Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Neo26

Oldal: 123456
Dátum: 2018.04.02. 13:18:49
Sikerült már valakinek a mai nap folyamán húsvéti tűzkakast elfogni vadászat közben?

Tegnap osztogatta a bolondokkal együtt, de ma még 1db-ot sem fogtam, csak sima állatokat fogok el.
Pedig ma még simán húsvét van, így elvileg a kakasoknak jönni kellene. Vagy nem? Javítsatok ki ha tévednék!
Dátum: 2017.09.10. 12:18:20
Mi a szösz, bedöglött az szb
Ezzel egyet értek, de mint ahogyan azt már Spell is mondta, ezzel már próbálkoztunk.
Nem mellesleg, Miklós felé, az elsőnek tett 6-7 ajánlataimból kettőben is szerepelt egy ilyesmi verzió, az egyik majdnemhogy szóról-szóra megegyezett az általad leírtakkal.
Eddig jutottunk, itt tartunk, ebből kell építkeznünk, egyszer talán majdcsak lesz olyan verzió is, amit elfogadnak, amivel lényegében elérjük, hogy az a matematikailag kis aránytalanság elhanyagolható lesz, v. legyen.
Az gondolom számodra is nyílt titok, hogy az anonimitás szavaztatást én kérelmeztem Miklósnál. Hogy mi lesz a vége, ezt nem tudhatom, viszont örülnék ennek a verziónak is ha megszavazná a tisztelt v6-os közönség, legalább végre lezárhatnám az egész ügyet... Azonban ha nem így lesz, akkor egyértelmű, hogy megyek tovább, mert nem szokásom feladni....

Lan, te zseni vagy, csak nem tudsz róla ezt a hozzászólásodat olvasván, már tudom is, mi lesz a következő opció ahogyan folytatom ha ez a próbálkozásom is meghiúsulna. Jól elvetetted azt a fűmagot! Hintsed csak tovább szorgalamasan, igyekszem összeszedni. Egyetlen mondatoddal felmerült bennem a kérdés, mi lenne ha......? Ezért már utána is számoltam és gyakorlatilag szintén orvosolhatná és kiegyenlítené az esélyegyenlőtlenségi aránytalanságokból származó legfőbb problémámat amiért ezt az egészet elindítottam.
Egyet értek, én sem támogatnám ezt olyan szerveren, ahol nincs jelen a pp inspiráció, bár egy próbát megérne legalább ott is a 3 szerver egyikére alkalmazni ha akarnák, sőt, a v5-6 viszonylatban is elég ha ez az egyik szerveren lenne, az már épp elég, hogy legyen legalább egy új színfoltja a Végtzetúrban szb-nek is, ráadásul így legalább lenne némi különbözet a két inspi szerver között.
Hodur, annak örülök amiért hozzászóltál a témához és hogy még nem szavaztál. Így arra kérnélek ha nem esik nehezedre, hogy egyenlőre ezt ne is tedd meg. Helyette inkább beszélgessünk kicsit hosszabban is. Nem tartalak butának, SŐT, (viszont hirtelen indulatúnak és meggondolatlanul cselekvőnek igen), de szerintem az összességet tekintve, egészen biztos vagyok abban, hogy meg fogod érteni és talán másképpen gondolod majd ezt az egészet. Egyrészről, ti vagytok azok, ami miatt az egész idáig jutott. Felteheted magadnak a kérdést, hogy valóban jó lenne így ez? Abban viszont egészen biztos vagyok, el jön majd az az idő neked is, amikor szíved szerint abbahagynád majd, mert ez már nem lesz az számodra sem, amiért jelenleg fanatikusként csinálod. De amíg nem érzed át mások problémáját és csak az előnyös oldalából játszol, addig csak értetlenkedő leszel. Lett volna más és sokkal egyszerűbb alternatíva is, csakhogy azokat elvetették. Lobbizhatsz most ellene ugyan, de ha átéreznéd az inspis szervereken kialakult igazságtalan aránytalanságok miatti hátrányokat a másik fél szemszögéből, akkor rájönnél, hogy azért mégis csak kellene valamit tenni ezért. Ha mást nem, akkor ezt....
Abban teljesen igazad van, olyan mint szerencse igen nagymértékben beépülne ezzel a játékba. De, hogy ezzel még jobban leszűkülne az esélyesek listája, az nem igaz, épp az ellenkezőjét érnénk el vele.
Jelenleg nem érek rá, de úgy gondolom, vagyunk olyan viszonyban, hogy ezt minden egymásra mutogatás nélkül is később megtudjuk beszélni. Szeretném, ha átéreznéd a problémát és annak fényében állnál ehhez az egészhez hozzá. Rendben? Folyt köv, majd később hosszabban is reagálok......
Dátum: 2017.07.10. 22:17:52
Mikor volt ez és melyik szerveren? Meg talán kicsivel több részletet írhatnál, mert így nem igazán tudom átértékelni mi fer és mi az ami nem....
A toplassítás eltörlését inkább Mortal55-el vitasd meg, ő az aki tudna mesélni, én nem!
Dátum: 2017.07.09. 11:36:49
Dettó
Dátum: 2017.07.09. 11:14:43
Bocs, de nem érdekel, magamtól is rájönnék! Egyébként a jelenben élek, a jövő pedig kifürkészhetetlen, tehát csak találgatásokon és feltételezgetéseken alapul az egész és amíg ez így van, nem éri meg hogy figyelembe vegyem, vagy hogy mozduljak rá, mert eleve meggondolatlan lépésként ítélném meg.
Dátum: 2017.07.09. 03:23:15
Nem kell berágnod, nem akarlak bántani, de amit leírtál, azzal több pontban sem értek egyet. ....a köztesek soha nem érik be a lassítottatak, ezt te magad is írtad,.... Mutasd már meg nekem, mikor írtam ilyet? Max annyit írhattam, hogy esélyük nincs és az nem ugyan az. A soha szóval én alapból óvatosan bánok, ezt jobb ha tudod.
A nejem, Hannibal első gazdája volt, aki csak 50. szintig vitte a karaktert. A toplassítás megszüntetése? Hát hogy is mondjam, megtanultam már az évek alatt ebben a játékban, hogy csak akkor higgyek el bármit, ha már bevezették.
Mi lehet az én problémám? Milyen topicban vagyunk? Pedig az eredeti témához is hozzászóltál (1895. hozzászólás - 2017.06.26. 09:56:02) és arra kértél minket, hogy ne szívassunk meg, ami csak ismét a saját érdekütközésedig tartott pár szóban. Légy nyugodt, nem érdekünk, hogy bárkit megszívassunk. Ha vennéd a fáradságot és a kiinduló hsz-em felnyálaznád, ami 06.23.-án íródott akkor biztos másképpen reagálnád a dolgokat. Engem személy szerint nem nagyon érdekelne, se az inspiráció, se a top lassítás, viszont vannak olyanok, akiknek ilyen vagy olyan oknál fogva, érdekelne egy olyan lehetőség, ami játékélmény biztosítana számukra vagy így, vagy úgy és ha már a saját érdekeimet sem lehet ezektől elkülöníteni, akkor a minimum, hogy a nevükben is felszólalok. Itt ezt részemről le is zárnám, azt hiszem mindenre megkaptad a válasz!! Az eredeti problémában meg már nyilatkoztál, hogy megérted, de nem kívánsz beleszólni, csak ne szívassunk meg. Megígérem, nem fogunk!!

Kieg-re a válaszom.
Hívd ahogy akarod, élménynek, motivációnak, vagy inspirációnak, úgy is egy célja van, hogy legyen valamiféle értelme, hajtórugója, annak hogy játssz.
Nem vagyunk egyformák, sokféle út és eszköz létezik a cél eléréséhez, én nem balhéztam volna azért amiért te igen, sőt én még soha nem is kértem tőlük semmit, egyszerűen irtóztam attól is, hogy rájuk írjak.
Dátum: 2017.07.09. 00:49:41
Bocsi a késői válaszért, de nyaraltam és csak pár napja vagyok újra aktív.

Nem tudtál meggyőzni még most sem, hogy valóban érted azt mi a problémám-problémánk, különben leírtad volna kerek perec. Két kérdést szegeztél most felém, amire mást nem mondhatok, csak hogy én hoztam föl és RÉSZBEN jó nyomon jársz, de ezek csak a valódi problémáink járulékos velejárói. Mivel nem lehet őket egyértelműen elkülöníteni, így kénytelek vagyunk erről is beszélni, de a lényeg máshol és másban rejtőzik. Nem mellesleg, amit én sérelmezek, aszerint, a top lassított karinak is lehet szar bizonyos szemszögből nézve, de azért nekik még is csak ott a top lassítás.... Vagy nem így gondolod? Amiért részben kárpótolva vannak. Ez által, nem látom azt, hogy miért is kéne veled vitáznom, hisz neked ez nem érdeked. A nejem a V6 kezdetekkor szintén őrzők közt játszott és soha nem tudta eldönteni a hozzászólásaidat és privát üzieidet olvasván, hogy miért is írod azt amit, soha nem az összképet tekintve a lényegi dolgot ragadtad meg, hanem valami mást, "mondjuk", ahol az érdekeid ütköztek, mintha nem is értenéd és nem is foglalkoznál a dolgok mögött rejlő lényeggel és azokkal sem, akiknek ez igenis számítana. Ezt a rólad festett és kialakult véleményét, csak megerősítetted jelenleg számomra is. Egyszer már elmagyaráztam a problémánkat így nem írom le újból, mert felesleges. Viszont annyit mégis csak mondanék, röviden és tömören, amit már szintén elmondtam, így hátha hamarabb rájössz te is, mit is sérelmezünk.... Nincs bajom VELED, se az inspis karakterekkel és a top lassítottakkal sem, ha a köztes réteg számára is biztosítanának valami igazságosabb és szabadon választható játékélményt! Jelenleg ott tartunk, hogy az ajánlat nem fer sokakkal szemben. Evidens?
Dátum: 2017.07.07. 00:48:36
Hát, szerintem téves az infó.

Én úgy értelmezem, se a csatlós szintje, se a harci szintje NINCS maximalizálva. Ellenben a csatlós által adott bónusz és a csatlós képesség szint igen.
A csatlós bónusz az alapból max 250. szint, a képesség pedig akkora lehet, mint a karakter szintje. Ebből adódik, hogy egy 100. szintű karakter, max 350. szintre tolhatja ki a bónuszához kiszámítandó értéket.
Dátum: 2017.06.27. 23:01:47
Hu, szép mondatok, csak nem tudom miért nekem címezted. Az összképet kéne nézned és nem csak az inspis karikat és a top lassítottakat. Amit leírtál, azt eddig is tudtuk, te viszont semmit nem értesz abból, amit leírtam, ez egyértelmű.
Mi van azokkal a játékosokkal, akiknek se inspijük és se top lassításuk nincs és soha nem is volt? Elég sok játékos tartozik ebbe a kategóriába és az inspis/ top lassított karik ellen, semmi esélyük nincs.
Míg vannak olyanok, akiknek egyszerre mindkettő meg van, de rosszabbik esetben is legalább az egyik.


Te a Galaxis őrzői szöviben is játszottál?
Dátum: 2017.06.27. 00:05:07
V5-re mentem át
Dátum: 2017.06.26. 20:59:22
Alapos tanulás Af sem hat tp-re csak Af pontot növel
Dátum: 2017.06.26. 20:57:18
V6-on nincs szingu szaki
Dátum: 2017.06.26. 20:02:56
Tőlem kérdezed?
Dátum: 2017.06.26. 19:52:08
Már többször utaltam rá és leírtam a választ is a kérdésedre, keresd meg!

Azért az a max szinthatárt a V6-on még sok idő lesz elérni, ha lesz egyáltalán. Ezek után meggondolandó, hogy mellette, vagy ellene szólaljak fel. Ha a V6-on anélkül is megszüntetnék a top lassítást, akkor az okos döntés lenne, eleve hiba volt bevezetni, oda meg végképpen..... Egy szerver indításakor, mindenki egyenlő esélyekkel indul, akkor miért kell olyat bevezetni, ami azt felborítja?
Dátum: 2017.06.26. 17:59:36
Offs, neked, meg sokaknak is ott van a tpo lassított környezet, ahol kedvedre hízhatsz, amit szinte semmilyen optimalizálással nem lehet egalizálni. Az inspis szerveren meg még rosszabb a helyzet, esélyed sincs a top közelébe jutni, ha nincs inspirációd.
Mi marad? Az szb? Hogy? Aránytalan esélyekkel, ami oda vezet, hogy arányegyenlítés érdekében 8 főből 7-től azt kérjem, hogy mondjon le a tokenjéről? Ez nem így működik, a napi tokenjéhez, mindenkinek joga van. Ez a helyzet a V6-on. Így mi maradt? Átmentem egy másik szerverre, ahol nem fogok költeni a karakterre, így nem is számít, hogy napi szinten miről mondok le és miről nem. Közben, természetesen a V6-ot is jégre teszem és nem költök rá, míg Miklósék jobb belátásra nem térnek.
Dátum: 2017.06.26. 15:21:51
Nem kell kirúgnod senkit, nem ez a megoldás

Jobbat ajánlok neked!!!

Vegyél egy hátra arcot és harcolj te is az esélyegyenlőségért
Oldal: 123456