Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Corina

Oldal: 1234567
Dátum: 2016.07.23. 09:19:57
ha már fejlesztés. ez ellen nem lehetne tenni valamit? V3
alig van kit támadni, de ugye az ember vfen is küldizne, (ha már van vf és van portyázási lehetőség ) hát nincs mese jönnek a kristályosok....
Ma, 09:07 Corina *Hraugh* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 77 TP. Csata leírása Csata megosztása P
Törlés Ma, 09:07 Corina *Kreator* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 91 TP. Csata leírása Csata megosztása P
Törlés Ma, 09:06 Corina *Morgan* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 95 TP. Csata leírása Csata megosztása P
Törlés Ma, 09:06 Corina *Trexaus* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 106 TP. Csata leírása Csata megosztása P
Törlés Ma, 09:05 Corina *Tyhorror* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása Csata megosztása P
Törlés Ma, 09:04 Corina *Zuludraco* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 95 TP. Csata leírása Csata megosztása

ma még csak ennyit sikerült kicsikarni belőlük... TP hegyek... esetleg egy 0 LE 0 TP változat, vagy extra bónusz a győzelemért.... álmodik a nyomor... Jó hogy olyan k sokat keresünk mi akik nem akarunk szétszedni senkit akinél esetleg van egy kis picurka LE.

A sok hülyeség helyett meg a hol mit lehet elvenni, nehezíteni, a lustákat gondolkodni nem szeretőket kiszolgáló ötletek helyett, már bocsi, de elgondolkodhatnánk ezen is
Dátum: 2016.06.28. 11:35:08
Személy szerint csak annyit tennék hozzá, hogy azért kezdtem a V3on játszani, mert annak tetszett a feltételrendszere. Semmi kedvem egy butított V1 verzióhoz... azért, hogy más szervereken feltuningolt giga... játékosok átjöhessenek még inkább rombolva a játékkedvet, a szerver hangulatát.
Lehet választ ad a jövő, csak legyen kinek
Dátum: 2015.03.30. 10:14:04
"Mior mjött létre a "MÁV" ?"

ez a feltett kérdés nagyon csini
ehhez a felvetéshez én is csatklakoznék. Szeretném lecserélni a famillárisaim képét én is. Én speciel 4 egyforma állattal szeretnék rohangálni
Dátum: 2014.03.27. 15:54:30
Bennem csak felmerült egy kérdés és lehet hogy másokat is foglalkoztat.
Ha már szerencsekerék és pénzbe kerül miért nem olyan dolgok esnek belőle ami máshol nem vagy nehezen megszerezhető?
Nézegettem a wikin, ott az a töménytelen mennyiségű egyszer valaki kitalálta relikvia, soha nem láttam még az aukciós házban sem... lehet kicsit fejleszteni kéne hogy működjenek, de szerintem megérné a fáradtságot.
Na de félre az álmokkal, maradjunk csak a bugázó szektorban, közvetlenül a három fekete "sajnos ma nem nyert" szomorú fejecske lehetősége után.
Magam részéről nagyon örülök az x-dik lélekgyémánt csomagocskának, vagy a legújabb módiban potyogó csatlóseledelnek, de ha már ennyire szegényes a fantázia, sokkal többre jutnék, ha csak portya- a vadászat italok esnének - tpt sem kell számolni mellé, hiszen ha elköltöm potyog magától - és ugy gondolom a játék szempontjából is hasznosabb mint a felhalmózódott csomagocskák, állateledelek.
Dátum: 2014.01.14. 17:27:32
Az én kérdésem nem biztos hogy ide való, de igazából végig nézve a lehetőségeket, nem találtam neki a megfelelő helyet.

Nem lehetne aktív és inaktív játékosok között különbséget tenni ami a szankciókat illeti?

Pályafutásom során két olyan szankció is ért, amely ellen igen csak lázad az igazságérzetem.

Ugye belépéskor ez villog a szemeink előtt
"A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod"

1.
Évekig úgy játszottam, hogy egy napot sem hagytam ki. Egyszer elromlott a netem, egy egész napig nem tudtam belépni, és mint olyannak akinek szinte folyamatosan rendelkezésére álla net nincs mobilnetem. Meglepve láttam, hogy a napi kis hűségszilánkos programm elkezdi csepegtetni a juttatásait.. semmi, (amit még el is fogadtam, hiszen előző nap nem voltam) de amikor elkezdte cspegteteni első nap 2 pp.. 2 nap 1pp 2csp..stb nem ragozom ismeritek, az egekig ért a felháborodásom többre tartom mind magam mint az eddigi játékba befektetett energiámat annál, minthogy egy lapra tegyenek akárkikkel.. nem ragozom milyen hatalmasatt nőtt a játékkedvem.
2.
A napokban pedig volt egy kis programom (államvizsga, ha mond ez valakinek valamit), nem igazán tudtam gépközelben lenni. Mivel nem akartam hogy szétszedjék a karakterem, pár napra betettem a katakombába. Tanulva a fenti élményemből minden nap egyszer felnéztem eleget tenni napi kötelezettségeimnek. Ez alatt szövetségi társaim olyan ügyesek voltak, hogy bizony megoldották az üssetek le 3 epikust szövetségi küldetést.

Mire jöttem fel ma reggel?
(A jutalom LE-re és AF pontra 0.9 szorzót kapsz, mivel 1 küldetésben nem vettél részt)

Tökre mindegy, hogy az egyik legaktívabb tagja vagyok a szövetségemnek, hogy minden egyes feladatban duplán részt veszek... dolgom mert lenni az epikus leütés alatt..

búcsúzóul egy Henry Ford idézet:

"A szolgáltatás fontosabb mint a nyereség, a nyereség nem cél, hanem a szolgáltatás eredménye"
Dátum: 2013.12.02. 14:15:59
Majd a végén...

Kicsit olyan mint a "boldogok a lelki szegények, mert övék Isten országa"

Nem tudom hány mélyen vallásos ember forog köreinkben, de gyanítom ezt a hozzáállást mellőzhetjük.
Egy olyan játékban, ahol a legfontosabb dolog a LE/TP arány, ahol mindenféle trükköket alkalmazunk a mind több LE és mind kevesebb TP elérésére, ahol másképp nem is boldogulunk igazán, nem is tudom, hogy milyen motiváció hatására gondolhatja bárki, hogy lelkesítő lehet a 13 LE / TP arány

Most nézem Syabo neked 25LE/TP jutott? Légy büszke kiváltságos lettél
Dátum: 2013.12.02. 11:24:17
Sziasztok

Gondoltam megmutatom, mert kicsit fenn akadtak a szemeim.

5%os LE növekedés..

Te nyerted a csatát, jutalmad 2571 lélekenergia és 194 TP!

Nem csalás nem ámítás, ma sorozatban ennyit kaszálok egy sárkány megölésével 143as szinten. Úgy gondolom, ha akarnék se tudnék vadászattal ilyen "hatalmas" zsákmányt ejteni.
Dátum: 2013.10.17. 10:16:38
Lehet nagyon buta vagyok ehhez az egészhez... eddig abban a hitben voltam, hogy hogy 65-ig 1pp utána 2pp és aztán 3pp. Erre ma feljövök, kezdenék portyázni de nem tudok csak 2pp-ért indítani. Elmagyarázná valaki hogy van ez? előre is köszi
Dátum: 2013.09.12. 14:22:09
Édes istenem komolyan ennyire szűklátókörűek vagytok?

"Normál EH-s csata jobban ad ha mindened megvan hozzá, ezt már többször felhozták itt."

Melyik EH-s verzióban tudsz felfelé támadni fele annyi TP-ért? Mutasd meg nekem légyszíves!
Lehet hogy jobban hoz, mert nem kisszintű nyomoronc klónokat kell támadnod ellenfél hiányában.

"Elég ha egy ember nem nevezett körülötted, és pár óra alatt lefejti rólad a százezreket, millókat; nem egy példa volt erre."

Hol és ki szed le rólad milliókat, százezreket? Mutass egyet. Ha mégis, mert ennyire hülye, hát megérdemli.
Nagyon sokan próbálkoztak vele, hogy nem neveztek, de valamiért a következő évben ők is beálltak a sorba. Talán mert mégsem éri meg kihagyni?
... de erre válaszoljanak ők, mert én egy eventet se hagytam ki.

Lehet hogy nálad ez nem feltűnő, mert te olyan jól csinálod, vagy most is annyira rosszul, de nálam például úgy, hogy nincs tele a kamra többszöröse a bevételem a megszokottnak.

Álljak a legnyomibb kufárhoz? Mégis honnan tudod, hogy melyik az? Van valami ismertetőjele? Kérlek oszd meg velem, ne maradjak tudatlan

Véleményem szerint ennek semmi köze a kufárhoz, régen talán volt a nyeremények miatt, de mióta megszünt..

Nem kell semmi más, csak két-három erősebb és aktív játékos álljon be egy kufárhoz, és lám szépen mögéjük fog sorakozni az egész siserehad... hogy még véletlenül se érhessenek hozzájuk az event alatt és még tuti a győzelem is..
ezért kell a limit, hogy nem 30-40 szinttel kisebb klónokat üssünk szubplazmáért, mert annak lenne jobb helye is meg ha már event mindenki élvezhesse.
... úgy hogy a kamrám is tele legyen
Dátum: 2013.09.12. 12:21:51
Az event valóban nagyon jól össze van rakva, mi játékosok vagyunk olyan rutinosak, hogy alapjaiban rontjuk el. Véleményem szerint igen csak szűk látókörre valll, hogy a kufármedál számotokra a központi kérdés.
Természetesen jól jön ha megkapom, ha kettőt az még jobb, hiszen bár csak a lélekgyémánt költségét csokkenti, nekem akkor is jól jön

Ennek az eventnek a lényege a PORTYA, olyan feltételekkel és annyit portyázhatsz, mint soha máskor és még gigának se kell lenned hozzá. Ha odafigyelsz szépen alakíthatod mind a győzelmi arányodat (persze ha nem vagy veszteségfüggő) és a portyabevételedet. Az eventen kívüli portyázásokhoz képest sokkal jobb LE és TP arány, nem visznek tőled LE-t szabadon fejlesztheted a drágább tulajdonságaidat akkor is ha általános esetben egész nap csesztetnek.. de mindez csak akkor ha VAN ELLENFELED.

Bolond lennék megelégedni a 400 portyával és ott lapítani a győztes csapatban
Dátum: 2013.09.11. 17:39:03
Ez te se gondoltad végig

nem mondtam hogy azonos számu játékos legyen. azt írtam, hogy legyen egy limit. nézzék meg hány játékos van, nem véletlenül tettem az aktívat zárójelbe, (mivel nem ismerem az arányokat) és hogy miután elosztották 4 felé adjanak hozzá valalmennyit. Így úgy gondolom mindenki szabadon dönthet kihez akar menni, mégsem lesz aránytalanul sok jelentkező egy kufárnál..

Jelenleg az event arról szól, hogy mindenki emlékszik tavaly ki volt a kedvenc kufár és az idén kétszer annyian mentek oda.
.. de ha nem is emlékszik, akkor sincs gond .. első két nap nem csinál semmit, megnézi ki hol van és veszteség nékül, érdekei szeirnt helyezkedik ..
A többség nem azért - tisztelet a kívételnek - mert az a kedvenc kufárja, hanem mert ott van nagy eséllyel az aki őt támadja, kevés pp-je van vagy nincs ideje ezért esélytelen a nyerésre.. stb

Én is azok közé tartozom akik ragaszkodnak a kiválasztott kufárjukhoz, ezért nem is örülnék ha nem kerülök hozzá, nem is szeretek váltani,
de
nem szeretem:
- ha tudom az első héten ki fog nyerni
- folyton ugyan azokat a játékosokat támadni többször, hiszen ők is eventeznének
- szubplazmát vásárolni azért, (pedig rengeteg volt) hogy semmilyen kisebb szintű klónokat püfölhessek, lényegesen kevesebb bevételért

A térkép eventet pedig ne keverd ide az egy nagyon igazságtalan event volt és nem a játékosok számát illetően hanem az utolsó napi költözködések miatt amivel egyes építő karakterek sok sok játékos munkáját tették tönkre. és bár azóta sok minden változott, számomra az az event már sosem lesz a legjobb eventek között.
Dátum: 2013.09.11. 15:53:30
Napok óta nem tudom megtölteni a kamrám ezért támadt egy ötletem. Nyugodtan lenyelhettek érte, de akkori is leirom
Szóval, az ötlet
Mivel már nem nyeremény függő, hogy melyik kufárhoz csatlakozol, állítanék egy limitet minden kufárnál. Megnézném hány (aktív) játékos van elosztanám 4el tennék rá egy keveset és azt mondanám ehhez a kufárhoz x játékos csatlakozhat. Nekünk nem is kell tudni mennyi, csak igyekezni hogy beférjünk ...
Előnyei:
- mindenki igyekezne jelentkezni
- Nem a létszám, hanem az aktívság győzne
- váltás esetén is csak gyengébb csapatot tudna erősíteni, de több ellenfelet kapna cserébe.
- Nem lennének ekkora különbségek a kufárok között, nagyobb esélye lenne annak is akinek nincs meg az egész évi portyapont itala, mert véletlen aktívan játszott évközben is
Na jó az az utolsó mondat kicsit gonosz volt és nem is teljesen igaz, de a jelenlegi állapot tényleg változtatásért kiállt.
Dátum: 2013.07.31. 12:43:25
Az jó, köszönöm ugye a sisakszilánkok is járni fognak majd?
... ha már a kisújj
Dátum: 2013.07.30. 09:53:05
Úgy gondolom, hogy eventet azért szoktak csinálni, hogy növeljék a játékkedvet, nem hogy elvegyék..
ez egyik kedvenc eventem volt.. már nem az
Dátum: 2013.07.29. 12:28:34
Sziasztok

Szerintetek az jó, hogy a mostani event alatt se az elköltött pp-t se a csp-t nem számolja be a szintlépéskori feladatokba?

Bevallom engem kicsit bosszant. Ha egyszer event van akkor miért kell külön portyázni meg vadászni mennem azért mert szintet léptem és valószínűleg az event alatt még fogok is...
Dátum: 2013.04.04. 14:08:46
Tanusítom, hogy nincs megkaptam az ajándékot és punktum A legszörnyűbb az egészben, tudom szeretettel adták.
Köszönöm a sok segítséget, írtam is sok levelet, majd kiderül

Megtörtént a csere
Dátum: 2013.04.04. 12:50:10
köszönöm levélben nem fognak hiányt szenvedni
Dátum: 2013.04.04. 12:38:13
azt hol látom?
nem vettem át semmit, csak most amikor feljöttem ez az esemény fogadott


Tegnap, 18:24

..... ajándékot küldött Neked! Az ajándék: 1 vadászzsákmány, 1 sorsjegy, 1 Húsvéti tojás. Kellemes Ünnepeket!
Dátum: 2013.04.04. 12:28:35
Ma reggel ballábas vagyok, így úgy döntöttem megjelenek a fórumon
Ez volt mondandóm vicces fele

Az lenne a problémám, hogy kicsit elcsúsztam az ajándékvásárlássak a karakteremnek és közben kapott mástól. Mivel az én karakterem nekem kicsit többet ér, hát nagyobb összeget szántam volna rá, a több ajándék reményében
Írtam az ügyfélszolgálatnak, ahol egy rövidke mondatban megoldván a problémámat közölték, hogy így jártam.

Nem nagyon szeretnék beletörődni.
Oldal: 1234567