Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

100 vadászat 3 térképrészlet nekem is fel kell kötnöm az alsóneműt!
Vessző betárazva szaki a megfelelő szinten és még így is 750 csp-n csücsülök (280pp). Ami módomban áll megteszem az arany tőrért.
Dátum: 2010.11.05. 16:42:44
Új AF képesség kóbor gondolata pongyolán.
Küldetésmester:
Egyszerre 2 aktív küldetésed lehet. A másodlagos küldetésért csak a LE jutalommal fele jár. A 2. és a 3. szint +25%-ot adnak a másodlagos küldetésre így 3-as szinten a küldetésekért járó LE jutalom 100%-os.
Az ismételhető küldetéseknél a rotáció a teljes LE-ért nem 3 küldetés lenne hanem legalább 4.
Szint: 3
Költség: 50/25/25
vagy
Költség: 100/50/50

A gyógyital mesterség a nem ősköves italok hatásfokát is emelhetné 5%-kal vagy esetleg egy új af képességként jöhetne.
Dátum: 2010.11.04. 17:53:37
Szia!
Csak szövetségben lehet építeni de lehet, hogy kilépett belőle vagy kirúgták.
Dátum: 2010.10.23. 14:34:10
Egy szövetségi társam megkért posztoljam ki az ötletét:
Kicsit növelni a Hcs bónuszt és...
Lementenék a jelenlegi győzelmi statot.
Tetszőleges háború nyerés után(50-100-150) a szövi tagjai akik aktivak kapnának egy reliket, pl. életszivó kristály ami 3% lészivás+ lenne. De bármi más relik is jó lenne.
Lehetne akár szintes is, bronz, arany, ezüst, platina, gyémánt ilyesmi.

For the plecsni!
Dátum: 2010.10.16. 15:09:32
Minimum egy 10-es az ötletért bár ez túl szép lenne.
Lehetne rá AF képességet rakni és akkor még nem is lenne ingyen.
Dátum: 2010.10.16. 09:33:57
Köszönöm, ez nagy segítség!
Dátum: 2010.10.15. 21:23:28
Szükségem lenne egy működő kvízkereső oldal linkjére!
Előre is köszönöm a segítséget!
Dátum: 2010.10.15. 20:55:20
Egyetértek, hogy jó lenne nagyobbakat kapni de az italokat el lehet lőni a kalandok alkalmával ezért is bőven hasznosak.
Mérleg:
Közel 7M befektetett LE és ha a thxtobiri.xls (+ nem írtam mellé semmit) pontos akkor 800k LE és az 5 szerencse még ad kb. 250k Le-nyi nyereséget. A 150 csata alatt erősödtek a jószágok is ráadásul a medál és a bérlet is meglett.
Azért, hogy feljussak a top 10 töltésben a 9 helyre el kellett lőni 1db 50 kavicsos gyorsítást, 800 csp-ről indulni és lemondani a térfordító italokról.
A plecsniért megérte nagyon frankón néz ki.
Nálam így alakult, köszönet az eventért!
Dátum: 2010.10.06. 18:14:40
Állatot mindenki magának nevelhet csak.
Dátum: 2010.09.26. 10:26:32
Úgy emlékszem Lélekkút katalizátor.
Dátum: 2010.09.24. 20:05:55
A 75. szint barátságosabb remélem inkább ez kerül be a 80 helyett. Javaslom minél közelebb legyen a fertőzés végéhez, hogy új lendülettel induljon az ember új ELÉRHETŐ céllal.
Én legalábbis ennek örülnék.
Dátum: 2010.09.20. 21:12:45
A kennelezéshez lenne nekem is egy röpke gondolatom.
Mióta megvan ez a kényelmi csomag rendszeresen küldöm el véletlenül pihenni az összes jószágot. Igaz, hogy van felugró ablak de azt már reflexből okézom (ha már ilyen pupák vagyok).
Javaslat:
amennyiben minden állatot gyakorolni küldök indul egy 1 perces timer (vagy kicsit több) ha lejár az állatok megkapják a tp-t és onnantól kezdve minden megy a szokásos mederben.
Az én figyelmetlenségemen segítene.
Dátum: 2010.09.16. 20:59:55
65. sárkány megadta a tutit mostantól Hawaii van és inkább ésszel mint erővel megyek sárkányt írtani (kevesebbszer több töltés).
Remélem a ketrec elég tartós lesz!
Smaragdok v1-en próbáljuk felkötni a nyúlcipőt és meglépni a Zafír Sárkányírtó Kommandótól!
Dátum: 2010.09.15. 22:21:30
Szerintem ezt a tárgyat kilőtte az eszenciaesemény amit össze lehet harácsolni az 50-es alkimista laborral és az ultraeszenciák egyesítésével.
Ettől függetlenül nekem az ötlet tetszik. Ide vele!
Dátum: 2010.09.15. 22:04:09
2 kategória volt legtöbb legyilkolt manó és a töltött LE.
A győztesek kaptak +1 Z-s medaliont.

szerk.:persze csak ha jól emlékszem.
Dátum: 2010.09.15. 21:58:55
Természetesen nekem sincs eredeti inspirátorom, csak a Birka féle féléves. Sőt azt se tudom kinek van ilyen finomsága (gyanítom igen kevés embernek) csak ez az überbalance most kicsit sokkolt. Nem baj holnapra kialszom.
A lényeg!
V1-en pedig zöld powa!
Minden zöldség hadrendbe nyírjunk ki minél többet a sárkányúr alantas drakónjai közül. Másfél nap alatt fej-fej mellett megyünk a kék cimborákkal. Ők már egyszer bizonyítottak most ideje nekünk is!

Lehetne ajándék az event végén egy idomított drakón alapszintje minimum annyi amennyivel harcolt a karakter az esemény végén 1-2 spéci tulajdonsággal. Persze ez csak a következő eventre mert most Baraty-nak van más dolga is.

Optimalizáció vs játékélmény na ez megérne egy misét de majd esetleg holnap.
Dátum: 2010.09.15. 21:16:06
Inspirátoros balance?! Ez most komoly? Kérem gondoljuk át még egyszer! Azért nem ártott tenni is nem ingyen kapta a játékos.
Amennyiben mégis nagy szükségét érzi a JV ez kiegyenlíteni növelje meg a 2 top kategóriát annyival ahány inspirátor található a szerveren. Így nem éri nerf se az inspirátorost se azt akinek nincs.



Szerk.: ha ilyen szar a hangulatom a kákán is csomót keresnék
Dátum: 2010.09.14. 22:54:01
Ricskosz, ne haragudj de nem értem egy póknak mi szüksége van inspirátorra? Úgy tudtam ők a portyából élnek fejlődnek főleg alacsony szinten. Ráadásul ennek limitált az időtartalma.
Más, úgy látom a 2 post között kb 8 óra van ha durván számolok az max 230 csp vadászatra elég feltéve, hogy mást se csináltál ez idő alatt. Ha valóban bajnokesélyes karid van legfeljebb 1 hónappal később győzöl és lehet még jól is fognak jönni a +statok amiket az esemény után kapsz.
Én nem értek hozzá de ennyi idő alatt egy eseménnyel így el lehet rontani egy bajnoknak nevelt karakter?
Dátum: 2010.09.13. 20:57:27
Én az új relikeket akarom kiütni első körben és közben elkerülni, hogy rám lépjen Landragór őnagysága
A Greenpeacenek meg tessék valami más munkát adni nehogy hozzákötözzék magukat szeretett sárkányukhoz.