Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2024.07.09. 19:43:21
Nekem 481 LE/TP az SZB, a TK pedig jelenleg (benne a LE szívás is) 390-460 LE/TP között mozog 312-es szinten.
Dátum: 2024.07.09. 19:37:20
Nem, azért nem ad annyit, mint egy SZB csata.
De határozott előny, hogy jobb az aránya 50%-al, mintsem volt előtte.
Dátum: 2024.06.22. 19:11:09
Idézet: pityu - 2024.06.22. 18:04:53
Nem igazán értem, hogy mi a gondod a kavics kinyeréssel...


A költsége.
Dátum: 2024.06.22. 16:13:32
Értem.
Akkor csak hangosan gondolkodom veled.
Tehát, ha minden szint fixen ad +1 követ, akkor első szintről az unobtánium szintig nézve a vége +8 kő. Így akkor, ha továbbviszem ezt és mondjuk a szövetségben 4 kavics esik ÉS amikor megnyerem, akkor összesen 12 darabot kell kapni.
Ha jól vezetem le a logikát.
És ezen elv/logika fog érvényesülni az entitás is: jogos és érhető.

Epikusnál ha megnyered a licitet és átveszed a jutalmat, akkor egyszerűen te eggyel többet kapsz.

Itt gondolom a relikvia szint/1 gondoltál, másképp a fenti okfejtés nem állja meg a helyét.

Teszteltem a kavics kinyerést is. Itt írtam egy nagyobb litániát a véleményemről, hogy úgy vélem túl van árazva, de aztán inkább töröltem. (Módosítás.)

A, Megsemmisítem a tárgyat, hogy visszakapjak 1 legendás fejlesztőkövet
B, Megsemmisítem a tárgyat, hogy visszakapjak 2 legendás fejlesztőkövet (50 Őskő)

Nagyon szépen köszönöm a válaszaid és a gondolataid a témával kapcsolatosan.
Dátum: 2024.06.20. 17:45:33
Értem.
Köszönöm szépen a részletezést, így már jóval nagyobb a fantázia benne; mert ahogyan Te is írtad; havi 1 TÖ azért lássuk be (ezen elv mentén pedig évi 12), azért nem igazán mozgatna meg senkit sem igazán. Kényelmesnek kényelmes, de nem túl praktikus.
Viszont, amíg így a tervezési és az ötletlési fázisban van a jövőbeli relikvia és más módok; szeretnék pár dolgot kérdezni, vagy inkább lehetséges pontosítást:

-Terveztek berakni olyan relikviát a játékba, ami növeli a kapott kövek mennyiségét. Jól hangzik. Erről mi az elképzelés?
Tehát %-an fogja emelni, vagy fix értékkel/szint? Ugyanide még: ez hatással lesz az epikusok által esett kavicsokra is?
Gondolok itt pl. arra, ha kiesik a szövetségben 2-4 közötti értékben, akkor ez hogyan fog rá hatni?
Eleve már akkor hat és annak a relikviája, aki leveri az epikust? Tehát, ha nekem olyan relikvem van, ami +6követ dob fixen hozzá a 2-4-es szorzóra mondjuk; akkor érdemes lenne mindig annak az embernek verni mondjuk az epikust.
Vagy akkor érvényesül majd a relik hatása, amikor megnyeri a licitet a kincsre? Tehát nyerne 2-t, de a relikvia miatt ezen példánál maradva +8 lesz belőle?
Illetve a relikvia hatása érvényesül majd a más módokon szerezhető kavicsokra is? Értem itt az epikus kincsesláda vagy a más módon szerezhető: mondjuk event vagy befizetés által kapható mennyiségre is?

Azon része pedig, hogy kinyerhető lesz a régi ékszerekből a már beletett fejlesztő kő: remek. Ez 100% hatásfokkal kinyerhető? Vagy lesz valamennyi deficit? Ha igen, milyen mértékű?

Így hirtelen ezek a kérdések jutottak eszembe, csak ha már így beszéltél róla: de alapvetően látok benne potenciált személyt szerint, ha jó a balansz.
Dátum: 2024.06.19. 18:05:29
Hello!

Tegnap este volt lehetőségem látni, már jelenleg 400-as karaktertől, akinek van legendás fejlesztőkő, hogy hogyan is működne ez a fejlesztés: srácok, ez kicsit mellément.
Egyáltalán nem olyan, mint a jelenlegi legendás tárgyfejlesztő, ami működik a fegyver, pajzs és páncél.

Ott ugye úgy van a fejlesztés, hogy őskő/lélekgyémánt és sisakszilánk.
Megadod az árat, akkor szintet lép a tárgy, kap szétosztható pontot és fejlődik a prémiumos képessége, ha olyan.
Tiszta sor, jól műküdik.

Ellenben az, hogy az epikus kincseknél a legendás fejlesztőkő "csak" arra való, hogy a meglévő statokon emeljen és nagyon drágán: ez így nem átgondolt.
Egy nagy szövetségben, ahol naponta megy az epikus farm, akkor is kb havonta 1-2 fog mindenki sorra kerülni.
És még akkor is ott a random; mert így van, aki csak 2, van aki 8-at tud szerezni, ha próbálnak az elosztásra törekedni.

Sokkal jobb és grandiózusabb lett volna a fejlesztés az epikus ékszerekkel, ha már a valóban meglévő epikus felszerelés mintájára épült volna/épülne fel.
A fentebb írt 3 fejlesztési matéria mellé bejött volna a legendás kő, mondjuk hasonlóan 5 kő/5 szint (mivel az epikus kincstábla is mindig 5-el nőtt), és akkor szintén x mennyiségű elosztható pontot kap a karakter, valamint a kiválasztott ékszeren lévő képességek is fejlődhetnek.
Ez lenne/lett volna az ideális vonal, amire kb így mindenki gondolt, amikor azt mondtátok, hogy legendás felszereléshez lesz hasonló.
De nem így lett.

Szeretném javasolni, hogyha majd elkezditek fejleszteni a legendás csizma és sisak, akkor az valóban a legendás felszerelés sémájára épüljön: ne pedig erre a vonalra.

Köszönöm a türelmet és a figyelmeteket.

(Ezt elküldtem ÜSZ-en is, de itt is megosztom; hátha valamelyiket olvassátok majd.)
Az ősdrágakőnek más a feladata: nem TK-ra van kitalálva.
(Valamint egy idő után kifutna és megint szar lenne a LE/TP aránya: mondom ezt úgy, hogy közel 4000 ősdrágakövem van, de sokszorosa a TK pontom. Szóval 4k TK-ig "jó lennék", a maradék pedig megint nem éri meg.)

Szóval igenis szükség van akár AF/akár szakértelem/akár relikvia, amivel megnő a hatásfoka, mert jelenleg nem igazán hasznos.

Módosítás:

Azon merengtem el így reggel, hogy talán van egyszerűbb megoldás is, mint leprogramozni új AF/szakértelem vagy relik.
Mert ahogyan a TK esetében a VF szakértelem úgy hat, hogy felezi a kapott TP-t (és ezáltal máris jobb a LE/TP aránya, mintsem EH-val), akkor esetleg csak ennyit kellene tenni, hogy hasson az EH hatásfoka a TK-ra is.

Így akkor nemcsak nem kell csökkenteni a kapott TP-t (amit biztos lennének olyanok, akik bánnának), és az EH szakértelem miatt sokat javulna a kapott LE.
Mert jelenleg az EH szakértelem nem érvényesül a TK-ban, csak a VF.

Persze, ha ez programozás tekintetében nem bonyolítaná meg a dolgokat.
Ezzel sajnos egyetértek: ez nagyon gyenge eresztés lett.
Az egyedüli jó benne, hogy legalább ezekre most nem kell költeni egy fillért sem.
Dátum: 2024.05.15. 21:23:54
Támogatom ezeket is.
Dátum: 2024.05.15. 19:22:25

Nekem annál a mennyiségnél jócskán több van. De ezzel megint nem azt akarom mondani, hogy nerfelni kell, mert nem. (Csak Miklós sajátos módon értelmezi a farmolást..., pedig nem egy rossz dolog). Tehát nekem azért van ilyen sok, mert gyűlik mindenhonnan a HC játékstílusom miatt.
Én szívesen elhasználnám és lépnék rengeteg szintet belőle: de nincs időm 5 perceket várni/ütés. Ahogyan annyi CSP a világon nincs, ami ezekre kéne, őskő pedig plána nem.

Javasoltam a múltkori talin is, hogy legyen szakértelem megnövelve, hogy instant lehessen tolni. Azonnal el lett utasítva.
Mondtam, hogy lehet rá durva magas költségű AF, HKK-s relikvia, időszakos relikvia, ami miatt ingyen lehetne tekerni őket orrvérzésig: mert akkor szívesen odatenném magamat időnként vele.

De nem olyan felemás értelmezésben és kivitelezésben, mint ami most sikerült a küldetések kapcsán.
Dátum: 2024.05.15. 12:23:25
Én még szívesen felvetném a rengeteg sajtoló cucc mellé a TK pontok eldarálását is; de ha hasonló lenne a megvalósítása, mint a küldetéseknek (amit nem használok és fogok ebben a formájában), akkor inkább porosodjanak tovább a TK pontok is.
Dátum: 2024.04.28. 21:25:27
Mielőtt még írnék, egy aprócska tény:Teljesített küldetés: 214014

Szóval ennek fényében bátran merem állítani és mondani, hogy ez a fejlesztési irány, a jelenlegi állapotában és formájában, kivitelezésében egy nagyon rossz irány. Még akkor is, ha az alapgondolata jó, eleve megöli az, hogy őskő költsége van.
Így én például, aki masszívan és havonta többszáz, ha nem ezer+ őskövet is elköltök olyan dolgokra, amik szerintem hasznosak és relevánsak: ez biztosan nem az és egy fillért sem költenék rá ebben a formájában.
Mondom ezt úgy, hogy minden befizetésből kiveszem a részem, szeretem a játékot. Abszolút támogatom teljes mellszélességgel.
De lássuk be, hogy az, hogy szeretünk valamit, nem kell vakon; be kell látni, ha valami nem jó.

Idézet: Miklós - 2024.04.26. 17:32:28

2. Számoljuk, hogy mennyi őskövet költött erre az adott hónapban, illetve az adott évben.
Ha az adott hónapban már költött 50 őskövet erre (és az adott évben költött legalább 25 x hónap őskövet; az event első évében májustól nézzük, ne januártól!) akkor a továbbiakban ez ingyenes. Az átvételkor egyszerűen 0 őskövet írjunk ki, ha már nem kerül őskőbe.


Hogy ne csak arról magyarázzak, hogy ez nem a jó irány, nem véletlenül emeltem ki ezt a sort Miklós. Mi lenne - gondolatébresztő - ha az a számláló, ami kell ahhoz, hogy ingyenes legyen ennek a feature használata, nem csak az ERRE költött őskövet számolná, hanem az összeset, amit a játékba költött egy játékos?
Máris motiváltabb lenne mindenki. Aki alapból sokat költ a játék más aspektusaira, annak ez kellemes mellékzönge. Aki pedig annyira nem, de szeretné ezt kihasználni, akkor egy kisebb aktivitás növeléssel szintén elérhetővé válna.
És akkor ehhez nem kell más, mintsem egy nagyobb célszám (de nem elvetemülten) és annyi, hogy a számláló ne csak erre, hanem a játék minden részére vonatkozzon.
Akkor mondjuk havi 50-100 őslő költés. Ez egy havi prémiummal majdnem meg is lenne. Akár. Most csak mondtam valamit.
Szerintem ebbe az irányba kellene először a költséget finomhangolni, másképpen nem jósolok neki nagy jövőt, személy szerint.
Dátum: 2024.03.07. 22:23:14
Támogatom.
Dátum: 2024.03.03. 12:24:50
Most teszteltem, engem már nem dobott ki a Landragór csata pillon töltéskor.
Így akkor gondolom kész a javítás.

@Baraty: Nagyon szépen köszönjük Baraty!
Dátum: 2024.03.03. 09:37:13
Köszönjük szépen a gyors reagálást és egyben a javítást is!
Dátum: 2024.02.11. 08:38:26
Szia Baraty,

a normál bajnoki sem működik jól megint. Már február 9 óta nyitva kellene, hogy legyen a jelentkezés a 16.-i viadalra, de továbbra sem jelenik meg a jelentkezés gomb.
Ha majd megcsinálod a csatlós viadalt és lesz időd, majd erre is nézz rá valamikor.

Köszönjük szépen.
Dátum: 2024.01.27. 21:34:52
De, jól emlékszel.
Minden bajnokira már egy héttel előtte megnyílik a nevezés. Most ez nem elérhető jelenleg V1-en sem. Már írtam ÜSZ-re emiatt.
Dátum: 2024.01.26. 18:32:48
Igen, jelenleg ennyi a maximum.
Dátum: 2023.12.28. 17:29:30
Nagyon szépen köszönjük Miklós!
Dátum: 2023.12.28. 12:44:32
Ezt nem tudnám biztosra mondani, mert nekem ezt rendesen számolta.
De szerintem vettem a kufár és a napi rutin is.
Ám ettől függetlenül nem mondom, hogy nem lehet nálad bugos.
Mindenképpen érdemes jelezni az ÜSZ és megmondják a választ.