Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Neo26

Oldal: 123456
Dátum: 2024.01.09. 07:47:03
Miklósék javították már.

Elvileg igen, de majd kiderül. Szerintem, valami limitet úgy is raknak majd rá.
Dátum: 2023.12.31. 20:21:21
Tudom, azért köszi, már 29.-én befejeztem azt a templomot.

Miklóstól ezt kaptam a relikviával kapcsolatos írásomra.

"2023. Dec. 29. 18:13Miklós
Szia!
Egyrészt gratulálok, gyors voltál!
Jó eséllyel te vagy az első, aki ezt a relikviát használta volna, lehetséges, hogy valami fájl nem lett felmásolva. Kedden tudunk utánanézni! Addig is BÚÉK és

További jó játékot,
Miklós"
Dátum: 2023.12.29. 11:46:48
Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával.

Írtam üsz-re, a válaszra várok.

Igen, azt én is látom, hogy a medál elvileg működik, de kérdés hogy átvételkor valóban beíródik majd.
Egy feladat kell, amit szándékosan nem csináltam még meg az új giga templomban, megvárom a visszajelzést, aztán befejezem és kiderül hogy 410-et ad hozzá vagy sem.

Vagy te már ezen túl vagy?
Dátum: 2023.12.29. 11:12:21
3 napja végeztem a hűség útja templomával. A jutalmakat felvettem.
Tegnap kezdtem új gigatemplomba, viszont a kapott relikvia (A Hűség dekrétuma) aminek a leírása "A teplomokban+1 dekrétumot használhatsz (több hatása összeadódik)" nálam nem működik. 4db dekrétumot elhasználtam, a tegnap kért templomban, amit egyébként eddig is engedett. Most ezzel a relikviával viszont 5 lenne a lehetséges, de ezt már nem engedi.

Van valaki, aki rápróbált már, hogy jól működik nála az új relikvia?
Vagy én értelmezem rosszul?
Dátum: 2023.12.20. 19:51:14
Szuper! Ennek örülök. Köszi amiért rákérdeztél!

Így legalább duplán van értelme végig csinálni ezt az egész hűség útját!
Dátum: 2023.12.20. 08:29:24
A végső kincsben található templomi medál, az egy új medál típus lesz?

Amennyiben nem, akkor ez a templomi medál, a lehetséges max 40-es korláthoz is hozzáadódik? Vagy csak azoknak fogja beszámolni, akiknek ilyen vagy olyan okok miatt még hozzáadódhat a meglévőkhöz?
Dátum: 2023.12.16. 14:33:17
Csak totál véletlenül léptem be fórumra, mert mellé nyomtam. De ha már így történt, meglepődve tapasztaltam, hogy micsoda fórum élet zajlik itt kérem! Tegnapi dátumnál régebbi hsz nincs a topban, így elkezdtem magam is olvasgatni, mi az ami ennyire felpezsdítette a manapság (részemről) unalmas fóruméletet.

Látom, egyeseknél ilyen vagy olyan okokból kiverte a biztosítékot a tervezendő emelésekről szóló iromány..... Valójában nem értek egyet az elégedetlenkedők táborával, mert én mindig globálisan gondolkodom és így is nézem a dolgokat. Lehet lesznek akik megköveznek ezért, de ez az én véleményem.

2009 nyara óta játszom a játékkal, miután még mindig játszom, így azok táborát erősítem, akik szeretnék, hogy a Vu ne érjen véget. (Ha már egyénileg ennyit belefektettem!) Összességet tekintve, valljuk be, rengeteget fejlődött a játék és eléggé komplex is lett, aminek csak örülni tudok, mert legalább nem unatkozom. Ez a tervezőknek nyilván pénzbe került, amit ki kell termelniük. Ez érthető! Manapság már semmi nincs ingyen az életben. Ha este villanyfénynél leülök a lányommal sakkozni, az se. Az, hogy közben milyen teljesítményű izzót használunk, az egy egyéni döntésen múlik! Nyilván az élelmesebbje, abból is jobban jön ki majd. A döntéshozás lehetősége mindenkinek adott. Hogy mit áldozol rá, egyénileg dönthető el. Mint ahogy az is, hogy az emelés hallatán, én személy szerint, hagyjam abba vagy sem? Senkit nem lehet kényszeríteni semmire.

1.)20% kavics ár emelés? Mivel még nem volt eddig őskő ár emelés, így igazából ez szerintem elfogadható a körülményeket ismerve!

2.)Igen, valóban jóval költségesebb lett a játék, mint a kezdeti időkben, de cserébe, rengeteg fejlesztést és játékélményt kaptál/kapsz a pénzedért. Mindenkinek egyénileg kell eldöntenie, ebből mi az amit tud/akar vállalni.

3.)A prémium tagság emelése? Igazából szerintem, ez nem tétel és nem mellesleg nem is biztos, hogy több kiadással jár, ha az egyik kezemmel adok, a másikkal elveszek elvet nézem. Ebben élünk nap mint nap, olyan nincs, hogy ingyen kapsz valamit, azt hiszem ezt nyugodtan kijelenthetem.
A Hűség útjában, az előzetes bejelentések alapján minden évben kapsz gyémánt őskő kupont, ami egalizálja a prémium tagság növekedési költségét, nyilván ezért egyszer egy nagyobb beruházást ki kell fizetni. De fel kell tenned itt is magadnak a kérdést, hogyan jársz jobban? Ha most 6 kavicsért veszel prém tagságot évekre előre, vagy évente egalizálod a megnövekedett +költségedet kupon felhasználásával.

Lehet én vagyok túl naiv, de nem hinném, hogy egy ilyen hírt olvasva egyeseknek ennyire ki kéne akadni, hisz senkit nem kényszerítettek semmire, mindenkinek az egyéni döntésén múlik, mi az amit vállalni tud/akar!
Dátum: 2023.09.27. 01:38:56
Valóban bosszantó!
Dátum: 2023.09.27. 01:05:58
Kénytelen vagyok erre válaszolni, mivel lehagytad a Műhely leírás végét. Idézem.

"Műhely///////A tojásokból kinyert tárgyakból hasznos holmikat készíthetsz itt. Minden épületszinttel új recept nyílik meg. Minden tárgy elkészítésekor kapsz egy tudásbuborékot."

Kaptál ilyet, hogy tudásbuborék?

Mert már én is túl vagyok 5 tárgy elkészítésén, de ilyen tárgyam nincs, pedig fél órája keresem. Ezt nagyon elrejtették, ha létezik egyáltalán........
De szerintem, ez most inkább ismét valami hiba lehet.
Dátum: 2023.01.14. 18:56:48
Szia!

Azt értem, hogy feltettél egy kvízkérdést küldetés miatt, amit a türelmeségednek köszönhetően elég sokára oldottál meg. Csak azt nem értem, hogy a 2. eset után is miért itt reklamálsz? Nem tanultál az első esetből, esetleg szenilis vagy?
1-2 nap után már üsz-re kellett volna írnod újból.

A másik, amit nem értek, hogy miért vagy a V6-ra kiakadva és miért kéred a játékvezetőket, hogy 5 stabil világ mellett döntsenek?
Lehet hogy én vagyok a hülye, vagy félre értek valamit, de a kérésedet én sületlenségnek és nem átgondolt kérelemnek ítélem több szempontból is.

1.)Jelen pillanatban is 5 stabil világ létezik, hiszen a v4 csak időszakos világ. (Szóval melyiket szüntessék meg a V2- V3-at?
2.) Azt írod, hogy nem teljes a játékélményed. De melyik világon nem teljes és miért nem az? Véleményem szerint és Vu-s berkekben is a V6 köznyelven szólva egy kényszer világ, amit vagy csak (a) a fétisért játszod, vagy (b) hosszútávú terveid vannak, mert érdekesnek találod.
a.) Ha a fétisért játszod! Akkor miért foglalkozol küldetéssel és miért vársz türelmesen 2 hónapot, hiszen az inspiráció miatt pár hét alatt felérnél 50. szintre. (Fétis zsebben, törölsz hisz úgy is ezért játszottál)
b.) Hosszútávú terveid vannak! Itt szintén nem értem a türelmedet, mert az inspi miatt többet veszítesz a várakozással, valamint miért szüntetnéd és helyeznéd át a V6 játékosait (akik több évet beleöltek a játékukba azon a szerveren) más világra, ha eleve hosszútávon gondolkodsz a szerveren játszani? Akkor miért nem választottál az elején másik világot magadnak? Számomra kicsit nonszensz.

Mindegy amúgy, csak furcsállom a dolgot.
Nincs valami más gondolat esetleg a háttérben amit nem osztottál meg velünk?

Ettől függetlenül, szolgáltatnék neked egy Vu találkozós adatot, ami csak erősíti bennem azt a tényt, hogy a kérésed nincs átgondolva.
Ugye abban azért előbb egyet értünk, hogy ha egy játékost érdekel a Vu, akkor kész áldozni rá, még úgy is, ha nem kap érte cserébe "semmit", ezt a játékvezetők is tolerálják! Akit meg nem érdekel, az meg eleve nem fog költeni rá még akkor sem ha kapna érte valamit. Így nyilvánvaló, hogy a játékvezetés is mérlegeli ezeket a kérelmeket. Amit egyébként meg tudok érteni, hiszen ők is emberek ez a foglalkozásuk és ebből élnek.

Helyzet a következő, a VU tali fórumán és az élő aukción a világok szerinti részvételi adatok a következők voltak.

V6:10 fő
V5: 9 fő
V1: 8 fő
V2: 5 fő
V3: 3 fő

Nem mellesleg megjegyezném, ha ezen szerverek regisztrációs adatai alapján hányadost kellene meghatározni, akkor a v6-v5 a legérdekfeszítőbb szerverek. Te mégis megszüntetnéd. Miért? A v1-és v2 összevonásáról meg már volt szó, amit a játékosok leszavaztak. A v3 békés világ, ez látszik is mennyire érdekes a játékosok számára. Így remélhetőleg nem kell megindokolnom számodra, miért kérdeztem tőled, hogy a V2-V3 közül melyiket szüntetnéd meg! Ne érts félre, nem kötekedni akarok, csak nem értelek!!!
Dátum: 2022.07.19. 00:51:39
Engem sokkal inkább az a kérdés foglalkoztat, hogy az utánunk jövők, ebbe a szörnybe fognak becsatlakozni, vagy 7 főre leosztva kapnak majd ők is egy ilyen szörnyet mint a kutatásnál is volt.
Dátum: 2022.07.19. 00:06:53
Totál xenó, csak van benne egy 15 perces ütés korlátozás

Csatánkénti épje 200k, ami 0.01-ot ér ha leütöd mindet. Így nyilván a teljes épje az 200k*10000
Dátum: 2022.07.18. 23:15:50
Egyszerű, hogy a kisebb szintű karakterek is tudjanak ugyan ilyen hatékonyan boldogulni vele.

Egyébként 200k- nál fekszik és 20000 ép sebzésért jár 0.001 egészen 10*-ig
Dátum: 2022.07.18. 22:13:49
Tökmindegy mennyit sebzünk bele, akkor is 0,01-ot csökken a számláló pontja jelenleg.

Próbáltam full full-ban 600k Varitól kifeküdt, majd megpróbáltamm durván legyengítetten vakító fény varival, béke buzogány stb... kábítós küldi keretében 4 kör után szintén kifeküdt, de a kábító küldit is számolja duplán. 200-220k között lehet az ép pontja.

Elszórakozunk ezzel egy darabig
Dátum: 2022.04.06. 06:57:16
Idézet: Miklós - 2021.12.14. 18:06:45

Zöld mytofókusz: igen, ha nagyon akarsz, vehetsz többet is, de nyilván csak költési akcióban érdemes.



Miklós, mégis megmondanád mi a max. amit lehet a Zöld mytofókuszból venni?

Merthogy nekem 22 fétisem van és már 23 db a fókuszból és még mindig engedi vásárolni.
Dátum: 2022.03.15. 21:17:23
Neked, köszönöm szépen. De jobb tudni a valóságot mint még évekig tévhitben élni.

Lan, az szokásához híven, jogilag tréfát csinált belőle, én meg közben azon kattogtam, hogy többre lehettem volna képes, ha ezt hamarabb tudom.
Dátum: 2022.03.15. 20:58:46
Nem kell hozzá semmi külön relik, már évekkel ezelőtt megnyitották a lehetőséget az össze-vissza mindenféle myto konvertáláshoz. (Kivéve, barna)


Ha már játékfejlesztésnél tartunk, gondolom sokaknál ott porosodik egy csomó katalizátor eszencia, amire max megásoknak már úgy sincs szüksége.
Konvertálni nem lehet, smaragd szelencére szintén nem lehet beváltani a katalizátor eszenciát.
Erre kellene egy alternatíva. Idegesítő, hogy kaviccsal fizetsz a granulátumért, aztán kapsz érte egy olyan dolgot amit már nem tudsz profitáltatni.
Dátum: 2022.03.15. 17:45:58
Igazából nincs mit. Én is szeretem ha lehet hinni a Wiki-nek.

Több mint 12 éve játszom a Vu-val, de épp a minap szembesítettek, hogy eszenciával való állat sajtolásnál 20-40-60. szinten már jár a+1-2-3 db eszencia.

Engem a wiki, ebből a szempontból nagyon elvitt, mivel oda ez van leírva, idézem! " Eszenciák Fontos tudni! A sajtolt állat gradulátummal 20 lépett szintenként +1 esszenciát ad!"

Lehet hogy én vagyok az idióta, de értelmezés szerint ez azt jelenti, hogy 1. szintű mikor idomítod, onnan 20 LÉPETT szint az 21. szinten adná csak a + 1 eszenciát.

Hát, én jó fiú voltam és 21. szintre járattam éveken keresztül a +1 eszenciáért, holott elég lett volna már 20. szinten lesajtolni.
Dátum: 2022.03.15. 08:57:08
Megnéztem én is.
Szuper!

Eszem ágában sincs kötekedni, de egy aprócska hibát azért találtam, ebben a topic-ban leírtakból kiindulva.

Mégpedig, Miklósék említették, hogy a feladatok random jönnek, tehát nem vehető kézpénznek a napi feladat sorrend.
Dátum: 2021.10.29. 23:25:41
Köszi!

Oh, ez necces lesz, többet nem hibázhatok, különben úszik a fétis.
Oldal: 123456