Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Noodlee

Kedves Shaktor.

Reiren már csak egy építő karakter, akit így se nagyon vernek el.. legalábbis nem járnak rá.
Elyra pedig egy atomerős pók (legalábbis szerintem) így engem aztán nagyon nem érdekel a saját vadászott LEm bevédése.. ez inkább azoknak lett volna segítség, akik amiatt aggódnak hogy nincs idejük a játékra s ilyen-olyan eddig is meglévő problémákkal most hazavágják a portyarendszert.

Ja s még valami... ha már karakternevekkel dobálózol, hogy kit hogy vernek el, kérlek nézd is meg előtte az adott karaktert, hogy ne hordj le hülyeséggel valakit.
Már nem is nagyon fogok.. bár tény, hogy nem nagyon babrálok a 15% alatti vadászattal

A fentebbi ötletem a biztosításról kéretik kivesézni.

Kiegészítés: csak akkor lépne pl életbe, ha a karakternél szint*1000LE van legalább, mert különben kijátszható lenne, hogy 0 LEvel aktiválja 4 órára s utána kezd el vadászni, akkor az úgy elég mókás lenne.
Megértem milyen lehet, engem amikor csak próbálgattam a 8lábú életet, Crimson mester öldökölt rendszerint. DE... csak azt tudom mondani amit az előzők.. ez a korlátozás még önmagában nem oldja meg a problémát.. lehet, hogy a kreaffinja túlcsordul s az már nem termel neki, de ha befelezi az LEd ő akkor is jól az áldozat meg ugyanannyira szenved...

Nem lehetne valami biztosítást kötni, mondjuk a karakter a nála levő LEnek x %áért x*5 v x*10 percig nem támadható miután kijött a 15%os határ alól. S ezt PL be lehetne állítani, hogy mennyit szándékozik erre költeni. Szerintem ez nem lenne olyan buta ötlet, de azért nyugodtan kövezzetek meg, ha hülyeséget mondok, de ezzel kényelmesen be lehet lőni még akár egy 2 órás csúszást is, illetve tovább is vadászhat az ember.
Áh értem, tehát a 30PPsek kaptak kedvezményt.. Seráfütty.. sztem még így is jobban megéri a 15pp, de tartok tőle, hogy mára kimerítettem a korlátaim

Köszönöm a gyors infót.
15PPn vagyok.. így is kimerítem szerintem a korlátom.. arra akkor mennyivel is másabb?
No akkor lenne egy gyors kérdésem, csak hogy hogyan is alakítgassam a kis Elyrám...

Mi a pontos képlet a kreaffin korlátozásra?
(620+valóságformázás*10)*szint*1,5?

Előre is köszönöm a választ
Értem én, hogy Lan nem az atomkocka embereket feji le, de akkor kérdem, hogy, hogy lehet az, hogy ezek az emberek eljutottak eddig anélkül, hogy folyamatosan fejték volna őket.. mert lássuk be hogy mindannyian végig kellett menjenek a pókok valamely generációja mellett s akkor ez nem okozott gondot.. Gondolom akkor érdekes módon tudtak vigyázni az LEre.

No de mindegy, kár tépnem a szám, a dolog el lett döntve s idővel beletörődök én is.


Egy gyors kérdés. Valami tuningolva lett emellett a LE húzhatóságán, mert eddig csak döcögött a szekér, ma pedig +6500LEnél tart a bevételem, úgy hogy abból volt egy 300 alatti portyám is. Esetleg ezzel igyekeznek megtelíteni a kreaff bónuszt?
Az utóbbi pár oldalt már nem olvastam végig mert 3 nap után sokminden gyűlt össze s reggel munka.

De lenne egy kérdésem... a top VADÁSZOK (akik nagyrésze jelenleg sír) hogy jutott el odáig, hogy top legyen?? - Csak nem úgy, hogy annyi időt szánt a játékra amennyit tudott??
Hogy lehet az, hogy a toplista helyek változnak? - Lehet véletlenül amiatt mert valamelyikőjük tudott ütni?
És mindebben, hogyhogy nincs LE? - Talán mert ütés előtt elköltötte.
Érdekes módon Lan megütött néhány embert, s máris minden top VADÁSZ vinnyog (már bocsánat a kifejezésért), hogy elveszti a LEt mielőtt fejlesztene.

Rég nem vadászom nem is foglalkozom vele. De hogy is van?? Kapsz 50 körüli CSPt.. azt mohón egyszeri 15% alatt akarod elkölteni. Hát I AM SORRY. Nagyon egyszerű, nem indítasz 20 vadászatot.. indítasz 15t vagy ha kell 10-t s megcsinálod az ÉP változtató taktikot s vadászol tovább. Mindenki tudja mennyi idő alatt jut fel 15% fölé.. ha nincs időd akkor ezt ne az utolső 2 percben próbáld meg orvosolni, hanem üttesd le magad 1 órával korábban. Jaaaa, hogy ez neked nem optimális, milyen kár nekem meg a felesleges korlátozás nem lesz az, de nincs semmi gond.. nem sietem el.. idétlen vadászok mindig lesznek.. maximum nem 1-2x megyek el egy kategória viadalára, hanem akár 3x is mert nem fogok többet portyázni mint amit a kreaffin elbír.

Másrészről csak ismételni tudom az előttem szólókat... miért van az, hogy csak a nagyok siránkoznak hogy valaki orrbatörli őket s a kicsik miért nem?

Végezetül, ez egy végtelenített játék... nem értem hová kell sietni, de legyen ahogy jónak látja a "többség" én nem sietek, jelen állás szerint Sharpáék s a többi fővadász legalább 1 évvel előre kiásta előttem a gesztenyét s így is megtartom magam ahhoz, hogy 7. szinten 200Kval növelem a vadászokon az LE-diffem.

Pók vagyok s büszke vagyok rá, s szerintem Miklóséknak épp a pókokat kellene megtartani, mert ők azok, akik lássuk be, abszolút nincsenek rászorulva a prémium tagságra s mégis nagyrészük az, pedig nézzük csak.. melyikőlyüknek kell gyorsabb regen? - Egyiknek se.. 15PPn se ÉP se VP nem fogy el... Melyiknek kell több CSP? - Egyiknek se, mert nem is használja. S melyiknek kell állandóan prémiumos felszerelést venni? - Lényegében egyiknek sem, mert jól kigondolt taktikával akár 10 szintig is bőven kihúzza egy felszereléssel, ami lássuk be egy póknak nem 2-3 hónap, hanem majd 6-8 is lehet.

Kedves Miklós és a teljes gárda. Igaz hogy jóval több a vadász karakter, de szerintem mi pókok mindvégig hűségesek voltunk (néhány hetet kivéve) a prémium tagsághoz és tárgyakhoz, de innentől semmi érdekünk. A vadászok vadásznak nyugodtan tovább, mi meg a felszabadult időnkben, nyugodtan kezdjük el nézni Barbie csodálatos kalandjait a szivárványsörényű paripájával.. mára már úgy sincs több dolgunk.


Sajnos tudom, hogy ezzel nagyon elkéstem, de kikívánkozott belőlem. Elnézést ha sok lenne benne a hiba.
Nagyon egyszerű. Mint ahogy az előbb a kolléga is kifejtette, ha nagy a valóságformázásod, akkor többet is portyázol, így látszólag több LE is jön be a képlet alapján, viszont ha megnézed, valóságformázás nélkül arányaiban jobban zsákmányolhatsz.

Vegyük a példád... ha 15PPn vagy formázás nélkül akkor kb 1446LE/portya jön be kreatívból ha minden PPd elhasználod, míg maxos formázással csak 1420LE, ha a számolásod helyes.

Most így átszámolva, gyakorlatilag, ha bevezetik a képletet... teljesen mind1, hogy van-e formázás vagy nincs.. mert ezek szerint 35. szinten egy kis lötyi ára a különbség.

Ez szerintem alapjaiban megöli a játékot.
N1 (nice one ha vkinek gondot okozna)

az előző kirohanásra.. meg csak annyit mondanék.. FAIL

"tartogasd meg a hasonszőrűeknek" ez epik
Már régebben azt hiszem talán Sameed fejtette ki. Kb 3-5* 20 perc ráfordítással lehetsz jó pók, szerintem ez kevesebb mint amit azzal maszatolsz, hogy biztonságban vadássz.
Hát én ezt a nyári pihenő miatti kétségbeesett menekülésnek veszem. Inkább el kell vonulni katába.. a játék megvár.. de hogy gyakorlatilag kevesebb LE jöjjön portyából mint vadászatból... hát az szerintem kicsit érdekes.

Viszont Maffia mester 2mps támadásának titkát meglesném
Jaja.. odafenn lehet.. de nem 10. szint alatt.. 10. szint alatt az összes vadászkari épphogy többet tud öszevadászni mint 1M LE .. vagy legalábbis gondolom én
Ennél a 10szintenként 1M nekem nem elég.. jó lenne 20. szintre 2,5-3M-el felcirkálni (de inkkább többel)
Valószínűleg a meleg tompított el ennyire, de akkor jól értelmezem, hogy én momentán 7. szinten 4340LE-t kaphatok kreaffinból... hmm elég siralmas.. igaz mostanában nem megy minden jól, de azt kell mondjam h ez 15PPvel is csak egy rosszab napba fér bele.. pedig hol van még az übermagas krea és kivégzés -.-
Dátum: 2009.05.20. 12:56:23
Akkor gyorsan valaki kijavítaná a még minuszban villogó LE-m? Próbáltam vadászni hátha ábillen magától vagy helyreáll, de még mindig -23000LE van nálam ami azért nem túl profitorintált ha megoldható orvosoljátok a problémát egy egyszerű 0LE is megteszi aztán majd vadászgatok.

Ha nem történne semmi akkor írok mailt is, de most épp nincs túl sok kedvem.

Előre is köszi
Dátum: 2009.05.18. 16:36:27
Olyan probléma merült fel, hogy gyüjtögettem kicsit... 150K LE s ezt egyben építettem be.. be is ment az épületbe 555K annak rendje módja szerint, de ez társult mellé.

http://kepfeltoltes.hu/view/090518/khmm_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

S most a karakteremnél -25K LE van.. gyakorlatilag mintha adós lennék? Valami ötlet? Esetleg nem bírja a rendszer a nagy beruházásokat?


Előre is köszönöm.
Crimson manapság kifejezetten jó kedved van. Minek köszönhető ez? Vagy csak szimplán tavasz s egyre lengébben öltözött hölgyek cirkálnak az utcákon?
Hát Nyunyo-ka valóban érdekes..

Ja s Maci, nem kell ahhoz saját farmokat tartani, hogy jól menjen a játék.. elég másokét megtalálni

Tegnapi fogás 3229 LE
Kedves Maci!

Ha már szétnéztél V2n, akkor gondolom az én kis karimba is belebotlottál.. hát ha multizásról beszélünk, maximum Hosszúléptűvel lehetne engem szóba hozni, ugyanis volt lakótársam, így ha néha összeülünk akkor elemezgetjük egymás kariját.

Hogy lehet ennyi LEt szerezni... ez bizony tényleg csak tapasztalat, odafigyelés s szerencse kérdése...

Ui.: Nagyon remélem egyszer utolérem döngölőt... Leofordot már úgy érzem hamarosan behozom