Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2018.09.05. 08:23:34
Maximális 10 pont a tervre, támogatom azok nevében, akiknek ez sokat jelentene a játékán!
Mert hiába van szajkózva, hogy aki menni akar, az úgyis elmegy.
Ez nem igaz.
Minden update/nerf után van, akinek akkor és ott jön el ez a bizonyos pont, amikor már nem bírja/tudja folytatni azt a játék stílust, amit eddig tett és feladja.
Ennél pedig most főleg.

@Miklós, ha esetleg olvasod, akkor szerintem Woron javaslatát érdemes lenne megfogadni. Nem ördögtől való, és humánus, köztes megoldás, ha már szükségszerű volt az instant nerf. Ennyi finomítás igazán belefér és megérdemelné az a réteg, akinek szüksége lenne rá.
Dátum: 2018.09.04. 22:34:40
Idézet: Anbuhatake - 2018.09.04. 20:57:42

Engem egyáltalán nem érint, mert nem váltok templomkristályt őskőre, mégis zavar. Képzelhetitek mit gondolnak most azok, akik ebből finanszírozták a prémiumot.


Egyetértek.
Engem sem érintett ez a rész, de több embert is érint a szövetségemben. Vannak, akik csak emiatt maradtak, mert volt némi remény számukra, ha más nem, a prémiumra. És egyéb apróságokra.
Azért ez tényleg szomorú.
Dátum: 2018.09.04. 19:52:02
Tudom, a kezdetek óta itt vagyok én is.

De az évek alatt "romlott el", és nem instant, direkt terraformálással.

Én még nem hívtam le, mert menet közben kaptam újat normál módon, amíg vártam erre, szóval majd utána ránézek.
De ahogyan elnézem tőletek, hogy mik a jutalmak, meg a feladatok, max egyszer lekérem, de utána visszaállok a normál templomokra.

Apropó lehívás: simán hívom, amikor kész az aktuális?
És gondolom feljön 2 panel; 1 pálcás vagy a 10-es verzióra?
Előre is köszi.
Dátum: 2018.09.04. 18:51:48
Attól, hogy valami xar, nem kell, hogy mindent azzá varázsoljunk még több "kért" nerffel.
Dátum: 2018.08.28. 23:22:57
Küldetés: Kutasd fel Drakint!

Drakint a 8. szintre lépve a legenda oldalon találhatod meg. A küldetést bármikor teljesítheted a szint elérése után, ha a nevére kattintasz.
Dátum: 2018.08.26. 22:13:39
Nem, nem is terveztem.

Ellenben, veletek ellentétben, nekem dirániumból van majdnem 70k, helyette a barna myto hiány van, pedig sajtolom, ahol érem őket.
Hiába, fura egy világ ez.
Dátum: 2018.08.26. 17:29:12
Az zsír, én még azt hittem, hogy nekem vannak a legnagyobbak a szerveren.
Az én arányom így néz ki hozzá--->Győzelem: 7062 Vereség: 111
És még csak most járok a 128-as szint felénél, tehát még pár nap. Bár tény, ma még nem toltam le a napi 10 csatámat, hamarosan megnézem, hogy mennyit kapok egy csatáért.

Nem emlékszem, hogy kihagytam volna napot/napokat, de ki emlékszik már a tavalyi hóra.
Grat hozzá mindenesetre.

Nekem egy győztes csata most 264 tp-t ad. Csak gondoltam megosztom, mint érdekesség, a 128-as csatlósaimnak.
Dátum: 2018.08.25. 15:37:51
http://vegzetur.wikidot.com/zarknod-ebredese

Itt mindent megtalálsz az eventről.

De ha nem tudod esetleg megnyitni/akarod megnyitni, akkor kimásolom csak a jutalmazásra vonatkozó részt:

"Jutalmazás
Az esemény során lehetőség volt a fenti relikviák megszerzésére. Mivel azonban a féléves aukciós bérlet alacsony szintű karaktereknek nem túl hasznos, ezért lehetővé tették, hogy a 24-nél alacsonyabb szintű karakterek ezt a tárgyat a lélekkufárnál 1650 lélekgyémántért eladhassák, majd 1600 lélekgyémántból megvehessék Landragór egy csizmáját.

A pilonba tölthetsz be a minimum-on felül is LE-t, amit később a tulajdonságaidra leosztva az event végén (elvileg valamekkora bónusszal együtt) visszakapsz.
A event során betöltött LE kiszámítható a következő képlettel: Effektív töltés*szinted=Betöltött LE.
Elköltött CSP-ből kiszámolják, vadászattal mennyit szereztél volna, ehhez hozzáadják a beletolt LE-t és az összeget megtoldja 15-20-25%-kal (nincs pontos infó) és szétosztják a tulajdonságaid között (kivéve szerencse).
Mindenféle számításnál figyelembe veszi a szakértelmeid, megaesszenciáid, AF képességeid, relikviáid, amelyek az adott tevékenységre hatnak (vadászatra, tulajdonságfejlesztésre), illetve a tulajdonságaidat úgy fejleszti, mintha éppen specializált lenne.
Az időleges bónuszt adó dolgokat (pl esszencia, ultraesszencia, különleges esszencia, HT), nem veszi figyelembe.
Az event végén kapott leosztandó LE összeget az event lezártakor számolja ki egyszer a rendszer, de a várható jutalmat minden esetben újraszámolja amikor valamelyik tulajdonságodon növelsz! (Így lehet az event vége után, de még a köv. szintlépés előtt szerzett tulajdonság fejlesztő hatásokat esetlegesen érvényesíteni a jutalomban!)
Ezen felül a jutalom részét képzi max 5 szerencse növekedés (A leölt ellenfelek számától függ!), és választható 5% fertőzés csökkenés. (A -5% fertőzés jutalom maximum 3%-ig csökkenthette a fertőzést!), illetve az aktivitásod függvényében kiégett őskő.
Az esemény során naponta (eseménylap) egyszer ki tudod számíttatni, hogy az eddigi teljesítményed alapján mekkora jutalomra számíthatsz.
Egy tulajdonságodat kiválaszthatsz amelyiket nem szeretnéd a növekedést megkapni, ezt naponta 1x megváltoztathatod.

Az esemény során két egyéni toplistán fél órás frissüléssel követni lehetett kik ölték le az adott világon a legtöbb drakónt, illetve kik rendelkeztek a legnagyobb effektív töltéssel. Az effektív töltés az adott karakter által elköltött lélekenergiát jelezte a szintje arányában (más szóval azzal elosztva). A fázisokat a végén, egyben értékelték, a fázisok között azonban a karakterek továbbvittek az eredményeiket. Azok akik az esemény végén a két toplista első 10 helyének valamelyikén végeztek, Landragór medálját kapták jutalmul.

Az esemény végén azon hordába tartozók akik a legtöbbet töltötték összesen a manapilonokba ugyancsak Landragór medálját kaptak jutalmul. A horda töltés számítása egy változó alapján történt, azaz a karakterek által felhasznált Lélekenergiának csak egy része számított bele az összesített horda töltésbe. A szorzók számítása a Zarknod ébredése eseményhez képest változott, nem az aktív játékosok számát, hanem az aktív játékosok szintösszegét vette alapul, és ezt az esemény során folyamatosan updatelték.
Amennyiben valaki az esemény során hordát váltott az esemény során elért korábbi eredményei nullázódtak."
Dátum: 2018.08.23. 17:20:57
Nem valószínű, hogy lezárva, mivel még nem ért véget az event.
A pontlista pedig félóránként frissül.

Amúgy pedig, ha kihagytál valamit, azt könnyedén ellenőrizheted: minden szinten a zöld sávnak tele kell lennie.
Ha nincs, akkor az azt jelenti, hogy nem vettél fel látható jutalmat - a rejtett kincsek NEM számítanak bele a pontozásba - vagy nem öltél meg egy ellenfelet, vagy pedig ott hagytál egy vásárlási lehetőséget.
Itt, az eventen minden vásárlást meg kell venni a maximális pontszámért.
Dátum: 2018.08.17. 15:40:42
Egyetértek, nem kell extra nehezséget generálni azon kívül, amit esetlegesen kitaláltak rá.
Elhiszem, hogy neked kell(ene) a kihívás, de hogy Miklós szavait idézzem:
"Ennek a templomnak nem a szivatás a célja, hanem a táp. "


Tehát maradjon is az, aminek tervezve lett.Köszönöm.
Dátum: 2018.08.15. 16:40:31
.
Dátum: 2018.08.13. 20:35:51
Szerintem ez megadja a választ a kérdésedre:
Idézet: Miklós - 2018.08.13. 14:42:43

az a templomi pálca használatakor lehetőséget kap, hogy 1 helyett 10 pálcát használjon el, és normál templom helyett gigantikust kapjon.


Tehát nem hiszem, hogy alapesetben lehetne kapni gigantikusat, csakis 10 pálca felhasználásával és nem párhuzamosan, hanem helyette.
Dátum: 2018.07.23. 17:00:36
Grat.
Nekem még 4 szint kell a fétishez, szóval holnap 3 és szerda reggel 1 sikeres segítség kellene, hogy meglegyen.
Remélhetően majd sikerül összeszedegetni még ezt a 4-et a nagyoktól. Ha nem, akkor is köszönöm azoknak, akik segítettek és majd legközelebb.
Dátum: 2018.07.23. 16:37:55
Most is ez van javarészt, annyi eltéréssel, hogy ha éppen nincs betéve az automata segítségnyújtás, akkor le kell levelezni.
A fentebb említett javaslat annyival lenne "könnyebb", hogy megmaradna a napi 3-as limit a célzott segítségnyújtásra, mint most, de legalább a kérők nem bukják el random embereken a segítségnyújtás lehetőségét.

Tehát Géza kap 28 kérést, ebből a limit miatt 3-at tud teljesíteni. Kiválaszt 3-at, a többit a rendszer arra a napra automatikusan elutasítja - így a kérőnek megmarad a lehetősége+ideje keresni mást. Nem pedig sorban bukja el a kéréseket.
Én legalábbis erre gondoltam a célzott segítségkéréssel.
Dátum: 2018.07.23. 16:20:35
Igen, én személy szerint rengeteget köszönhetek itt V1-en az Azúr Légió tagjainak, fantasztikus eredményeket produkálnak és mellé remek arcok - fizetett hirdetést olvashatnak kedves olvasóink - és igen, tényleg sokat segítenek.
De azért itt is kell egyeztetni és valóban hiányolom azt az opciót, amit már említett valaki - Shadowrun1990 - hogy lehessen név szerint segítséget kérni.
Mert az remek, hogy névre szólóan lehet adni, de ugyanez mehetne, csak kérésre.
És akkor az adónál felvillan pl a segítségnyújtásnál egy panel, név/nevekkel szép sorban és elfogad/elutasít.
Erről pedig értesítést kapna a kérő is, hogy igen, "xy" jön/nem jön segíteni.

Így ki lehetne kerülni a random lekérést, amibe én is nem egyszer belefutottam most, hogy sokkal gyengébb segítőt kaptam ki, mint amit én tudok produkálni eredményben és természetesen el lett bukva a csata és még egy segítséget is elvesztettem a napi limitből.
Dátum: 2018.07.23. 16:15:11
Én ezekből egyet sem adtam direktben, random lehívások voltak.
Ott meg lehet, hogy nincs a napi 3-as limit, csak a direkt segítségadásnál.
De tény, nekem is feltűnt, hogy 4 név volt a listában az Eseményeknél és nem 3.
Dátum: 2018.07.23. 15:16:08
Idézet: Texex - 2018.07.23. 09:53:49
A hozzá szólásokban nem találtam csak utalást hogy a segítő is kap a jutalomból.
Ha igen ezt valahol, kiírni vagy az ajánlások közt, vagy a napi bónuszban.
Ha nem akkor jó lenne ha kapnának a nagyobb segítőkedv érdekében apróságokat pl, token, ital, stb.


Már működik.
Engem ez fogadott most:

Ma, 13:29 Segítettél norbi321456-nek legyőzni Meteormester nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 13:12 Segítettél Ladydydy-nek legyőzni Lángfatty nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 12:27 Segítettél Pörtarkreccs-nek legyőzni Viharfatty nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 12:24 Segítettél Vegzetur1010-nek legyőzni Gránitmanifesztáció nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.

Tehát a sikeres segítségnyújtásért, aki adja, az kap egy tokent jutalmul.
Szerintem maximálisan megérdemlik, főleg a magasabb szinten lévők, akik sokaknak segítenek, köztünk engem is. Nélkülük sokkal nehezebb lenne.
Dátum: 2018.07.20. 16:03:39
Szintén zenész:
128-as szinten 2200-as támadással nem találom el, pedig elemre vagyok öltözve, örjöngés itala is ON, minden, ami csak lehetséges, de semmi.
Sem varázslat, sem közelharc nem megy.
És ez a 99-es szintű monca.

Ezek után nincs más hátra, mint hátra: reménykedem, hogy a maradok napokban sikerül olyan segítőket találni, akik jól vannak öltözve vagy csak alapból erősek és leverik a maradékot azért a "must have" fétisért.
Dátum: 2018.07.18. 13:47:50
Ha már őskő költség és költés; befizetési akcióról van-e valami hír esetlegesen, várható a közeljövőben?
Dátum: 2018.07.14. 15:47:22
Én is értékelném, ha már lenne.