Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Neo26

Oldal: 123456
Dátum: 2021.10.29. 21:15:58
Megmondaná nekem valaki pontosan, hogy az elmúlt 10 nap során hány nap volt eddig, hogy a napi max megszerezhető 2100 tp helyett csak 1500 tp-t lehetett szerezni?
Dátum: 2021.04.02. 10:01:41
Személy szerint támogatom az anonim szb ötletet, mert sokkal izgalmasabb és nem előre lefutott lenne az szb. V6-ra 2017 nyarán kezdeményezésünkre Miklós írt is ki egy szavazást az anonim szb-re de a játékosok leszavazták, ill. nem volt meg a kétharmados többség, ezért kudarcba fulladt a próbálkozás, pedig voltak érdeklődők más világokról is. Az azóta eltelt időben annyi történt, hogy az egyik szemem sírt, mert túl könnyűnek ítélem így a bajnokságot még mindig (nincs kihívás, izgalom stb....) és mert rengetegen abbahagyták a játékot (részben ezért) köztük top karakterek is. A másik szemem azóta is nevet, mert nyertünk 35 db bajnokságot és a dobogóról egyszer sem csúsztunk le, ezzel együtt megannyi tudásfával lettünk gazdagabbak, amivel vezetjük a tudásfa nagyságát a v6 szerveren, de a Lé kutunk csak fele akkora mint a vezető szöviknek. Elég összetett ez a kérdés, de vannak akik úgy vélik, hogy a zsíros bödönt csurig töltenék és nem cserélnék fel, holmi kis izgalomra v. érdekesebb szb csatározásra. Így semmiképp nem javaslom, továbbra sem, hogy ezen Vu szinten változtatni kellene, de 1-2 szerveren ki lehetne próbálni. Mondjuk V6-on Hátha elérkezett már ennek az ideje, hogy ezt a témát újra feszegessük.
Dátum: 2021.03.04. 21:14:05
Ok, köszi.
Elsiklottam a korábbi hsz mellett, de most elolvastam.
Egyébként épp ezért kérdeztem rá, mert nekem is a ráfizetéses része motoszkált a fejemben, ha valóban ez az ára.
Dátum: 2021.03.04. 19:59:58
A 3db új tetoválás létrehozásához szükséges a hatalomkristály és templomkristály is?

Tételezzük föl, hogy az első hat sima tetkó kész, akkor a következő 7. a Szerencse tetoválás: Előfeltétel: 1 isteni tetoválás.
Ennek a létrehozásához már 7000 hatalomkristály és templomkristály is kell majd az előfeltétel mellett?
Dátum: 2020.04.09. 20:48:27
Köszi a pontosítást

Ez a Lé összeg 100 alatti szintűeknél is legalább 1M feletti tétel.

Nem semmi, biztos lesznek olyanok akinek ezt egyben nehézséget okoz majd összeszedni.
A sokat portyázók meg dörzsölhetik a tenyerüket, számukra minden adott, hogy kiválasszák a lehetséges áldozatokat a nagyobb lé szerzés reményében.
Dátum: 2020.04.09. 12:43:04
Ott a pont

A tegnapi leírt szívatós szöveg után nem csodálkoznék rajta.
Vicces hangulatban voltak a játékkészítők ennél a résznél, nem árt odafigyelni
Dátum: 2020.04.09. 12:23:50
Idézet: siva - 2020.04.09. 03:39:03
Elötte pár millió Let kellet költeni, meg lenyomni 100 csatát


Azt hittem már senki nem hajlandó semmit sem közölni a továbbiakról.

Köszönjük az infót!

Elég tág értelemben írtál.

Mégis, hány milla a lé amit költöttél?
100 milyen csatát kell csinálni?

Kicsit viccesre véve, ha 100 aréna csatát csinálok, elfogja fogadni, vagy akár a szomszéddal malmozok 100 csatát, az is jó lesz?
Dátum: 2020.04.05. 19:12:18
Örüljetek neki, legalább a testek könnyebben viseli az utazás fáradalmait
Dátum: 2020.04.05. 12:30:11
Én szurkoltam, hogy tovább léphess, de csalódnom kellett!

Amúgy engem a 17:30-as IC vitt az utazás megkezdésének helyszínére Lan váltotta a jegyet, nekem csak el kellett érni a vonatot
Dátum: 2020.04.04. 10:35:45
Szép lista, azért remélem nálam nem a Mytokat kéri majd nagyobb %-ban mint nálad.

A holnapi menüm ektoplazma lesz, olyat pl. nem látok a felsorolásodban.
Kíváncsi leszek, hogy mire a végére érek, mennyiben lesz más az én listám.

Annyira nem megnyugtató ez a random se, ha pl. dukát teremtő tekercsre átvált nálam és ilyen 5-10-es tételt kérne az okozhat némi nehézséget.

Egy korábbi hozzászólásodnál olvastam, hogy ha kihagysz egy napot, akkor nem enged 2-őt utazni.
Hány napot hagytál ki, 1-2?

Ja és a szint jutalom még mindig nem átvehető nekem, így kénytelen vagyok Miklósékra írni.
Dátum: 2020.04.03. 20:43:35
Ezek szerint a feladatok sem egyformák, lehet hogy szintfüggő, vagy pedig a sorrend karakterenként más-más, tehát random.

Nekem első nap 225000 lé volt, a második nap 10 szürke myto és holnap a fétisszilánk lesz.
Dátum: 2020.04.03. 16:12:35
Köszi a választ!

Olyan nagyon előrébb nem lettem, aludtam rá 1-et és ma akcióba léptem.
Fejlesztettem a Kvízmedál Af képességemen, majd átvettem a 8. szint jutalmát, amit meg is kaptam, viszont a további kutatási szint jutalmakat még így sem tudom átvenni. Akárhogy nézem ez így is szívás.
Max. megvárom az éjféli frissítést, az néha hatásos egyes hibákra. Aztán ha továbbra sem lesz változás, akkor rákérdezek üsz-en, hogy mit lehet tenni az ügy érdekében.
Lehet egyébként, hogy a következő szintlépés megoldaná ezt a problémát, de nincs kedvem 29 napot próbababa szerepben várakozni. Ami jár az jár, ha már ti is megkaptátok.....

Amúgy majdnem kicsesztem magammal az utazással kapcsolatosan, épp tegnap számolgattam össze, ha mindent beváltok fétisszilánkra, akkor tovább fejleszthettem volna a végzet fétisemet az aktuális következő szintre. Szerencsére elég fáradt voltam már és semmi kedvem nem volt hozzá, hogy megcsináljam. Erre tessék, most épp azt látom, hogy a holnapi feladat egy fétisszilánk leadása lesz. Had ne ecseteljem, mennyire megörültem neki, amiért tegnap nem csináltam meg, most legalább 2 hetet nyertem vele. Leghamarabb a Húsvéti miniben tudtam volna ismét szerezni, vagy a befizetési akció alkalmával...
Dátum: 2020.04.02. 22:56:20
Nemsoká kiderül Ki tudja, még mázlija is lehet.
Dátum: 2020.04.02. 22:03:19
Most már csak arra leszek kíváncsi, hogy mi fog történni akkor ha Unr34l hamarabb átlép az előző szintre, mint ahogy Hammerfall átlépne a következő szintre......
Dátum: 2020.04.02. 21:38:38
Nekem sem volt reggel nyitva. Mindenesetre örülök, hogy nem kellett heteket várakozni.

Azóta már én is gondoltam ezekre, de a 3 fős elmélet szerintem nem jó, mert akkor már két napja mikor beléptem, meg kellett volna nyílnia.
Az lehet, hogy a 2 hét lejárt általad és az ott várakozók lopakodó üzemmódban átsurrannak(tak) Valami ilyesmi volt, vagy lehetett a múltkor is, legalábbis a dátumok alapján kb. így történhetett.

Köszi az infót a jutalmakkal kapcsolatban!

Akkor az van amire gondolok, amíg nem veszem fel a 8.szint jutalmát, addig a többit sem vehetem át. Hát ez szívás!
Igaz, hogy az Af másra kellene, de a medált sem akarnám elveszíteni, azt hiszem erre alszok még egyet.....
Dátum: 2020.04.02. 17:30:59
Hoppá, ma megjelent az utazás megkezdése opció és továbbléptem.

Bocs srácok, érdekel, hogy mi van odaát, így nem vártam tovább.
Lan és Hammerfall, nektek nem lehet megkezdeni az utazást?

Nem értem ezt az egészet, pedig az elmúlt két napban semmi különösebb tevékenységet nem csináltam, pár dolog kivételével "(amennyiben fontos csokorba szedem miket csináltam)" és csodálkozom, hogy megjelent az opció, pedig csak két napja léptem be az előző fázisba.
Az nem lehetséges, hogy csinálhattam valami olyasmit, ami miatt aktiválódott az utazás megkezdése opció?

Egy kérdés.
Fsanyi82, neked a 11.-12. és 13. szint jutalmát engedte átvenni?
Nekem nem világít, de nem tudom az okát, miért nem.
A 8. szint jutalmát nem vettem át, mert előbb a Kvízmedál Af képességen növelnék, hogy ne menjen kárba a medál.
Így azt feltételezem, hogy az át nem vett jutalom kavar be, amennyiben nektek engedte átvenni a további jutalmakat.
Dátum: 2020.03.30. 15:35:46
Nyilván, évek óta top lassítottként, már nem is tudsz másképpen gondolkodni.
Mi van azokkal, akik top lassítás nélkül játszanak?
Számukra a szintlépés elég gyors, a myto pedig kevés és ezen nem tudnak változtatni sehogyan sem.
Mindegy, nem megyek bele vitába, de szerintem már a toplassítás bevezetésével eleve el lett rontva az egész, a max 400-as szinthatár az már csak némi kompenzáció a hatalmas ballépés után.
Dátum: 2020.03.29. 20:43:49
Ja, ezt elfelejtettem. Nekem pl. az sem tetszik, hogy ilyen myto hiány miatt, az asztrális kincsből 60-70%-ban csak kheszon törmelék esik.
Tehát aki akarja és szeretné, azok számára lehetne Af-et kreálni, hogy nagyobb%-ban dobjon az asztrális kincs mytokronitot /kheszon törmeléket.
Ezt akár lehetne pont úgy csinálni, mint a szakértelmeknél az Eh és Vf közt, hogy csak az egyik fejleszthető és lehessen választani, attól függően, hogy épp melyiket szeretném előnyben részesíteni.
Mivel 3 Af árán felejthető lesz a képesség ezért úgy is csak akkor érdemes felejteni, ha már összeszedted az újbóli fejlesztésekhez szükséges Af pontot.
Dátum: 2020.03.29. 19:42:50
Én amit nagyon hiányolok, az, hogy sok karakter csatlósaik szintösszege elég magas, de a tö-k alapján kiszámolt adott bónusz az csak a töredéke annak amit akár ki lehetne hozni belőle. Ez mytokronit hiányra utal!
Szóval, szerintem nem ártana ha mytokronitonként kreálnánk olyan Af képességeket, amikkel több mytokronitot szerezhetnénk. Több variáció is létezik ezzel kapcsolatban amihez hozzá lehetne nyúlni. Akár a mytoköltség csökkentés is szóba jöhetne alternatívaként.

Én azon lepődtem meg, hogy sok ilyen karakternél akiknek myto hiányuk van, láttam pl az argum által beszerzett relikviát ami a csatlóskristályok tp bónuszát növelik, de kérdem én. Minek?
Gyakorlatilag ez a relikvia egy nagy 0 mindenki számára egy bizonyos idő elteltével. Én évek óta nem vásárolok csatlóskristályokat, mert minek? Úgy sem tudom mytokronitokkal olyan ütemben táplálni, mint ahogy a csatlósok szintben fejlődnek.

Csak egy ötlet, de szerintem ezzel kapcsolatosan komolyabb Af költségeket is be lehetne iktatni a játékba, hogy ezt valamilyen formában egyensúlyba lehessen hozni.
Dátum: 2018.06.29. 11:29:48
Valóban semmi.

A zabáló státusz kivenni már nem tudod, csak cserélgetni tudod majd több csatlósod között, már amennyiben rendelkezel több csatlóssal.

Spell-t kiegészítve, zabáltatni nem tudsz, egészen addig, amíg nem fejlesztetted ki az ahhoz szükséges AF Zabálás képességet. AF képességek 60. tapasztalati szinttől elérhetőek csak!
Oldal: 123456