre van-e rendelkezés de én már kaptam meg saját kérdésemet.
Dátum: 2009.05.29. 14:25:37
"Világ2-n megkaptam a világ1-en feltett kérdésemet, ez így jó?"

Az összes kérdés 1 adatbázisba kerül.
A kvízadminon is kifogott a kérdés, ettől függetlenül meglett a jó értékelés.
Dátum: 2009.05.29. 08:03:33
Ez nálam is gond és a vicces az, hogy csak az egyik gépemen és csak Firefox alatt. Igazából nem értem az okát mert sokáig nem volt ilyen csak az utóbbi időbe jött elő. Egyéb tünetek nem számolna vissza a timerek nem jelennek meg a leírások szakikhoz, tárgyakhoz.
Dátum: 2009.05.28. 21:25:44
Én 2 adatbázisba rendezném a kvízeket egy speciális/lexikális és egy általános műveltség kategóriába. Mindenki választhatna, hogy melyikkel akar bajlódni. Természetesen a potya LE is ennek függvénye lenne. Például az egyszerűbb kérdések +6% a spéci kérdések 10%-ot hoznának a konyhára.
Dátum: 2009.05.28. 20:23:51
Én a következőket javasolnám ami lehet nem gyorsít a játékon de kényelmesebbé tenné:

Több állat egyszerre történő gyógyítása:
2 állat párhuzamos gyógyításához 10-es sebgyógyítás,
3 állat párhuzamos gyógyításához 20-as sebgyógyítás szakértelem,
4 állat párhuzamos gyógyításához 30-as sebgyógyítás szakértelem.
Ez elsősorban a magasabb karaktereket érinti mivel itt jön be az állatok sebzése varázslattal. Ezen karakterek nagy részénél már elérhető a bűvös kunyhó is.
A gyógyítás hatékonysága így: 10-es szinten 18 turbózva 38 maxos bűvös kunyhóval 76 állatonként.
A gyógyítás hatékonysága így: 20-es szinten 38 turbózva 78 maxos bűvös kunyhóval 156 állatonként.
A gyógyítás hatékonysága így: 30-es szinten 58 turbózva 118 maxos bűvös kunyhóval 236 állatonként.

Meggyőzőkészség:
5 szintenként ad +1 morált ha gyógyítom az állatot.
A meggyőzőkészség 5. szintjén az állat +2 morált kap gyógyításonként.
A meggyőzőkészség 10. szintjén az állat +3 morált kap gyógyításonként.
A meggyőzőkészség 15. szintjén az állat +3 morált kap gyógyításonként.
stb.:
Könnyebb lenne kezelni a magasabb állatokat ritkábban kellene csak a morál miatt agyonverni a gyengébb karaktereket. növelné a meggyőzőkészség szakértelem értékét.

Állatok elfogása:
40-es szintű vezetőkészség elérése után a vadászat automatikusan megáll ha már nem fér el több jószág a karámban. Ezt valami pipával megoldani ha valaki akarja menjen tovább a vadászata.

A vadászatok számának beállítása:
49-es elementáris fúziótól ha már van a +8 as epikus relikvia.
Okés, köszönöm mindkettőtöknek! Remélem a kvízadmin is engedi
Mondjuk aki tudja a választ annak könnyű, aki meg vagy nem emlékszik pontosan az elkezd keresgélni, hogy akkor ez most mégis merre? mennyi? hány méter?
Örülök, hogy átengednéd a kérdésedet és csak azért kérdeztem vissza mert a bonyolult jelzőt nem értettem. Legalábbis nem tudtam mire vélni. Egyébként lehet a kérdésre egy átlag töri könyvbe nem is találnám meg a válasz (bár tudja fene mostanában mi van bennük).
Na még várok egy kicsit hátha más is rábólint akkor felteszem.
Köszönöm az értékelést!
Egyébként a történelem anno nekem is a kedvenceim közé tartozott főleg a mitológia és az ókor. Sajnos a mitológiát csak felületesen ismerem és inkább csak a görögöt.