Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Noumen

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.15. 20:06:37
Én is szeretem a játékot. Egész jó. Sokkal jobb mint a Gameforge-os "tucatjátékok"(pl. Gladiatus, Battleknight, Bitefight), amik tökéletesen ugyanazok, csak hol vámpír-vérfarkas, hol gladiátor, hol pedig lovag a környezet. Unja az ember. Nagy sz*rok! De a Végzetúr sokkal jobb. Több minden van benne. Nehéz megfogalmazni!
A nevem Noumen*hörpintett bele sörébe.*És a folyékony kenyérnél csak egy jobb van:*emeli fel a hangját,*a nők!*Feláll, odalép a söntéshez, majd odaszól a fogadóshoz:*Szobát kérek három éjszakára étellel! Most pedig hideg sültet. Mondjuk lemúrt!*Megcsillantja kristályait, mint afféle ebédjegyet, majd leszámol néhányat az asztalra. Mikor visszaül, akkor felemelte korsóját, motyogott valamit, mire a korsó pirosan megvillant, és ő elégedetten felmordult.*Bocsáss meg, Zafiad, hogy ellenőriztem a sörömet, de Ghallán ma már nem sok mindenkiben lehet megbízni.*Azzal levett az asztalról egy mai újságot, és azt kezdte pásztázni tekintetével.*
*Majd olyanokat dörmög, hogy Aedwick redves lábszárára. Nagyokat kortyol a sörből, majd újra megkérdezi:*Ki vagy és honnan jöttél, végzetúr?
*Noumen odalépett a söntéshez, és ezt mondta:*Két korsóval a legjobb sörötökből!*Miután megkapja a sört, odaül a fehér csuhás végzetúr mellé, odatolta neki a sört, az időközben arra járó pincértől beszedte az ingyensört, majd megkérdezte:*Honnan jöttél, végzetúr?
*Noumen kifizeti a sört, majd félrehúzódik egy sarokba, és úgy figyeli a fogadó serénykedő személyzetét.* Mondják uraim, lehet-e itt szobát kapni?*nagyot húz a sörből.*Áh, jég hideg sör!*Noumen szeme felcsillan.*És egy kis étel is jól esne...
Hahó!*Egy galetki lép be a foadóba.*Utazó vagyok, messzi földről! Megfáradtam kissé, pihennék egyet, ha nem bánják az urak.*Kezében jó pár lélekkristály csillan meg.*
Oldal: 1