Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csumper

Oldal: 1
Dátum: 2014.12.01. 17:07:43
Köszi az infót mindenkinek!
Dátum: 2014.11.30. 17:53:44
Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne a kicsivel okosabb emberekhez mint én:)
Ha egy emailcímen van egy másik karakterem egy másik világon akkor ha veszek egy 100 kavicsos relikviát akkor mi alapján lehet tudni melyik az amelyiket megkapja a másik kari is vagy ilyen már nincs? hozzáteszem nem 6-os világról beszélek!
Dátum: 2013.12.15. 19:09:46
Köszönöm az infókat közben a hozzászólásokból rájöttem, hogy nem emailcímet akarok váltani hanem a másik azonosítóra szeretném átrakni, hogy egyen legyen mindegyik a 3 világban és az karakterátadásnak minősül és az most nekem nem lenne túl előnyös.
Köszönöm mert a hozzászólásotok nélkül nem döbbentem volna rá mit is akarok pontosan
Dátum: 2013.12.14. 14:37:56
Sziasztok!

Kis információra lenne szükségem emailcím változtatás ügyében! 3 világon kettő emailcímen vannak a karaktereim és szeretném az egyiket átrakni, hogy ne külön legyenek és mivel ott nincs leírva semmi infó erről csak a karakterátadásról így az lenne a kérdésem, hogy ha emailcímet váltok eltűnnek e ugyanúgy az ősköveim mint karakterátadásnál? és persze, hogy mennyi őskőbe kerül a váltás? Ha lehet azok válaszoljanak akik biztosak benne mert 700 követ nemigazán szeretnék elbukni:) előre is köszönöm!
Dátum: 2011.01.22. 17:29:40
Itt az a probléma, hogy ez az ember azért végzeturazik hogy másokkal szemétkedjen nem maga miatt és nem társai miatt hanem szerintem kifejezetten a végzetúr ellen van ez a bajom.
Az ilyennek az állatkertben a helye vagy egy rezervátumban és finoman fogalmaztam származási helyéről.
Tudok a gyűrűről csak itt az a probléma, hogy mi fizessünk a normális játékért egy büdös kis csicska miatt? ez így nem igazságos, de majd hozzászokom.
Írok majd adminoknak is hátha.Köszönöm, hogy írtatok legalább van aki tényleg játszik:)
Dátum: 2011.01.22. 12:39:22
Sziasztok!

Nem tudtam hova írjam ezt a problémám mert nem láttam ilyen alcímet majd megmondjátok.
A problémám az lenne, hogy van egy végzetúr vagy nő tök8 egy olyan karakter aki csak azért játszik, hogy másoknak megkeserítse az életét az ilyeneket nem lehetne egyszerűen törölni mert szerintem ezek csak valami konkurens cég emberei lehetnek.
Az 1-es világba folyamatosan üti 2 szövetségi társam és tömi őket tp-vel teljesen ok nélkül mert nem támadták őket egyáltalán, bemásolok egy levelezést vele a felső részt én írtam:

"Neked is elküldöm amit szövitársadnak ne tömjétek tp-vel a társaim, de úgy tűnik nem értitek meg ezért megy a csapás sőt még adminnak is szólok ha nem hagyjátok abba mert szerintem egy ember irányít mindkettőtöket az meg multizásnak számít és az szabályellenes.
Gondoljátok meg nem vétettünk ellenetek fejezzétek be!"

Nem baj, hisztizzetek csak, nekem nem számít hány csapást küldötök, amúgy sem kapok bónuszokat a szövetségtől, döglött az egész, de jó tudni, hogy vannak akik játszanak, és lehet őket hergelni
Küldő: Vigyorka76

Ez az ember nem fejlődik nem csinál semmit csak töm minket persze nem le-vel:)
Az ilyeneket nem volna rossz kidobni a francba, hogy azok tudjanak játszani akik tényleg akarnak és akik fizetnek is ezért.
Akinek van valami ötlete vagy javaslat írjon valamit erre mert ez nem végzeturazik hanem csak baszakodik a másikkal megérdemelné, hogy az ember beleverjen a fejébe de mind1.
Előre is köszi.
Sziasztok!

Lenne egy kis problémám az egyik szövetséggel.
Nem lehetne törölni ezt a szövetséget?
Triádok 1 világ szövetségi oldal bemutatkozás: Roma Összefogás Párt A Magyarok Ellen!

Őket nem lehet elítélni fajgyűlölet miatt?
Szerintem illene mert elég felháborító az ilyen kis suttyó.
Nem tudom ha csak engem zavar szóljatok és meg sem szólaltam.
Dátum: 2010.10.28. 20:42:38
Üdv emberek!

Nem tudom ki írta a kérdéseket, de olyan kérdést betenni amit alapból több felé vitatnak:
Mi Európa középpontja? elméletileg Ukrajna volt a helyes válasz, de ez nem egészen így van mert utána néztem kicsit bemásolok egy szöveget: Európa földrajzi középpontját illetően megoszlanak a vélemények és éppenséggel 9 hely vetekszik egymással ezért a címért.
De berakok egy linket is a sok közül:http://bdk.blog.hu/2008/05/16/europa_kozepe_video

Nekem csak ennyi volt az észrevételem és csak azért írtam be, hogy ha lehet legközelebb ilyenek ne legyenek.
Köszönettel: Egy végzetúr fan:)
Oldal: 1